Zestaw do badania DNA na ojcostwo ✅ Zamów przez telefon, on-line, mailowo lub na czacie

Bezpłatna wysyłka kurierem lub do paczkomatu nawet w 24 h

zestaw do badania DNA na ojcostwo, zestaw do wymazu, zestaw do testu na ojcostwo

⭐ Zestaw posłuży do samodzielnego pobrania próbek w postaci wymazów z policzka lub innych materiałów, takich jak: włosy z cebulkami, chusteczka z katarem, szczoteczka do zębów itd. Zamówienie zestawu to pierwszy krok do zlecenia prywatnego badania ojcostwa. ⭐

 • Zestaw do pobrania DNA jest ważny przez ok. 2 lata.
 • Masz prawo do zwrócenia zestawu w ciągu 14 dni – z całkowitym zwrotem kosztów!
 • Zestaw do pobrania próbek, jest w cenie badania. Wszystkie koszty związane z przesyłką również są wliczone w cenę badania.

Tego dowiesz się z artykułu:

Jak zamówić zestaw do testu na ojcostwo?

Aby otrzymać zestaw pobrania próbek do testu na ojcostwo, wystarczy zamówić badanie. Zestawy są w cenie zakupu/zlecenia badania na ojcostwo. Wybierz wygodną dla siebie formę:

📞 Telefonicznie – pod numerem: 534 942 008,

✉ Mailowo lub na czacie: laboratorium@centrumdna.pl

🎯 On-line: ZAMÓW BADANIE

zestaw do badania DNA na ojcostwo, zestaw do wymazu, zestaw do testu na ojcostwo
zestaw do badania DNA na ojcostwo, zestaw do wymazu, zestaw do testu na ojcostwo

Co zawiera zestaw do testu na ojcostwo?

 • 4 komplety sterylnych wymazówek zakończonych główką.
 • Formularz zlecenia badania DNA na ojcostwo.
 • Instrukcję pobrania wymazu z wewnętrznej strony policzka.
 • Sterylne rękawiczki.
 • Blankiet przelewu do dokonania płatności.
 • Zaadresowaną koperta zwrotną do odesłania próbek.
zestaw do badania DNA na ojcostwo, zestaw do wymazu, zestaw do testu na ojcostwo

Wymazówki

Są to długie patyczki zakończone główką, na którą pobierany jest materiał DNA. Jeden komplet dwóch wymazówek przeznaczony jest dla jednej osoby.

Zanim wyciągniesz wymazówki z opakowania, postaraj się założyć jednorazowe rękawiczki! Jeżeli nie możesz włożyć rękawiczek, zachowaj szczególną ostrożność i nie dotykaj rękoma bawełnianej główki. Pamiętaj, aby po pobraniu wymazów z policzka podpisać wymazówki imieniem i nazwiskiem danego pacjenta oraz datą jego urodzenia. 

zestaw do badania DNA na ojcostwo, zestaw do wymazu, zestaw do testu na ojcostwo

 

W zestawie zawsze znajdują się 4 wymazówki niezależnie od liczby badanych osób. Jeśli zlecasz badanie na podstawie materiału od dwóch osób, wówczas pozostałe dwie wymazówki można przechować do momentu zakończenia badania.

Rękawiczki

Chronią wymazówki przez zanieczyszczeniami. Załóż rękawiczki przed wyjęciem wymazówek i miej je cały czas założone w czasie pobierania wymazów.

zestaw do badania DNA na ojcostwo, zestaw do wymazu, zestaw do testu na ojcostwo

 

Szczegółowa instrukcja pobrania próbek

Zawiera informacje, jak się przygotować do pobrania próbek i jak pobrać próbki krok po kroku. Instrukcja w pdf

zestaw do badania DNA na ojcostwo, zestaw do wymazu, zestaw do testu na ojcostwo

 

Formularz zlecenia badania ojcostwa

Wypełnienie formularza jest konieczne do zlecenia badania na ojcostwo. W zależności od tego, jaki test zlecasz, wypełniasz albo formularz z danym osobowymi albo formularz anonimowy. W przypadku pierwszego formularza warto podać takie informacje jak: dane osoby zlecającej badanie, formę dostarczenia wyniku i numer kontaktowy (jeśli chcesz otrzymać jakiekolwiek informacje na temat badania drogą telefoniczną). Zaznacz opcję przesyłki dyskretnej, jeśli chcesz dostać wynik w kopercie bez oznaczeń laboratorium.

