Dyskrecja i ochrona danych osobowych. Sprawdź jak o nie dbamy
 
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Dyskrecja i ochrona danych osobowych – jak o nie dbamy?

centrumDNA ochrona danych osobowych, ochrona danych osobowych centrumDNAPowierzasz nam bardzo ważne dane i informacje. Aby zadbać o ich bezpieczeństwo, wykorzystujemy więc specjalne procedury i systemy. Uniemożliwiają one wszelkim osobom z zewnątrz dostęp do nich, więc Twoje dane są bezpieczne na każdym etapie badania na ojcostwo. Zapewniamy Ci również dyskrecję i możliwość wykonania testu anonimowo. Poznaj zasady, którymi kierujemy się w czasie realizacji badań.

Twoje dane zawsze są bezpieczne

Postępujemy zgodnie z obowiązującym prawem dotyczącym ochrony danych osobowych, więc Twoje dane są u nas całkowicie bezpieczne. Wykorzystujemy je tylko do realizacji konkretnego zamówienia i nie przekazujemy ani nie udostępniamy ich innym podmiotom. Co ważne – nie kontaktujemy się z Tobą w sprawach niezwiązanych z Twoim zleceniem. Nie będziemy więc dzwonić czy pisać do Ciebie np. z ofertą handlową.

Bezpieczne są także dane genetyczne, które są przechowywane w archiwum lab­o­ra­to­ri­um zgodnie z obowiązującym rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 10 sierpnia 2001 r. reg­u­lującym zasady przechowywania dokumentacji medycznej.

Poufność kontaktu – zawsze upewniamy się, że rozmawiamy z odpowiednią osobą

Osoby postronne nie uzyskają informacji na temat Twojego zlecenia dzięki trzem ważnym zasadom, których zawsze się trzymamy:

 • Podczas pierwszego kontaktu nigdy nie udzielamy informacji na temat badania ojcostwa – ani nie potwierdzamy, ani nie zaprzeczamy, że na dane nazwisko istnieje jakiekolwiek zlecenie. To zawsze kontakt zwrotny – i tylko i wyłącznie ze zleceniodawcą badania.
 • Kontaktujemy się tylko w sposób, który określisz na formularzu zlecenia testu na ojcostwo i na dane kontaktowe, które podasz (np. numer telefonu czy e-mail).
 • Zanim udzielimy jakichkolwiek informacji, prosimy o podanie hasła bezpieczeństwa ustalonego przez Ciebie i wpisanego do formularza zlecenia badania.

Tak wygląda nasza procedura:

Kiedy ktoś kontaktuje się z nami (np. w sprawie wyniku badania), prosimy o podanie imienia i nazwiska zleceniodawcy testu. Następnie kontaktujemy się w taki sposób, jaki został określony na formularzu zlecenia badania (telefonicznie, e-mailowo). Przed udzieleniem jakiejkolwiek informacji prosimy jeszcze o podanie hasła bezpieczeństwa lub numeru pesel (jeśli hasło nie zostało ustalone).

Dbamy o dyskrecję na każdym etapie bada­nia

centrumDNA ochrona danych osobowych, ochrona danych osobowych centrumDNAW jaki sposób? Po pierwsze – przesyłka (z zestawem, wynikiem) jest wysyłana w sposób określony przez Ciebie na formularzu zlecenia badania lub podczas zamawiania zestawu. Możesz wybrać dowolny adres na świecie, a także Paczkomaty In Post, Poste Restante albo jedną ze 100 placówek. Po drugie – jeśli sobie życzysz, na kopercie nie będzie danych ani pieczątek laboratorium (przesyłka dyskretna), a nadawcą będzie osoba prywatna. Po trzecie – personel placówek dostaje wytyczne dotyczące dyskrecji. podczas Twojego pobytu w punkcie.

Badanie możesz zlecić anonimowo

Jeśli decydujesz się na wykonanie testu ojcostwa do celów prywatnych, nie musisz podawać danych osobowych uczestników. Dzięki temu nie będzie ich ani na formularzu zlecenia badania, ani na wyniku. W takiej sytuacji wystarczy podać dane zlece­nio­daw­cy oraz informację, w jaki sposób przekazać wynik (numer telefonu, adres e-mail, adres pocztowy).

Dane osobowe uczestników testu nie są potrzebne, ponieważ każde zlecenie i każda próbka mają swoje unikatowe numery, na podstawie których wykonujemy badanie.

