bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Partnerzy

Poniżej przedstawiamy partnerów Krajowego Centrum Badań Genetycznych CentrumDNA. Współpraca z renomowanymi ośrodkami i uznanymi portalami jest dla nas bardzo ważna – sprzyja podniesieniu jakości naszych usług oraz wiedzy wszystkich osób zainteresowanych tematem badań genetycznych i ustalaniem ojcostwa. Zachęcamy też do zapoznania się ze współpracującymi z nami ekspertami. Informacje na temat możliwości nawiązania współpracy z CentrumDNA znajdą Państwo tutaj.

Placówki medyczne:

 

partnerzy CentrumDNA, centrumdna partnerzy
Przychodnia Baltimed świadczy szeroki wachlarz usług z zakresu medycyny specjalistycznej oraz od 2017 roku w placówce można wykonać badania DNA na ojcostwo. Przychodnia mieści się w Gdańsku przy ulicy ul. Krzemowej 16 i jest czynna od poniedziałku do piątku od 7.30 do 19.00. Strona internetowa: baltimed.pl.
partnerzy CentrumDNA, centrumdna partnerzy
MEDICUS jest podmiotem leczniczym, który działa na terenie Żywca od 1998 roku. Atutem placówki jest skupienie dużej liczby specjalistów i zaplecza diagnostycznego w jednym miejscu, dzięki czemu jest wieloprofilowym ośrodkiem oferującym usługi medyczne, począwszy od podstawowej opieki zdrowotnej poprzez poradnie specjalistyczne, poradnię medycyny pracy, stomatologię, pielęgniarską opiekę długoterminową, aż po ośrodek chirurgii laparoskopowej i klasycznej, rehabilitację, pracownię endoskopii, USG, RTG. A od 2017 roku w w Medicus można wykonać badania ojcostwa. Adres: ul. Dworcowa 22, 34-300 Żywiec.
partnerzy CentrumDNA, centrumdna partnerzy
Barwne wnętrza, wygodne poczekalnie sprawiają, że pobyt w Inter Medical kojarzy się z komfortem i bezpieczeństwem.W jednym budynku jest zapewniony dostęp do lekarzy wielu specjalności, w tym również do lekarzy rodzinnych. Bez wychodzenia można skorzystać z usług laboratorium, zrobić zakupy w aptece oraz wykonać specjalistyczne badania m.in. tomografię i rezonans. Teraz w Inter Medical także można wykonać badanie ojcostwa.
partnerzy CentrumDNA, centrumdna partnerzy
Centrum Medyczne „WOLA” to miejsce działające na rynku od 1999 roku, utworzone na bazie sięgających początku XX wieku, rodzinnych tradycji w zawodzie lekarza. W przychodni można skorzystać z szerokiego wachlarza porad specjalistycznych, zabiegów, badań diagnostycznych i analiz laboratoryjnych. Placówka mieści się w Poznaniu i możecie Państwo wykonać tam badania ojcostwa oraz inne badania genetyczne.
partnerzy CentrumDNA, centrumdna partnerzy
Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska w Rzeszowie na rynku usług medycznych funkcjonuje od 2001 roku. Pracują w niej specjaliści z różnych dziedzin w tym: ginekolodzy, chirurdzy, dermatolodzy, psycholodzy i wielu innych. Od 2017 roku w WSPL można także wykonać badanie DNA ojcostwa oraz chorób genetycznych. Adres: Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska SP ZOZ, ul. Langiewicza 4, 35-085 Rzeszów.
partnerzy CentrumDNA, centrumdna partnerzy
Altermedic to placówka medyczna świadcząca usługi z zakresu medycyny naturalnej w tym zabiegi: światłoterapii, detoksykacji organizmu czy hirudoterapii. W placówce można także wykonać badania na ojcostwo. Jest to gabinet, w którym pacjent jest postrzegany całościowo, a jednocześnie partnersko, a walka z bólem, chorobą jest dziełem wszystkich uczestniczących w terapii. Altermedic wychodzi z założenia, że wystarczy czasem podpatrywać naturę, nie przeszkadzać jej, a efekty mogą przerosnąć oczekiwania. Adres: Przychodnia MSWiA I piętro, ul.Asnyka 8, 59-220 Legnica.

Serwisy informacyjne:

partnerzy CentrumDNA, centrumdna partnerzy
Mamy zaszczyt być ekspertem pierwszego w Polsce portalu informacyjnego który dostarcza wyczerpujących informacji na temat ustalania ojcostwa a także doradza w sytuacjach kryzysowych.  Można tu znaleźć nie tylko szczegółowe informacje o testach DNA w kierunku ustalenia ojcostwa, ale także liczne porady oraz pomoc psychologiczną i prawną. Na łamach serwisu pewnytato.pl znajduje się baza artykułów dotyczących ojcostwa oraz newsy i ciekawostki ze świata genetyki.
partnerzy CentrumDNA, centrumdna partnerzy
Testynaojcostwo.pl to pierwszy w Polsce blog o ustaleniu ojcostwa. Powstał w 2012 roku. Jego główną ideą jest dostarczanie informacji na temat testów DNA w kierunku ustalenia ojcostwa. Na łamach testynaojcostwo.pl znajdziesz informacje na temat badań genetycznych w kierunku ustalenia ojcostwa, bazę laboratoriów genetycznych w Polsce, porady dotyczące ustalenia ojcostwa, ciekawostki ze świata genetyki i wiele innych.
partnerzy CentrumDNA, centrumdna partnerzy
Portal Badaniaprenatalne.pl już od roku 2004 dostarcza informacji na temat tego, czym są badania prenatalne i gdzie przyszłe mamy mogą je wykonać. Znajdują się tu informacje przydatne w czasie ciąży oraz w pierwszych miesiącach życia dziecka. Portal dostarcza ciekawe artykuły napisane przez ekspertów, liczne porady i informacje na temat refundowanych badań oraz o metodach leczenia bezpłodności.
partnerzy CentrumDNA, centrumdna partnerzy
Portal Genetyczne.pl dostarcza rzetelnej informacji na temat tego, czym są choroby genetyczne, jak się je diagnozuje oraz leczy. Na łamach serwisu, oprócz artykułów opisujących poszczególne wady wrodzone, znajdują się również historie osób, którym przyszło zmagać się z chorobą. Portal informuje również o najciekawszych wydarzeniach ze świata genetyki oraz badaniach naukowych w zakresie leczenia chorób genetycznych. Serwis powstał w 2010 roku, a w roku 2015 doczekał się zupełnie nowej odsłony.
partnerzy CentrumDNA, centrumdna partnerzy

