Anonimowy test DNA na ojcostwo

Jeśli chcesz, aby na wyniku badania nie pojawiły się dane osób biorących udział w teście oraz zależy Ci na zachowaniu dyskrecji – anonimowy test DNA na ojcostwo jest badaniem odpowiednim dla Ciebie. Dzięki temu nikt z Twojego otoczenia nie będzie widział, że decydujesz się na tego typu testy DNA na ojcostwo.

Dyskrecja i anonimowość – pewny wynik z każdej próbki

Test DNA na ojcostwo możesz wykonać z każdej próbki – może być nią wymaz z policzka, jak również niedopałek papierosa, włosy, szczoteczka do zębów czy puszka po napoju lub guma do żucia. Wszystkie te przedmioty mogą zawierać pewne ilości materiału DNA danej osoby i tak samo dobrze nadają się do testu DNA na ojcostwo. Dzięki tym próbkom masz zapewnioną dyskrecjęzachowujesz całkowitą poufność.

test dna na ojcostwo, testy dna na ojcostwo, anonimowy test dna na ojcostwo

Testy DNA na ojcostwo – gwarancją pełnej poufności

Zestaw do samodzielnego pobrania próbek możemy wysłać do Ciebie kurierem w anonimowej kopercie (bez nazwy i pieczątki laboratorium) na dowolnie wskazany adres. Nadawcą przesyłki będzie osoba prywatna, dzięki czemu masz pewność, że osoby trzecie nie domyślą się co zawiera przesyłka i jednocześnie zachowasz pełną poufność.  Przesyłkę z zestawem możemy również wysłać do paczkomatu lub na stację ORLEN.

Zlecając anonimowe testy DNA na ojcostwo:

  • Nie musisz podawać danych osób biorących udział w badaniu
  • Zachowujesz pełną dyskrecję przy zleceniu testu DNA na ojcostwo
  • Pobierasz dowolne próbki (wymazy lub mikroślady)
  • Zyskujesz pewność, że dane osób badanych nie zostaną nigdy ujawnione nawet na wniosek prokuratury czy sądu

Jak zamówić anonimowy test DNA na ojcostwo?

Wystarczy, że zadzwonisz i zamówisz telefonicznie, na czacie lub poprzez stronę www zestaw do samodzielnego pobrania próbek (zobacz jak wygląda zestaw…). Podczas składania zamówienia powiedz lub zaznacz żeby zestaw został wysłany w formie dyskretnej.

Po pobraniu próbek i wypełnieniu anonimowego formularza zlecenia testy DNA na ojcostwo zamów kuriera na nasz koszt, który takie próbki od Ciebie odbierze: tu zamówisz kuriera lub odeślij je do naszego laboratorium w zaadresowanej kopercie zwrotnej .

.test dna na ojcostwo, testy dna na ojcostwo, anonimowy test dna na ojcostwo

 

Zobacz, jak wyglądają analizy w naszym laboratorium

Przeczytaj, jak oceniają nas nasi pacjenci:

Nie ukrywam, że najbardziej obawiałem się, że tak niska cena może wpłynąć na jakość badania a wynik będzie niewiarygodny. Państwa pracownik zapewnił mnie jednak, że otrzymany wynik jest zawsze pewny i jednoznaczny, a niska cena możliwa jest dzięki wprowadzeniu ekonomicznej polityki cenowej. Jestem bardzo zadowolony z obsługi klienta jak i również pomyślnego dla mnie rezultatu badania.27 lutego 2018 r., Adam M. z Katowic

Kiedy znalazłem się w sytuacji bez wyjścia (tak myślałem przed wykonaniem testu) to moim jednym celem było pozbycie się tych okropnych wątpliwości oraz jak najszybsze poznanie. Wiedziałem, że jedynym rozwiązaniem jest wykonanie testu na ojcostwo, dlatego też od razu zacząłem poszukiwania odpowiedniego laboratorium. Zupełnie przypadkowo trafiłem na Państwa stronę (informację znalazłem na innej stronie) i widząc bardzo atrakcyjną cenę za badanie prywatne postanowiłem skontaktować się z Państwem. Bardzo miło zaskoczyło mnie Państwa profesjonalne i indywidualne podejście do mojego przypadku. Otrzymałem odpowiedź na wszystkie moje pytania i wątpliwości, dlatego też w pełni Państwu zaufałem i  wiem, że decyzja była słuszna.10 lutego 2018 r., Władysław G. z Wrocławia

Bardzo oczekiwałem na wyniki dlatego cieszy mnie krótki czas realizacji testu. Chciałbym również podziękować za miłą obsługę i pełen profesjonalizm.19 stycznia 2018 r., Adrian O. z Włocławka

 

Więcej informacji:

porozmawiaj o badaniu z konsultantem