Przeczytaj, jak oceniają nas nasi pacjenci:

 

Nie ukrywam, że najbardziej obawiałem się, że tak niska cena może wpłynąć na jakość badania a wynik będzie niewiarygodny. Państwa pracownik zapewnił mnie jednak, że otrzymany wynik jest zawsze pewny i jednoznaczny, a niska cena możliwa jest dzięki wprowadzeniu ekonomicznej polityki cenowej. Jestem bardzo zadowolony z obsługi klienta jak i również pomyślnego dla mnie rezultatu badania.

27 lutego 2018 r., Adam M. z Katowic

Kiedy znalazłem się w sytuacji bez wyjścia (tak myślałem przed wykonaniem testu) to moim jednym celem było pozbycie się tych okropnych wątpliwości oraz jak najszybsze poznanie. Wiedziałem, że jedynym rozwiązaniem jest wykonanie testu na ojcostwo, dlatego też od razu zacząłem poszukiwania odpowiedniego laboratorium. Zupełnie przypadkowo trafiłem na Państwa stronę (informację znalazłem na innej stronie) i widząc bardzo atrakcyjną cenę za badanie prywatne postanowiłem skontaktować się z Państwem. Bardzo miło zaskoczyło mnie Państwa profesjonalne i indywidualne podejście do mojego przypadku. Otrzymałem odpowiedź na wszystkie moje pytania i wątpliwości, dlatego też w pełni Państwu zaufałem i  wiem, że decyzja była słuszna.

10 lutego 2018 r., Władysław G. z Wrocławia

Bardzo oczekiwałem na wyniki dlatego cieszy mnie krótki czas realizacji testu. Chciałbym również podziękować za miłą obsługę i pełen profesjonalizm.

19 stycznia 2018 r., Adrian O. z Włocławka

Zobacz, jak wyglądają analizy w naszym laboratorium

https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/06/large_blue_triangle_01.png

WIĘCEJ BADAŃBadania genetyczne w CentrumDNA

Testy na ojcostwo
Ustalenie ojcostwa nigdy nie było prostsze. Wykonaj badanie i zyskaj bezcenną pewność.
Nietolerancje pokarmowe
Ciągłe wzdęcia i zaparcia? Odkryj wroga w jedzeniu.
Test zdrady
Prosty sposób na sprawdzenie wierności partnerki - nawet w 24 godziny.
Test na raka jelita grubego
Pragniesz cieszyć się życiem jak najdłużej, ale obawiasz się kolonoskopii? Wykonaj ColoAlert!

ZAREZERWUJ TERMINUmów wizytę w domu lub w placówce

Chcesz umówić się na badanie? Wypełnij formularz, a my do Ciebie oddzwonimy i wszystko zorganizujemy.

Szybkie terminy badań

Wizyta nawet następnego dnia!

Bezpłatne konsultacje

Tel. 534 942 008

UMÓW WIZYTĘ

  Administratorem Twoich danych osobowych będzie testDNA Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Feliksa Bocheńskiego 38 A, zarejestrowaną w rejestrze przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla Katowice-Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0001091570, NIP: 634-282-27-48, Regon: 243413225. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych znajdziesz w polityce prywatności

  Book your visit

   Administratorem Twoich danych osobowych będzie testDNA Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Feliksa Bocheńskiego 38 A, zarejestrowaną w rejestrze przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla Katowice-Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0001091570, NIP: 634-282-27-48, Regon: 243413225. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych znajdziesz w polityce prywatności

   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/06/large_blue_triangle_02.png
   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/home_experience_07.jpg
   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/home_experience_08.jpg
   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/home_experience_02.jpg
   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/home_experience_04.jpg
   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/experience_02.png

   LIST OF ALLFrequently Asked Questions

   What products are cosmetics?

   Podcasting operational change management inside of workflows to establish a framework. Taking seamless key performance indicators offline to maximise the long tail. Keeping your eye on the ball while performing a deep dive on the start-up mentality to derive convergence on cross-platform integration.

   Collaboratively administrate empowered markets via plug-and-play networks. Dynamically procrastinate B2C users after installed base benefits. Dramatically visualize customer directed convergence without revolutionary ROI.

   Is animal testing legally required?

   Bring to the table win-win survival strategies to ensure proactive domination. At the end of the day, going forward, a new normal that has evolved from generation X is on the runway heading towards a streamlined cloud solution. User generated content in real-time will have multiple touchpoints for offshoring.

   What are the alternatives to testing?

   Leverage agile frameworks to provide a robust synopsis for high level overviews. Iterative approaches to corporate strategy foster collaborative thinking to further the overall value proposition. Organically grow the holistic world view of disruptive innovation via workplace diversity and empowerment.

   Where is animal testing safe?

   Collaboratively administrate empowered markets via plug-and-play networks. Dynamically procrastinate B2C users after installed base benefits. Dramatically visualize customer directed convergence without revolutionary ROI.