Jak zajść w ciążę, jak przygotować się do ciąży Główną misją portalu Prekoncepcja.pl jest wsparcie przyszłych rodziców w przygotowaniach do poczęcia zdrowego dziecka. Jak realizujemy tę misję? Przede wszystkim poprzez dostarczanie sprawdzonych informacji i porad oraz wskazanie rodzicom, jak postępować, aby począć i urodzić zdrowe dziecko.

partnerzy CentrumDNA, centrumdna partnerzy
Poroniłam.pl -To portal poświęcony tematyce poronień. Głównym celem portalu jest wsparcie rodziców po stracie. Można znaleźć na nim informacje na temat aspektów medycznych, prawnych, etycznych i innych związanych z przedwczesną stratą dziecka. Poroniłam.pl daje także możliwość kontaktu z osobami gotowymi udzielić wsparcia w kwestiach związanych z poronieniem.
partnerzy CentrumDNA, centrumdna partnerzy
Portal ZdrowoKolorowo.pl powstał w marcu 2018 r. Jego główną misją jest dostarczanie informacji dla osób zainteresowanych zdrowiem dziecka w wieku 0-18 lat. Na łamach portalu poruszamy tematy związane z profilaktyką oraz objawami, diagnostyką i leczeniem chorób u dzieci, a także planowaniem kolejnego dziecka w rodzinie, w której wystąpiły już problemy zdrowotne.
partnerzy CentrumDNA, centrumdna partnerzy
partnerzy CentrumDNA, centrumdna partnerzyKontakt w sprawie współpracy

e-mail: wspolpraca@centrumDNA.pl

tel.: 534 942 008


Zobacz też:

 

https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/06/large_blue_triangle_01.png

WIĘCEJ BADAŃBadania genetyczne w CentrumDNA

Testy na ojcostwo
Ustalenie ojcostwa nigdy nie było prostsze. Wykonaj badanie i zyskaj bezcenną pewność.
Nietolerancje pokarmowe
Ciągłe wzdęcia i zaparcia? Odkryj wroga w jedzeniu.
Test zdrady
Prosty sposób na sprawdzenie wierności partnerki - nawet w 24 godziny.
Test na raka jelita grubego
Pragniesz cieszyć się życiem jak najdłużej, ale obawiasz się kolonoskopii? Wykonaj ColoAlert!

ZAREZERWUJ TERMINUmów wizytę w domu lub w placówce

Chcesz umówić się na badanie? Wypełnij formularz, a my do Ciebie oddzwonimy i wszystko zorganizujemy.

Szybkie terminy badań

Wizyta nawet następnego dnia!

Bezpłatne konsultacje

Tel. 534 942 008

UMÓW WIZYTĘ

  Administratorem Twoich danych osobowych będzie testDNA Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Feliksa Bocheńskiego 38 A, zarejestrowaną w rejestrze przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla Katowice-Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0001091570, NIP: 634-282-27-48, Regon: 243413225. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych znajdziesz w polityce prywatności

  Book your visit

   Administratorem Twoich danych osobowych będzie testDNA Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Feliksa Bocheńskiego 38 A, zarejestrowaną w rejestrze przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla Katowice-Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0001091570, NIP: 634-282-27-48, Regon: 243413225. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych znajdziesz w polityce prywatności

   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/06/large_blue_triangle_02.png
   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/home_experience_07.jpg
   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/home_experience_08.jpg
   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/home_experience_02.jpg
   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/home_experience_04.jpg
   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/experience_02.png

   LIST OF ALLFrequently Asked Questions

   What products are cosmetics?

   Podcasting operational change management inside of workflows to establish a framework. Taking seamless key performance indicators offline to maximise the long tail. Keeping your eye on the ball while performing a deep dive on the start-up mentality to derive convergence on cross-platform integration.

   Collaboratively administrate empowered markets via plug-and-play networks. Dynamically procrastinate B2C users after installed base benefits. Dramatically visualize customer directed convergence without revolutionary ROI.

   Is animal testing legally required?

   Bring to the table win-win survival strategies to ensure proactive domination. At the end of the day, going forward, a new normal that has evolved from generation X is on the runway heading towards a streamlined cloud solution. User generated content in real-time will have multiple touchpoints for offshoring.

   What are the alternatives to testing?

   Leverage agile frameworks to provide a robust synopsis for high level overviews. Iterative approaches to corporate strategy foster collaborative thinking to further the overall value proposition. Organically grow the holistic world view of disruptive innovation via workplace diversity and empowerment.

   Where is animal testing safe?

   Collaboratively administrate empowered markets via plug-and-play networks. Dynamically procrastinate B2C users after installed base benefits. Dramatically visualize customer directed convergence without revolutionary ROI.