Płać wygodnie, szybko i bezpiecznie

Wybierz najlepszy dla siebie system płatności

Płatność za pobraniem przy odbiorze zestawu

Możesz zapłacić listonoszowi lub kurierowi za sam zestaw albo od razu za całe badanie na ojcostwoWięcej o płatności przy odbiorze wyniku…

Standardowy przelew bankowy

Dane do dokonania płatności możemy przekazać Ci telefonicznie, e-mailowo, na anonimowym czacie lub otrzymasz je automatycznie po złożeniu zamówienia online. Pamiętaj, aby w tytule przelewu wpisać “Imię i nazwisko” osoby zlecającej badanie. Jeżeli zależy Ci, aby zamówienie zostało zrealizowane od razu wystarczy przesłać do nas potwierdzenie płatności na adres e-mail: laboratorium@centrumdna.pl.

Płatność online PayU

Zamawiając test na ojcostwo przez naszą stronę internetową możesz wybrać szybką i wygodną płatność przez system PayU. Po zaznaczeniu tej opcji w formularzu zlecenia badania automatycznie zostaniesz przekierowany do systemu a następnie do Twojego banku. Wykonana płatność praktycznie od razu wpływa na nasze konto. 

Raty 0% z kurierem

Płatność za badanie można rozłożyć na prawdziwe raty 0%. Cała procedura jest bardzo prosta i szybka. Wystarczy jeden telefon, aby wszystko załatwić. Niezobowiązująco sprawdzimy Twoją zdolność kredytową, a następnie po przyznaniu zdolności kurier przywiezie do Ciebie umowę.

Więcej na temat rat za badanie ojcostwa…

Więcej informacji: