Eksperci - sprawdź z kim współpracujemy | Skip to main content

Eksperci, z którymi współpracujemy

.

CentrumDNA współpracuje z ekspertami z zakresu genetyki, badań sądowych oraz detektywistyki z całej Polski. Jeśli mają Państwo problem z zebraniem próbek do badania lub też z innych powodów potrzebują Państwo pomocy naszego eksperta, zachęcamy do kontaktu z naszymi partnerami. Są to specjaliści z długoletnim stażem i wiedzą, która gwarantuje Pańtwu pomoc na najwyższym poziomie.

Mgr Olga Przybyłek

olga przybyłek centrumdna

Magister Olga Przybyłek to psycholog i psychoterapeutka. Jest absolwentką Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Ukończyła także kompleksowe szkolenie z zakresu terapii krótkoterminowej w Polskim Instytucie Psychoterapii w Krakowie oraz cykl szkoleniowy z zakresu terapii rodzin w Polskim Instytucie Ericksonowskim w Katowicach. Na codzień pracuje w Ośrodku Pomocy dla Osób Uzależnionych od Alkoholu i ich Rodzin w Katowicach oraz prowadzi Gabinet Psychoterapii Przystań w Katowicach. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Katowice Centrum ul. Barbary 14/8
tel. 510 379 421


Mgr Grażyna Nowosad

Grażyna Nowosad to psycholożka i pedagożka, która jest absolwentką psychologii na Uniwersytecie Marii Curie- Skłodowskiej w Lublinie oraz studiów podyplomowych z pedagogiki na Akademii Polonijnej w Częstochowie. Interesuje się psychologią kliniczną, społeczną, psychoterapią. Zajmuje się Terapią Skoncentrowaną na Rozwiązaniu, interwencją kryzysową, poradnictwem.

Plus Medic

ul. Matki Teresy z Kalkuty 18 w Lublinie

tel. 737 474 311


Kancelaria Adwokacka Jacek Buss

jacek buss centrum dna

Kancelaria Adwokacka Jacek Buss specjalizuje się w kompleksowym, prawnym rozwiązywaniu szeroko rozumianych spraw rodzinnych na wszystkich ich etapach, począwszy od doradztwa prawnego, poprzez ugodowe próby rozwiązywania sporów, kończąc na zastępstwie procesowym przed sądami wszystkich instancji.

Kancelaria prowadzi sprawy:

– rodzinne (m.in rozwód, separacja, alimenty, kontakty z dzieckiem, władza rodzicielska, pochodzenie dziecka, adopcja)
– cywilne (m.in. podział majątku, spadek).

ul. Krasickiego 11/4
81-377 Gdynia

tel: 608 331 719

e-mail: jacekbuss@pomocprawna.pl

 


Agencja Detektywistyczna ASVALIA

Agencja Detektywistyczna ASVALIA jest polskim licencjonowanym biurem detektywistycznym działającym na podstawie zezwolenia nr. D-0033/03 wydanego przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz licencji nr.0000503 wydanej przez Komendę Wojewódzką Policji.
.

Agencja ASVALIA powstała w 1997. Obecnie jest to jedna z największych, liczących się agencji detektywistycznych w Polsce, świadcząca zaawansowane usługi detektywistyczne dla klientów na terenie całego kraju oraz poza jego granicami. Posiada biura na północy i południu kraju. Zatrudnia detektywów w Warszawie, Gdyni oraz Krakowie.

Centralny oddział w Warszawie

tel. +48 (22) 112-06-50
tel. +48 (22) 112-06-60
fax. +48 (22) 112-06-70
email: info@asvalia.com.pl


Detektyw 24

Ogólnopolska agencja detektywistyczna gwarantująca swoim Klientom dyskrecję oraz najwyższy poziom świadczonych usług. Fundamentalną zasadą naszej działalności jest etyka oraz lojalność wobec osób, które powierzyły nam swoje sprawy.

Swoje działania opieramy na wieloletnim doświadczeniu, które zdobyliśmy podczas realizacji tysięcy spraw. Pomagamy ludziom rozwiązywać ich problemy osobiste i rodzinne oraz zapewniamy pełne wsparcie dla biznesu. Każda z prowadzonych przez nas spraw traktowana jest w sposób indywidualny, a nad przygotowaniem strategii działania pracuje zespół ekspertów: detektywów oraz prawników. Ze szczególną troską traktujemy kwestię ochrony danych osobowych, tajemnic naszych Klientów oraz powierzanych nam wrażliwych informacji.

Pracujemy tylko z najlepszymi licencjonowanymi detektywami w Polsce, dla których praca detektywa jest pasją, a do realizowanych zadań podchodzą z pełnym zaangażowaniem. Wszystkie działania prowadzimy w zgodzie z obowiązującymi przepisami prawa dzięki czemu zgromadzone materiały spełniają wszelkie kryteria do wykorzystania ich w postępowaniu sądowym.

Kontakt:
Agata Wypiór tel.: +48 733 677 777
e-mail: agata.wypior@detektyw24.net


Biuro Detektywistyczne “SPY EYE”

Biuro Detektywistyczne “SPY EYE” jest polskim licencjonowanym biurem działającym na podstawie wpisu do Rejestru Działalności Regulowanej nr.RD-10/2010 i licencji nr. 0001408 wydanej przez Komendanta Wojewódzkiego Policji.

“SPY EYE” jest pierwszym i jedynym biurem w województwie warmińsko-mazurskim stworzonym przez kobietę — detektywa. Założycielka i właścicielka biura Alicja Moroz — detektyw z zamiłowania i z zawodu, jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego o kierunku prawo. Jest również pełnoprawnym członkiem Polskiego Stowarzyszenia Licencjonowanych Detektywów z siedzibą w Krakowie.
Adres strony internetowej: www.spy-eye.pl


Infosekret Biuro Detektywistyczne Henryk Hajduk

Działamy na rynku od 2008 r świadcząc kompleksowe licencjonowane usługi detektywistyczne a w ofercie mamy także wykorzystanie badań DNA w ustaleniu (zaprzeczeniu) ojcostwa, pokrewieństwa i identyfikacji osób. Pełna oferta dostępna jest na naszej stronie. Działamy na podstawie licencji i wpisu do rejestru działalności regulowanej MSWiA w Warszawie, a nasi detektywi są członkami i założycielami Polskiego Stowarzyszenia Licencjonowanych Detektywów z siedzibą w Krakowie.

Dane kontaktowe:
Ul. Władysława Stanisława Reymonta 11/6
37–700 Przemyśl
tel: +48 604 309 099
e-mail: biuro@infosekret.pl

www.infosekret.pl
www.infosekret.eu

 

 

 

Zadzwoń teraz
Napisz na czacie