Test na zdradę (wierność) 💔 Prosty i skuteczny

Detekcja nasienia i identyfikacja osoby

Test na zdradę (wierność)

Jeżeli podejrzewasz, że partner/partnerka Cię zdradza, możesz wykonać prosty test na udowodnienie zdrady ✅ Dyskretne śledztwo przeprowadzisz sam, bez pomocy detektywa! Badanie polega m.in. na sprawdzeniu, czy na dostarczonym materiale (majtki, odzież, prześcieradło itp.) znajduje się nasienie. Dzięki temu zyskasz pewność i szansę na podjęcie dalszych decyzji.

Tego dowiesz się z artykułu:

⏩ Na czym polega test na zdradę? Detekcja nasienia

Do badania należy dostarczyć bieliznę męską, damską lub inne materiały, takie jak pościel czy chusteczka. Test wykrywa, czy na materiale znajdują się ślady spermy. W przypadku kiedy wynik wyjdzie pozytywny, test można rozszerzyć o inne badanie DNA:

  • Określenie profilu genetycznego osoby, od której pochodzi nasienie.
  • Porównanie otrzymanego profilu z profilem dowolnej osoby (sprawdzamy, czy sperma należy do konkretnej osoby).

⏩ Na czym polega test na zdradę? Identyfikacja – sprawdzenie, od kogo pochodzą próbki

Po ustaleniu profilu genetycznego z materiału (bielizna, odzież, pościel) wystarczy dostarczyć dowolną próbkę porównawczą (wymaz z policzka, szklanka, szczoteczka, chusteczka, niedopałek papierosa i wiele innych). Badanie polega właśnie na porównaniu profilu uzyskanego np. z bielizny czy prześcieradła z profilem uzyskanym z innej próbki. W ten oto sposób można łatwo ustalić czy pochodzą one od tej samej osoby. 

Przykładowo: podejrzewasz, że Twoja partnerka Cię zdradza, ponieważ znalazłeś chusteczkę ze śladami nasienia w samochodzie. Po przekazaniu chusteczki do laboratorium zostanie ustalone, czy to rzeczywiście nasienie. Jeśli tak – zostanie z niego wyizolowany profil genetyczny, a Ty przekażesz próbkę porównawczą np. od siebie (może to być wymaz z policzka). Laboratorium porówna oba te profile i sprawdzi, czy należą do tej samej osoby.

Jak zabezpieczyć materiał do testu zdrady?

Możesz przekazać do badania różne przedmioty z podejrzeniem obecności na nich nasienia, przykładowo:

  • bielizna,
  • pościel,
  • ubrania,
  • prezerwatywa,
  • wkładka higieniczna,
  • chusteczka/papier toaletowy/ręcznik papierowy.

Jeśli masz możliwość, wytnij z zapasem fragment z plamą. Zalecamy, aby plamę na materiale (bielizna, pościel itp.) umieścić w czystej kopercie papierowej. Kopertę należy podpisać danymi zgodnymi z formularzem zlecenia badania. Tak zapakowany materiał, razem z wypełnionym formularzem, należy dostarczyć do laboratorium.

Ile kosztuje test zdrady?

To, ile kosztuje test zdrady, jest zależne od liczby etapów badania (czy będą dalsze części analizy). Samo sprawdzenie, czy przekazany do testu materiał to nasienie, wykonasz w cenie 250 zł.

Jakie są oznaki zdrady?

Oznaki zdrady to dość indywidualna kwestia, jednak najczęściej można zauważyć u partnera/partnerki:

✅ nagłe zbytnie dbanie o siebie – chęć wyglądania atrakcyjnie dla nowego obiektu westchnień,

✅ ciągłe korzystanie z telefonu – a często również chowanie go, nadanie hasła (jeśli wcześniej nie było), zamykanie się z nim w łazience czy wychodzenia na dwór podczas rozmowy,

✅ dziwne wydatki na koncie – np. na hotele czy restauracje, często tłumaczone wydatkami służbowymi,

✅ brak ochoty na seks oraz inną bliskość,

✅ dystans lub wręcz przeciwnie – niektóre osoby dystansują się od swoich partnerów z powodu poczucia winy, a inne chcą im tę sytuację wynagrodzić dodatkowym wspólnym czasem.

 

Przeczytaj, jak oceniają nas nasi pacjenci:

Nie ukrywam, że najbardziej obawiałem się, że tak niska cena może wpłynąć na jakość badania a wynik będzie niewiarygodny. Państwa pracownik zapewnił mnie jednak, że otrzymany wynik jest zawsze pewny i jednoznaczny, a niska cena możliwa jest dzięki wprowadzeniu ekonomicznej polityki cenowej. Jestem bardzo zadowolony z obsługi klienta jak i również pomyślnego dla mnie rezultatu badania.27 lutego 2018 r., Adam M. z Katowic

Kiedy znalazłem się w sytuacji bez wyjścia (tak myślałem przed wykonaniem testu) to moim jednym celem było pozbycie się tych okropnych wątpliwości oraz jak najszybsze poznanie. Wiedziałem, że jedynym rozwiązaniem jest wykonanie testu na ojcostwo, dlatego też od razu zacząłem poszukiwania odpowiedniego laboratorium. Zupełnie przypadkowo trafiłem na Państwa stronę (informację znalazłem na innej stronie) i widząc bardzo atrakcyjną cenę za badanie prywatne postanowiłem skontaktować się z Państwem. Bardzo miło zaskoczyło mnie Państwa profesjonalne i indywidualne podejście do mojego przypadku. Otrzymałem odpowiedź na wszystkie moje pytania i wątpliwości, dlatego też w pełni Państwu zaufałem i  wiem, że decyzja była słuszna.10 lutego 2018 r., Władysław G. z Wrocławia

Bardzo oczekiwałem na wyniki dlatego cieszy mnie krótki czas realizacji testu. Chciałbym również podziękować za miłą obsługę i pełen profesjonalizm.19 stycznia 2018 r., Adrian O. z Włocławka

porozmawiaj o badaniu z konsultantem