Badania DNA na ojcostwo w Krajowym Centrum Genetyki. Sprawdź!
 
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

O laboratorium

Doświadczenie w badaniach DNA od 2008 roku

Laboratorium specjalizuje się w najwyższej jakości testach DNA na ustalenie ojcostwa i pokrewieństwa. Działa na rynku od 14 lat i wykonało kilkadziesiąt tysięcy analiz ojcostwa. Pewność każdego wystawionego wyniku gwarantuje analiza aż 24 markerów DNA i uzyskane międzynarodowe certyfikaty jakości. Co ważne – wszelkie analizy wykonuje na miejscu – nie korzysta z usług innych pracowni.

Na przestrzeni swojej działalności laboratorium uzyskało wiele polskich i międzynarodowych certyfikatów, takich jak: GEDNAP, ISFG, Rzetelna Firma, czy Certyfikat Programu Gospodarczo-Konsumenckiego SOLIDNA FIRMA Więcej…

o centrumdna, o laboratorium centrumdnaWszystkie badania wykonywane są zgodnie z normami jakości ISO/DIS 17025. Jest to system zarządzania jakością, który określa normy jakości pracy w laboratorium. Przyznawany jest przez Polskie Centrum Akredytacji. Wymagania systemu ISO 17025 mają na celu potwierdzenie kompetencji laboratoriów w zakresie przeprowadzanych analiz. Wykonywanie badań zgodnie z normami ISO 17025 oznacza, że każdy etap pracy w laboratorium wykonywany jest i nadzorowany zgodnie z surowymi kryteriami stawianymi przez normę.

Badanie wykonane jest 2-krotnie

Wszystkie badania na ojcostwo, które dały wykluczający lub niejednoznaczny wynik, wykonywane są powtórnie. W badaniu analizowana jest już wówczas inna próbka. Uczestniczą w nim również dwa odrębne zespoły pracowników. Dzięki temu mamy pewność, że wynik, który wystawiamy jest źródłem rzetelnej informacji.

Zawsze pewny wynik – analiza aż 24 markerów DNA

o centrumdna, o laboratorium centrumdnaTesty na ojcostwo przeprowadzone na podstawie 24 markerów genetycznych pozwalają wystawić pewny i jednoznaczny wynik – potwierdzający ojcostwo z prawdopodobieństwem ponad 99,9999% lub wykluczający je ze 100% pewnością – nawet jeśli uczestniczą w nich tylko ojciec i dziecko. Taki rezultat spełnia jednocześnie wymogi Polskiego Towarzystwa Genetyki Sądowej i Kryminologii, które za pewny wynik uznaje ojcostwo określenie z takim właśnie prawdopodobieństwem. Profil genetyczny jest bardzo ważnym elementem wyniku, ponieważ dzięki niemu bardzo dokładnie widzą Państwo, na jakich danych opierało się laboratorium wydając wynik potwierdzający lub wykluczający ojcostwo. Zobacz  przykładowy wynik badania…

Testy wykonywane na podstawie różnorodnych próbek

Do tej pory laboratorium wykonało tysiące analiz, a żaden wynik nie został prawnie podważony. Badania ojcostwa wykonywane są zarówno na zlecenia osób prywatnych, jak i sądów. Laboratorium współpracuje z prokuraturą, policją i detektywami. Ponadto ma ogromne doświadczenie w wykonywaniu analiz genetycznych na podstawie bardzo różnorodnych próbek – wymazów z policzka, cebulek włosów, szczoteczek do zębów, maszynek do golenia, plam krwi i wielu, wielu innych – jest ich łącznie aż 20!

Wdrożony program zapewniania jakości badań

Czyli wszystko to, co sprawia, że otrzymany przez Państwa wynik jest pewny i jednoznaczny. Program ten obejmuje wszystkie procedury stosowane w laboratorium. Dotyczą one metody analizy, którą laboratorium posługuje się, aby wydać wynik, stanu technicznego sprzętu, który musi być regularnie monitorowany, tego czy praca wykonywana jest w sterylnych warunkach, a laboranci pracują na najlepszych odczynnikach.

Więcej informacji:

https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/06/large_blue_triangle_01.png

WIĘCEJ BADAŃBadania genetyczne w CentrumDNA

Testy na ojcostwo
Ustalenie ojcostwa nigdy nie było prostsze. Wykonaj badanie i zyskaj bezcenną pewność.
Nietolerancje pokarmowe
Ciągłe wzdęcia i zaparcia? Odkryj wroga w jedzeniu.
Test zdrady
Prosty sposób na sprawdzenie wierności partnerki - nawet w 24 godziny.
Test na raka jelita grubego
Pragniesz cieszyć się życiem jak najdłużej, ale obawiasz się kolonoskopii? Wykonaj ColoAlert!

ZAREZERWUJ TERMINUmów wizytę w domu lub w placówce

Chcesz umówić się na badanie? Wypełnij formularz, a my do Ciebie oddzwonimy i wszystko zorganizujemy.

Szybkie terminy badań

Wizyta nawet następnego dnia!

Bezpłatne konsultacje

Tel. 534 942 008

UMÓW WIZYTĘ

  Administratorem Twoich danych osobowych będzie testDNA Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Feliksa Bocheńskiego 38 A, zarejestrowaną w rejestrze przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla Katowice-Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0001091570, NIP: 634-282-27-48, Regon: 243413225. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych znajdziesz w polityce prywatności

  Book your visit

   Administratorem Twoich danych osobowych będzie testDNA Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Feliksa Bocheńskiego 38 A, zarejestrowaną w rejestrze przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla Katowice-Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0001091570, NIP: 634-282-27-48, Regon: 243413225. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych znajdziesz w polityce prywatności

   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/06/large_blue_triangle_02.png
   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/home_experience_07.jpg
   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/home_experience_08.jpg
   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/home_experience_02.jpg
   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/home_experience_04.jpg
   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/experience_02.png

   LIST OF ALLFrequently Asked Questions

   What products are cosmetics?

   Podcasting operational change management inside of workflows to establish a framework. Taking seamless key performance indicators offline to maximise the long tail. Keeping your eye on the ball while performing a deep dive on the start-up mentality to derive convergence on cross-platform integration.

   Collaboratively administrate empowered markets via plug-and-play networks. Dynamically procrastinate B2C users after installed base benefits. Dramatically visualize customer directed convergence without revolutionary ROI.

   Is animal testing legally required?

   Bring to the table win-win survival strategies to ensure proactive domination. At the end of the day, going forward, a new normal that has evolved from generation X is on the runway heading towards a streamlined cloud solution. User generated content in real-time will have multiple touchpoints for offshoring.

   What are the alternatives to testing?

   Leverage agile frameworks to provide a robust synopsis for high level overviews. Iterative approaches to corporate strategy foster collaborative thinking to further the overall value proposition. Organically grow the holistic world view of disruptive innovation via workplace diversity and empowerment.

   Where is animal testing safe?

   Collaboratively administrate empowered markets via plug-and-play networks. Dynamically procrastinate B2C users after installed base benefits. Dramatically visualize customer directed convergence without revolutionary ROI.