100% pewny test DNA - najtańszy test z z 24 markerami DNA | Skip to main content

Szybki i pewny test na ojcostwo

To badanie zrobisz z dowolnej próbki – bez wychodzenia z domu.

zestaw do pobrania próbek

 • 100% pewny wynik- analiza aż 24 markerów DNA
 • Badanie każdej próbki – wymaz z policzka, włosy, szczoteczka do zębów i inne
 • Próbki badane dwa razy dla absolutnej pewności
 • Dyskrecja  – dyskretna wysyłka, hasło bezpieczeństwa
 • Darmowy kurier po próbki
 • Płatność możliwa przy odbiorze wyniku

.

W jaki sposób gwarantujemy Ci pewny wynik Twojego badania ojcostwa?

Test na ojcostwo na podstawie 24 markerów DNA to pewny wynik bez udziału matki. Dlaczego? Badając tylko 16 markerów istnieje większe ryzyko otrzymania wyniku potwierdzającego ojcostwo z niskim prawdopodobieństwem. A takie prawdopodobieństwo według zaleceń Polskiego Towarzystwa Medycyny Sądowej i Kryminologii powinno wynosić co najmniej 99,9999%. Tylko taki wynik może zostać uznany za pewny. Jeśli jakieś laboratorium tłumaczy Ci, że analiza 16 markerów jest wystarczająca koniecznie zapytaj o to, z jakim prawdopodobieństwem wystawiany jest wynik.

Pewność rezultatu badania ojcostwa gwarantują Ci również profile genetyczne na wyniku, podpisy i pieczątki osób wykonujących i zatwierdzających badanie wraz z numerem uprawnień. To ważne ponieważ profile genetyczne to tak naprawdę dowód z wykonanego badania. Nie mamy nic do ukrycia zatem na każdym wydanym przez nas wyniku znajdziesz profile genetyczne uczestników testu.

Dodatkowo dzięki numerom uprawnień diagnostów laboratoryjnych podpisujących wyniki możesz łatwo sprawdzić, czy osoby, które przeprowadzały Twoje badanie rzeczywiście mają odpowiednie kwalifikacje. Pewność Twojego wyniku badania DNA gwarantuje Ci również wdrożony system kontroli jakości ISO 17025 (Przeczytaj co zyskujesz zlecając badanie w laboratorium, które posiada wdrożony system ISO 17025) oraz zespół ekspertów z kilkunastoletnim doświadczeniem.

W jaki sposób dbamy o Twoją dyskrecję?

Wiemy, jak bardzo zależy Ci na zachowaniu dyskrecji dlatego my ją Tobie gwarantujemy:

 • Po pierwsze poprzez dyskretną wysyłkę zestawu i wyniku
 • Po drugie poprzez specjalne hasło bezpieczeństwa – hasło bezpieczeństwa wpisujesz na formularzu badania. To hasło posłuży nam później do weryfikacji tego, czy na pewno rozmawiamy z Tobą. Będzie też potrzebne do przekazania wyniku. Dzięki temu masz pewność, że żadna osoba nie dowie się, że wykonujesz u nas test na ojcostwo, a już na pewno nie usłyszy Twojego wyniku.
 • Po trzecie umożliwiamy Ci zlecenie badania z podaniem danych osobowych uczestników testu lub też całkowicie anonimowo – bez konieczności podawania takich danych.
 • Po czwarte każdy wynik przekazywany e-mailem jest zahasłowany, a hasło do dokumentu znasz tylko Ty sam.
 • Po piąte nigdy nie potwierdzamy, że mamy zlecenie na dane nazwisko. Zawsze zapisujemy nazwisko, a następnie oddzwaniamy na numer podany w formularzu badania.

Zestaw pobraniowy – wszystko, czego potrzebujesz, aby wykonać badanie DNA

Aby wykonać badanie ojcostwa wystarczy zamówić specjalny zestaw pobraniowy (zobacz jak wygląda zestaw…), w którym znajdziesz wymazówki do pobrania próbek, instrukcje oraz formularz zlecenia badania. Zestaw możesz zamówić na naszej stronie www, telefonicznie lub na czacie. Pobrane próbki wraz z formularzem zlecenia należy odesłać do laboratorium korzystając z zaadresowanej koperty zwrotnej lub też można zamówić kuriera na nasz koszt, który takie próbki odbierze:   534 942 008.

Warto wiedzieć:

Zapytaj o badanie – bezpłatne konsultacje 7 dni w tygodniu

Poniedziałek-piątek od 7.00 do 22.00
Weekendy i święta od 9.00 do 21.00

Zapewniamy wsparcie i indywidualne podejście!

 

 

Zadzwoń teraz
Napisz na czacie