bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Eksperci

Krajowe Centrum Badań Genetycznych CentrumDNA współpracuje z ekspertami z zakresu psychologii oraz detektywistyki z całej Polski. Jeśli potrzebują Państwo pomocy eksperta, zachęcamy do kontaktu z naszymi partnerami. Są to specjaliści z długoletnim stażem i wiedzą, która gwarantuje Państwu pomoc na najwyższym poziomie.

Zapraszamy również do zapoznania się z placówkami medycznymi i serwisami informacyjnymi, z którymi współpracujemy.  Informacje na temat możliwości nawiązania współpracy z CentrumDNA znajdą Państwo tutaj.


eksperci centrumDNA

Mgr Olga Przybyłek, psycholog, psychoterapeuta

Magister Olga Przybyłek jest absolwentką Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Ukończyła także kompleksowe szkolenie z zakresu terapii krótkoterminowej w Polskim Instytucie Psychoterapii w Krakowie oraz cykl szkoleniowy z zakresu terapii rodzin w Polskim Instytucie Ericksonowskim w Katowicach. Na codzień pracuje w Ośrodku Pomocy dla Osób Uzależnionych od Alkoholu i ich Rodzin w Katowicach oraz prowadzi Gabinet Psychoterapii Przystań w Katowicach. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Kontakt:  Katowice Centrum ul. Barbary 14/8, tel. 510 379 421. Strona internetowa: twojpsycholog.info.pl


eksperci centrumDNA

Mgr Grażyna Nowosad, psycholog, pedagog

Grażyna Nowosad jest absolwentką psychologii na Uniwersytecie Marii Curie- Skłodowskiej w Lublinie oraz studiów podyplomowych z pedagogiki na Akademii Polonijnej w Częstochowie. Interesuje się psychologią kliniczną, społeczną, psychoterapią. Zajmuje się Terapią Skoncentrowaną na Rozwiązaniu, interwencją kryzysową, poradnictwem.

Kontakt: Plus Medic, ul. Matki Teresy z Kalkuty 18 w Lublinie, tel. 737 474 311, e-mail: nowogra@op.pl.


eksperci centrumdna

Kancelaria Adwokacka Jacek Buss

Kancelaria Adwokacka Jacek Buss specjalizuje się w kompleksowym, prawnym rozwiązywaniu szeroko rozumianych spraw rodzinnych na wszystkich ich etapach, począwszy od doradztwa prawnego, poprzez ugodowe próby rozwiązywania sporów, kończąc na zastępstwie procesowym przed sądami wszystkich instancji. Kancelaria prowadzi sprawy: rodzinne (m.in rozwód, separacja, alimenty, kontakty z dzieckiem, władza rodzicielska, pochodzenie dziecka, adopcja) i cywilne (m.in. podział majątku, spadek).

Kontakt: ul. Krasickiego 11/4, 81-377 Gdynia,tel: 608 331 719,e-mail: jacekbuss@pomocprawna.pl


eksperci centrumDNA

Agencja Detektywistyczna ASVALIA

Agencja Detektywistyczna ASVALIA jest polskim licencjonowanym biurem detektywistycznym działającym na podstawie zezwolenia nr. D-0033/03 wydanego przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz licencji nr.0000503 wydanej przez Komendę Wojewódzką Policji. Agencja ASVALIA powstała w 1997. Obecnie jest to jedna z największych, liczących się agencji detektywistycznych w Polsce, świadcząca zaawansowane usługi detektywistyczne dla klientów na terenie całego kraju oraz poza jego granicami. Posiada biura na północy i południu kraju. Zatrudnia detektywów w Warszawie, Gdyni oraz Krakowie.

Kontakt: Centralny oddział w Warszawie tel. +48 (22) 112-06-50, fax. +48 (22) 112-06-70, email: info@asvalia.com.pl


eksperci centrumDNA

Infosekret Biuro Detektywistyczne Henryk Hajduk

Działamy na rynku od 2008 r świadcząc kompleksowe licencjonowane usługi detektywistyczne a w ofercie mamy także wykorzystanie badań DNA w ustaleniu (zaprzeczeniu) ojcostwa, pokrewieństwa i identyfikacji osób. Pełna oferta dostępna jest na naszej stronie. Działamy na podstawie licencj www.infosekret.pli i wpisu do rejestru działalności regulowanej MSWiA w Warszawie, a nasi detektywi są członkami i założycielami Polskiego Stowarzyszenia Licencjonowanych Detektywów z siedzibą w Krakowie.

Kontakt: Ul. Władysława Stanisława Reymonta 11/6, 37–700 Przemyśl, tel: +48 604 309 099, e-mail: biuro@infosekret.pl, www.infosekret.eu


eksperci centrumDNA

Biuro Detektywistyczne “SPY EYE”

Biuro Detektywistyczne “SPY EYE” jest polskim licencjonowanym biurem działającym na podstawie wpisu do Rejestru Działalności Regulowanej nr.RD-10/2010 i licencji nr. 0001408 wydanej przez Komendanta Wojewódzkiego Policji. “SPY EYE” jest pierwszym i jedynym biurem w województwie warmińsko-mazurskim stworzonym przez kobietę — detektywa. Założycielka i właścicielka biura Alicja Moroz — detektyw z zamiłowania i z zawodu, jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego o kierunku prawo. Jest również pełnoprawnym członkiem Polskiego Stowarzyszenia Licencjonowanych Detektywów z siedzibą w Krakowie.

