Pewny test na ustalenie ojcostwa

Pewny test na ustalenie ojcostwa na 24 markerach

Pewne badanie na ojcostwo zrobisz na podstawie dowolnych próbek od domniemanego ojca i dziecka. Wystarczą np. wymazy z policzka, maszynka do golenia, smoczek czy szczoteczka do zębów. Test  ojcostwa możesz zrobić z dowolnego miejsca na świecie (zamawiając go przez internet lub telefon) albo w placówce w kraju blisko miejsca zamieszkania. Na każdym etapie realizacji badania gwarantujemy Ci pełną dyskrecję, a co więcej – możesz zlecić je anonimowo.

Test na ojcostwo w dowolnym miejscu na świecie – pewnie
i wygodnie

W centrumDNA możesz zrobić pewny test na ustalenie ojcostwa w dowolnym miejscu na świecie – wystarczy przez telefon lub internet zamówić zestaw do pobierania próbek, pobrać materiał, a potem odesłać bezpłatnym kurierem do laboratorium. Zestaw wyślemy Ci na na dowolny adres (również Poste Restante czy do Paczkomatu InPost). To wygodny i nowoczesny sposób, który pozwoli Ci już niedługo cieszyć się całkowitą pewnością co do ojcostwa!

Do Twojej dyspozycji mamy również ponad 100 placówek pobraniowych w całej Polsce. Jeśli chcesz, możesz umówić się bez kolejek – często nawet tego samego dnia. Tam próbki pobierze doświadczony personel medyczny, a Ty nie będziesz musiał organizować niczego samodzielnie.

Jednoznaczny wynik na podstawie każdej próbki – badamy do skutku

Każda próbka jest tak samo pewna, ponieważ w każdej komórce ludzkiego ciała znajduje się takie samo DNA. Pewne badanie na ustalenie ojcostwa wykonasz więc na podstawie np. wymazów z policzka, używanej maszynki do golenia, włosów z cebulkami, chusteczki z katarem, smoczka, patyczka od lizaka czy gumy do żucia. Od Ciebie zależy, jaki materiał przekażesz nam do analizy.

Próbki objęte są gwarancją – jeśli próbka nie nadaje się do badania (np. z powodu mieszaniny DNA), możesz przekazać do nas kolejną bezpłatnie. Wykonujemy test do skutku, bez dodatkowych kosztów.

Test na ustalenie ojcostwa – dyskrecja i bezpieczeństwo na każdym etapie badania

Wiemy, jak ważne są dla Ciebie dyskrecja i bezpieczeństwo Twoich danych, dlatego gwarantujemy Ci je na każdym etapie badania. W jaki sposób?

  • Dyskretna wysyłka zestawu i wyniku – jeśli sobie życzysz, wszystkie przesyłki od nas (zestaw do pobrania próbek, wynik) będą wysłane w sposób dyskretny, bez pieczątek i danych laboratorium. Dzięki temu nikt nie domyśli się ich zawartości. Można skorzystać z wysyłki do paczkomatu.
  • Specjalne hasło bezpieczeństwa – które wpisujesz w formularzu zlecenia badania. To hasło posłuży nam później do weryfikacji tego, czy na pewno rozmawiamy z Tobą. Będzie też potrzebne do przekazania wyniku przez telefon i mailowo (plik z wynikiem będzie można otworzyć tylko po jego wpisaniu). Dzięki temu masz pewność, że żadna osoba nie dowie się, że wykonujesz u nas test na ojcostwo, a już na pewno nie usłyszy Twojego wyniku.
  • Badanie anonimowe lub z podaniem danych – test na ojcostwo może być wykonany anonimowo (bez danych osobowych uczestników testu na formularzu i wyniku). Każde zlecenie i każda próbka otrzymują indywidualne numery – to na ich podstawie badanie jest realizowane, więc dane nie są potrzebne. Jeśli chcesz i gdy wykonujesz test na podstawie wymazów z policzka, dane mogą być podane.

.

Test na ustalanie ojcostwa – pewność wyniku

Analiza 24 markerów DNA. Wybierając test na ojcostwo na podstawie 24 markerów DNA, zyskasz jednoznaczny wynik – nawet w sytuacji, gdy w badaniu biorą udział tylko domniemany ojciec i dziecko. Jak to możliwe? Analiza 24 markerów DNA pozwala uzyskać wynik potwierdzający ojcostwo z prawdopodobieństwem co najmniej 99,9999%. Taki rezultat jest zgodny z rekomendacjami Polskiego Towarzystwa Medycyny Sądowej i Kryminologii, a więc i całkowicie jednoznaczny. 24 markery DNA to ponadto największa pula dostępna na rynku! 24 markery DNA…

Certyfikowane laboratorium. Analizy wykonujemy dla Ciebie w certyfikowanym laboratorium. Pewność Twojego wyniku gwarantuje Ci również wdrożony system kontroli jakości ISO 17025. Wykonywanie badań zgodnie z normami ISO 17025 oznacza, że każdy etap pracy w laboratorium wykonywany jest i nadzorowany zgodnie z surowymi kryteriami stawianymi przez normę. Dzięki temu możesz mieć pewność, że dbamy o najwyższą jakość realizowanych badań i regularnie poddajemy się kontrolom. Certyfikaty…

10 lat doświadczenia i ponad 7000 analiz. CentrumDNA działa na rynku już 10 lat. Mamy więc ogromne doświadczenie w realizacji badań genetycznych – podparte opiniami zadowolonych pacjentów. W laboratorium pracują tylko doświadczeni i odpowiednio przeszkoleni specjaliści, którzy od wielu lat na co dzień zajmują się wykonywaniem analiz. Masz zatem gwarancję, że Twoje badanie będzie wykonane prawidłowo i z zachowaniem wszystkich procedur. 10 lat centrumDNA…

Zobacz, jak wyglądają analizy w naszym laboratorium

Przeczytaj, jak oceniają nas nasi pacjenci:

Nie ukrywam, że najbardziej obawiałem się, że tak niska cena może wpłynąć na jakość badania a wynik będzie niewiarygodny. Państwa pracownik zapewnił mnie jednak, że otrzymany wynik jest zawsze pewny i jednoznaczny, a niska cena możliwa jest dzięki wprowadzeniu ekonomicznej polityki cenowej. Jestem bardzo zadowolony z obsługi klienta jak i również pomyślnego dla mnie rezultatu badania.27 lutego 2018 r., Adam M. z Katowic

Kiedy znalazłem się w sytuacji bez wyjścia (tak myślałem przed wykonaniem testu) to moim jednym celem było pozbycie się tych okropnych wątpliwości oraz jak najszybsze poznanie. Wiedziałem, że jedynym rozwiązaniem jest wykonanie testu na ojcostwo, dlatego też od razu zacząłem poszukiwania odpowiedniego laboratorium. Zupełnie przypadkowo trafiłem na Państwa stronę (informację znalazłem na innej stronie) i widząc bardzo atrakcyjną cenę za badanie prywatne postanowiłem skontaktować się z Państwem. Bardzo miło zaskoczyło mnie Państwa profesjonalne i indywidualne podejście do mojego przypadku. Otrzymałem odpowiedź na wszystkie moje pytania i wątpliwości, dlatego też w pełni Państwu zaufałem i  wiem, że decyzja była słuszna.10 lutego 2018 r., Władysław G. z Wrocławia

Bardzo oczekiwałem na wyniki dlatego cieszy mnie krótki czas realizacji testu. Chciałbym również podziękować za miłą obsługę i pełen profesjonalizm.19 stycznia 2018 r., Adrian O. z Włocławka
.

Więcej informacji: