Domowy test na ojcostwo – pewne badania DNA bez wychodzenia z domu 🏠

szybki test na ojcostwo, test na ojcostwo na kwarantannieTest na ojcostwo w domu: wygodnie, szybko i dyskretnie: wybierz wariant dla siebie

Domowy test na ojcostwo to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą wykonać badanie DNA bez wizyty w przychodni – szybko i wygodnie. Realizacja testu możliwa jest od A do Z bez wychodzenia z domu: od zamówienia badania, przez pobranie próbek, aż po wydanie wyniku (on-line).

Wybierz rozwiązanie idealne do Twoich potrzeb i ciesz się pewnym wynikiem:

✅ zamówienie zestawu pod wskazany adres,

✅ domowa wizyta pielęgniarki,

✅ test na ojcostwo bez zestawu (pobranie próbek i wydruk formularza).

Tego dowiesz się z artykułu:

Jak zrobić domowy test na ojcostwo? 3 warianty

Domowy test na ojcostwo zrobisz w wygodny dla siebie sposób:

Zamówienie zestawu pod dowolny adres kurierem lub do paczkomatu

Zamów zestaw, pobierz próbki samodzielnie i wypełnij dokumenty, odeślij wszystko bezpłatnym kurierem lub zanieś do paczkomatu.

Przesyłkę wysyłamy również w formie dyskretnej czyli bez pieczątek i oznaczeń laboratorium. Nadawcą jest wówczas osoba prywatna, a osoby trzecie nie będą wiedziały, co zawiera koperta.

Zestawy wysyłamy codziennie, od poniedziałku do piątku, do godziny 14:30. Wystarczy złożyć zamówienie do tej godziny a zestaw zostanie wysłany jeszcze tego samego dnia! 📞 Zamówienia telefoniczne przyjmowane są codziennie (także w weekendy i święta).

domowy test na ojcostwo, test na ojcostwo w domu
test na ojcostwo na kwarantannie, test na ojcostwo w domuWizyta domowa pielęgniarki

Zamiast wizyty w placówce możesz skorzystać z wizyty pielęgniarki pod wskazanym adresem. Wyszkolony personel medyczny pobierze próbki od badanych osób i pomoże w wypełnieniu dokumentów ✅ W ten sposób zrobisz również badania na ojcostwo z zaświadczeniem i pełna procedurą sądową! ✅

Test na ojcostwo bez zestawu

Pobierz próbki od badanych osób (dyskretne np. smoczek lub wymazy z policzka na patyczki do uszu), wydrukuj formularz (FORMULARZE ZLECENIA BADANIA), spakuj i odeślij darmowym kurierem lub zamów etykietę do paczkomatu.

To może Cię zainteresować: Test na ojcostwo a koronawirus – zrób badanie bezpiecznie

Czy da się zrobić test na ojcostwo na kwarantannie?

🎯 Na kwarantannie również możesz wykonać badanie ojcostwa! Wystarczy, że zdecydujesz się na całkowicie bezkontaktowe opcje.

test na ojcostwo na kwarantannie, test na ojcostwo w domuAby zrobić test na ojcostwo na kwarantannie, wystarczy:

🏠 zamówić zestaw bezkontaktowo kurierem, pobrać próbki od badanych osób, nadać bezpłatnie również bezkontaktowo, czekać na wynik on-line

🏠 zebrać dowolne próbki (również dyskretne, np. smoczek, szczoteczkę do zębów), wydrukować formularz (dostępny na stronie lub wysłany mailowo), nadać bezpłatnie bezkontaktowo, czekać na wynik on-line.

Kwarantanna nie musi być czasem, w którym całe Twoje życie zamiera. Takie badania jak domowy test na ojcostwo możesz śmiało wykonać również w jej czasie. Dzięki temu szybciej uzyskasz wynik badania, co da Ci pewność i pomoże podjąć odpowiednie decyzje.

Pamiętaj! Domowy test na ojcostwo możesz wykonać również w obecnej sytuacji. Mimo stanu epidemii laboratorium działa, przyjmuje próbki, wykonuje analizy i wydaje wyniki. Test na ojcostwo w domu to 100% pewne badanie ojcostwa, które zrobisz w sposób bezpieczny dla siebie i swoich bliskich. 🎯 Opcja bezkontaktowa jest dostępna również dla osób przebywających na kwarantannie.