Kontakt: www.spy-eye.pl


eksperci centrumDNA

Detektyw 24

Ogólnopolska agencja detektywistyczna gwarantująca swoim Klientom dyskrecję oraz najwyższy poziom świadczonych usług. Fundamentalną zasadą naszej działalności jest etyka oraz lojalność wobec osób, które powierzyły nam swoje sprawy. Swoje działania opieramy na wieloletnim doświadczeniu, które zdobyliśmy podczas realizacji tysięcy spraw. Pomagamy ludziom rozwiązywać ich problemy osobiste i rodzinne oraz zapewniamy pełne wsparcie dla biznesu. Każda z prowadzonych przez nas spraw traktowana jest w sposób indywidualny, a nad przygotowaniem strategii działania pracuje zespół ekspertów: detektywów oraz prawników. Ze szczególną troską traktujemy kwestię ochrony danych osobowych, tajemnic naszych Klientów oraz powierzanych nam wrażliwych informacji. Pracujemy tylko z najlepszymi licencjonowanymi detektywami w Polsce, dla których praca detektywa jest pasją, a do realizowanych zadań podchodzą z pełnym zaangażowaniem.

Wszystkie działania prowadzimy w zgodzie z obowiązującymi przepisami prawa dzięki czemu zgromadzone materiały spełniają wszelkie kryteria do wykorzystania ich w postępowaniu sądowym.

Kontakt: Agata Wypiór tel.: +48 733 677 777, e-mail: agata.wypior@detektyw24.net

 

eksperci centrumDNAKontakt w sprawie współpracy

e-mail: wspolpraca@centrumDNA.pl

tel.: 534 942 008

https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/06/large_blue_triangle_01.png

WIĘCEJ BADAŃBadania genetyczne w CentrumDNA

Testy na ojcostwo
Ustalenie ojcostwa nigdy nie było prostsze. Wykonaj badanie i zyskaj bezcenną pewność.
Nietolerancje pokarmowe
Ciągłe wzdęcia i zaparcia? Odkryj wroga w jedzeniu.
Test zdrady
Prosty sposób na sprawdzenie wierności partnerki - nawet w 24 godziny.
Test na raka jelita grubego
Pragniesz cieszyć się życiem jak najdłużej, ale obawiasz się kolonoskopii? Wykonaj ColoAlert!

ZAREZERWUJ TERMINUmów wizytę w domu lub w placówce

Chcesz umówić się na badanie? Wypełnij formularz, a my do Ciebie oddzwonimy i wszystko zorganizujemy.

Szybkie terminy badań

Wizyta nawet następnego dnia!

Bezpłatne konsultacje

Tel. 534 942 008

UMÓW WIZYTĘ

  Administratorem Twoich danych osobowych będzie testDNA Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Feliksa Bocheńskiego 38 A, zarejestrowaną w rejestrze przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla Katowice-Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0001091570, NIP: 634-282-27-48, Regon: 243413225. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych znajdziesz w polityce prywatności

  Book your visit

   Administratorem Twoich danych osobowych będzie testDNA Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Feliksa Bocheńskiego 38 A, zarejestrowaną w rejestrze przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla Katowice-Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0001091570, NIP: 634-282-27-48, Regon: 243413225. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych znajdziesz w polityce prywatności

   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/06/large_blue_triangle_02.png
   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/home_experience_07.jpg
   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/home_experience_08.jpg
   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/home_experience_02.jpg
   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/home_experience_04.jpg
   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/experience_02.png

   LIST OF ALLFrequently Asked Questions

   What products are cosmetics?

   Podcasting operational change management inside of workflows to establish a framework. Taking seamless key performance indicators offline to maximise the long tail. Keeping your eye on the ball while performing a deep dive on the start-up mentality to derive convergence on cross-platform integration.

   Collaboratively administrate empowered markets via plug-and-play networks. Dynamically procrastinate B2C users after installed base benefits. Dramatically visualize customer directed convergence without revolutionary ROI.

   Is animal testing legally required?

   Bring to the table win-win survival strategies to ensure proactive domination. At the end of the day, going forward, a new normal that has evolved from generation X is on the runway heading towards a streamlined cloud solution. User generated content in real-time will have multiple touchpoints for offshoring.

   What are the alternatives to testing?

   Leverage agile frameworks to provide a robust synopsis for high level overviews. Iterative approaches to corporate strategy foster collaborative thinking to further the overall value proposition. Organically grow the holistic world view of disruptive innovation via workplace diversity and empowerment.

   Where is animal testing safe?

   Collaboratively administrate empowered markets via plug-and-play networks. Dynamically procrastinate B2C users after installed base benefits. Dramatically visualize customer directed convergence without revolutionary ROI.