Zobacz, jak wygląda formularz zlecenia badania

Koperta zwrotna

Odeślij w niej pobrane próbki wraz z wypełnionym formularzem zlecenia. Jeżeli jednak wolisz, aby po próbki przyjechał kurier wystarczy umówić go przez stronę: www.centrumDNA.pl/kurier

zestaw do badania DNA na ojcostwo, zestaw do wymazu, zestaw do testu na ojcostwo

Jakie są możliwe formy wysyłki zestawu do testu na ojcostwo?

Zestaw do testu DNA na ojcostwo wyślemy w zamówiony przez Ciebie sposób:

 • kurierem,
 • do paczkomatu,
 • do punktu odbioru (Access Point),
 • pocztą (również poste restatnte).

Wysyłka jest bezpłatna. Jeśli zamówisz zestaw w dniu roboczym do 14:30 – nadamy go jeszcze tego samego dnia!

Aby zapewnić Ci dyskrecję, możesz wybrać dyskretną przesyłkę – bez oznakowań czy pieczątek laoratorium. Wówczas nikt nie domyśli się jej zawartości.

Czy zestaw do testu na ojcostwo można kupić w aptece?

Tak – zestawy do testu na ojcostwo są dostępne w wybranych aptekach i punktach pobrań. Lista aptek…

Jeśli chcesz odebrać zestaw stacjonarnie, skontaktuj się z nami – sprawdzimy dla Ciebie dostępność w wybranym przez Ciebie mieście!

Przeczytaj, jak oceniają nas nasi pacjenci:

Nie ukrywam, że najbardziej obawiałem się, że tak niska cena może wpłynąć na jakość badania a wynik będzie niewiarygodny. Państwa pracownik zapewnił mnie jednak, że otrzymany wynik jest zawsze pewny i jednoznaczny, a niska cena możliwa jest dzięki wprowadzeniu ekonomicznej polityki cenowej. Jestem bardzo zadowolony z obsługi klienta jak i również pomyślnego dla mnie rezultatu badania.27 lutego 2018 r., Adam M. z Katowic

Kiedy znalazłem się w sytuacji bez wyjścia (tak myślałem przed wykonaniem testu) to moim jednym celem było pozbycie się tych okropnych wątpliwości oraz jak najszybsze poznanie. Wiedziałem, że jedynym rozwiązaniem jest wykonanie testu na ojcostwo, dlatego też od razu zacząłem poszukiwania odpowiedniego laboratorium. Zupełnie przypadkowo trafiłem na Państwa stronę (informację znalazłem na innej stronie) i widząc bardzo atrakcyjną cenę za badanie prywatne postanowiłem skontaktować się z Państwem. Bardzo miło zaskoczyło mnie Państwa profesjonalne i indywidualne podejście do mojego przypadku. Otrzymałem odpowiedź na wszystkie moje pytania i wątpliwości, dlatego też w pełni Państwu zaufałem i  wiem, że decyzja była słuszna.10 lutego 2018 r., Władysław G. z Wrocławia

Bardzo oczekiwałem na wyniki dlatego cieszy mnie krótki czas realizacji testu. Chciałbym również podziękować za miłą obsługę i pełen profesjonalizm.19 stycznia 2018 r., Adrian O. z Włocławka

porozmawiaj o badaniu z konsultantem