Jakie próbki nadają się do domowego testu na ojcostwo?

Do badania ojcostwa możesz dostarczyć dowolne próbki DNA, takie jak wymazy z policzka, włosy z cebulkami czy przedmioty używane przez daną osobę: gryzak dziecięcy, niedopałek papierosa, szczoteczka do zębów, szklanka, sztućce i wiele innych. Wynik analizy będzie zawsze tak samo pewny i wiarygodny, niezależnie od miejsca pobrania DNA.

Każda próbka jest objęta GWARANCJĄ do skutku – gdyby z jakiegoś względu nie nadawała się do badania, bezpłatnie przekażesz kolejną.

W jaki sposób dbamy o dyskrecję?

test na ojcostwo na kwarantannie, test na ojcostwo w domu

Kliknij, aby powiększyć.

Gwarantujemy pełną poufność i ochronę danych. Nigdy nie udzielamy osobom postronnym informacji na temat zleconych testów. Każdy kto kontaktuje się z nami telefonicznie z zapytaniem o przebieg realizacji badania słyszy komunikat, że jeśli mamy zlecenie na podane nazwisko oddzwonimy na numer telefonu podany w formularzu.

Dodatkowo przesyłane przez nas drogą mailową wyniki są hasłowane, co uniemożliwia dostęp do nich osób trzecich.

Jako placówka wykonująca usługi medyczne w swojej pracy mamy obowiązek postępować zgodnie z zapisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. Wszelkie dane uzyskane podczas badania przechowywane są w specjalnym archiwum. Dostęp do niego mają tylko upoważnione osoby.

Anonimowy test na ojcostwo

Test DNA na ojcostwo możesz zlecić również anonimowo, czyli bez podawania danych osobowych osób badanych. Osoby te są wówczas opisywane jako „Dziecko”, „Domniemany ojciec”, ewentualnie „Matka” zarówno na wyniku badania jak i w formularzu zlecenia.

Czy domowy test na ojcostwo jest pewny?

✅ Domowy test na ojcostwo zapewnia taki sam wynik jak badanie wykonywane w przychodni. Otrzymasz więc rezultat zgodny z zaleceniamy Polskiego Towarzystwa Medycyny Sądowej i Kryminologii.

test na ojcostwo na kwarantannie, test na ojcostwo w domu Analiza 24 markerów DNA. Wybierając test na ojcostwo na podstawie 24 markerów DNA, zyskasz jednoznaczny wynik – nawet w sytuacji, gdy w badaniu biorą udział tylko domniemany ojciec i dziecko. Jak to możliwe? Analiza 24 markerów DNA pozwala uzyskać wynik potwierdzający ojcostwo z prawdopodobieństwem co najmniej 99,9999%. Taki rezultat jest zgodny z rekomendacjami Polskiego Towarzystwa Medycyny Sądowej i Kryminologii, a więc i całkowicie jednoznaczny. 24 markery DNA to ponadto największa pula dostępna na rynku! 24 markery DNA…

 test na ojcostwo na kwarantannie, test na ojcostwo w domu

Certyfikowane laboratorium. Analizy wykonujemy dla Ciebie w certyfikowanym laboratorium. Pewność Twojego wyniku testu na ojcostwo gwarantuje Ci również wdrożony system kontroli jakości ISO 17025. Wykonywanie badań zgodnie z normami ISO 17025 oznacza, że każdy etap pracy w laboratorium wykonywany jest i nadzorowany zgodnie z surowymi kryteriami stawianymi przez normę. Dzięki temu możesz mieć pewność, że dbamy o najwyższą jakość realizowanych badań i regularnie poddajemy się kontrolom. Certyfikaty…

test na ojcostwo na kwarantannie, test na ojcostwo w domu

13 lat doświadczenia i ponad 7000 analiz. CentrumDNA działa na rynku już 13 lat. Mamy więc ogromne doświadczenie w realizacji badań genetycznych – podparte opiniami zadowolonych pacjentów. W laboratorium pracują tylko doświadczeni i odpowiednio przeszkoleni specjaliści, którzy od wielu lat na co dzień zajmują się wykonywaniem analiz. Masz zatem gwarancję, że Twoje badanie DNA będzie wykonane prawidłowo i z zachowaniem wszystkich procedur. 13 lat centrumDNA…

 

porozmawiaj o badaniu z konsultantem