bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Certyfikaty laboratorium

Krajowe Centrum Badań Genetycznych CentrumDNA dba o najwyższą jakość badań. Laboratorium poddaje się regularnym kontrolom zarówno polskich, jak i zagranicznych ośrodków oraz ma wdrożony system jakości ISO. Wszystko to pozwala zagwarantować Państwu pewne i jednoznaczne wyniki oraz profesjonalną obsługę.
certyfikaty
.
certyfikowane laboratorium genetyczne, certyfikaty centrumDNAWszystkie badania wykonywane są zgodnie z normami jakości ISO/DIS 17025. Jest to system zarządzania jakością, który określa normy jakości pracy w laboratorium. Przyznawany jest przez Polskie Centrum Akredytacji. Wymagania systemu ISO 17025 mają na celu potwierdzenie kompetencji laboratoriów w zakresie przeprowadzanych analiz. Wykonywanie badań zgodnie z normami ISO 17025 oznacza, że każdy etap pracy w laboratorium wykonywany jest i nadzorowany zgodnie z surowymi kryteriami stawianymi przez normę.

GEDNAP 62 i 63 wydany przez Niemieckie Stowarzyszenie Medycyny Sądowej
Prestiżowy certyfikat GEDNAP jest uznawany i honorowany na całym świecie, również przez grupę European Network of Forensic Institutes, która zrzesza europejskie instytuty i laboratoria kryminalistyczne. Stanowi potwierdzenie najwyższej jakości wykonywanych analiz genetycznych. Ma na celu ujednolicenie metod badań genetycznych stosowanych w europejskich laboratoriach kryminalistycznych oraz ocenę ich kompetencji. Ważne! Jeśli laboratorium zdobywa certyfikaty GEDNAP, sprawdź, czy robi to cyklicznie i jaki numer ma aktualny certyfikat – CentrumDNA posiada Gednap 62 i 63, które wydane zostały w 2022 roku.
International Society for Forensic Genetics (Prestiżowy certyfikat Międzynarodowego Stowarzyszenia Genetyki Sądowej)

Certyfikat ISFG jest jednym z najważniejszych certyfikatów dla laboratorium genetycznego. International Society for Forensic Genetics to międzynarodowe stowarzyszenie promujące wiedzę naukową w dziedzinie analiz genetycznych na potrzeby medycyny  sądowej. Tylko nieliczne laboratoria otrzymują prestiżowe certyfikaty potwierdzające  jakość badań genetycznych w kierunku ustalenia ojcostwa, ISFG.

Program biegłości Collaborative Testing Services (CTS)

Laboratorium uzyskało 100% zgodności w międzynarodowym programie badania biegłości testów DNA w zakresie profilowania DNAw testach na ojcostwo z wymazów z policzka i próbek śladowych. Program CTS organizowany jest przez amerykańskie stowarzyszenie powiązane z Narodowym Instytutem Standardów i Technologii (National Institute of Standard and Technology. Jako jeden z nielicznych programów posiada akredytację ISO/IEC 17043:2010. 

Zaświadczenie o wpisie do ewidencji laboratoriów prowadzonej przez Krajową Izbę Diagnostów Laboratoryjnych (KIDL)

KIDL jest to organ samorządowy, który zajmuje się organizacją i porządkowaniem diagnostyki laboratoryjnej w Polsce. KIDL zrzesza laboratoria diagnostyczne, w tym te, które wykonują analizy genetyczne.

Oznaczenie CE numer 0197

Wymazówki znajdujące się w zestawie do samodzielnego pobrania materiału zostały wykonane według unikalnego patentu naszej firmy. Jakość procesu ich wytworzenia i sterylizacji jest potwierdzona przez TÜV CERT/Rheinland (spełnia wymagania normy DIN/EN/ISO 9001:2000). To sprawia, że możemy używać oznaczenia CE na naszych zestawach (numer 0197).

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące certyfikatów, zapraszamy do kontaktu: tel. 534 942 008, e-mail laboratorium@centrumdna.pl.

Galeria zdjęć

Więcej informacji:

https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/06/large_blue_triangle_01.png

WIĘCEJ BADAŃBadania genetyczne w CentrumDNA

Testy na ojcostwo
Ustalenie ojcostwa nigdy nie było prostsze. Wykonaj badanie i zyskaj bezcenną pewność.
Nietolerancje pokarmowe
Ciągłe wzdęcia i zaparcia? Odkryj wroga w jedzeniu.
Test zdrady
Prosty sposób na sprawdzenie wierności partnerki - nawet w 24 godziny.
Test na raka jelita grubego
Pragniesz cieszyć się życiem jak najdłużej, ale obawiasz się kolonoskopii? Wykonaj ColoAlert!

ZAREZERWUJ TERMINUmów wizytę w domu lub w placówce

Chcesz umówić się na badanie? Wypełnij formularz, a my do Ciebie oddzwonimy i wszystko zorganizujemy.

Szybkie terminy badań

Wizyta nawet następnego dnia!

Bezpłatne konsultacje

Tel. 534 942 008

UMÓW WIZYTĘ

  Administratorem Twoich danych osobowych będzie testDNA Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Feliksa Bocheńskiego 38 A, zarejestrowaną w rejestrze przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla Katowice-Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0001091570, NIP: 634-282-27-48, Regon: 243413225. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych znajdziesz w polityce prywatności

  Book your visit

   Administratorem Twoich danych osobowych będzie testDNA Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Feliksa Bocheńskiego 38 A, zarejestrowaną w rejestrze przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla Katowice-Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0001091570, NIP: 634-282-27-48, Regon: 243413225. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych znajdziesz w polityce prywatności

   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/06/large_blue_triangle_02.png
   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/home_experience_07.jpg
   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/home_experience_08.jpg
   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/home_experience_02.jpg
   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/home_experience_04.jpg
   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/experience_02.png

   LIST OF ALLFrequently Asked Questions

   What products are cosmetics?

   Podcasting operational change management inside of workflows to establish a framework. Taking seamless key performance indicators offline to maximise the long tail. Keeping your eye on the ball while performing a deep dive on the start-up mentality to derive convergence on cross-platform integration.

   Collaboratively administrate empowered markets via plug-and-play networks. Dynamically procrastinate B2C users after installed base benefits. Dramatically visualize customer directed convergence without revolutionary ROI.

   Is animal testing legally required?

   Bring to the table win-win survival strategies to ensure proactive domination. At the end of the day, going forward, a new normal that has evolved from generation X is on the runway heading towards a streamlined cloud solution. User generated content in real-time will have multiple touchpoints for offshoring.

   What are the alternatives to testing?

   Leverage agile frameworks to provide a robust synopsis for high level overviews. Iterative approaches to corporate strategy foster collaborative thinking to further the overall value proposition. Organically grow the holistic world view of disruptive innovation via workplace diversity and empowerment.

   Where is animal testing safe?

   Collaboratively administrate empowered markets via plug-and-play networks. Dynamically procrastinate B2C users after installed base benefits. Dramatically visualize customer directed convergence without revolutionary ROI.