Eksperci

Krajowe Centrum Badań Genetycznych CentrumDNA współpracuje z ekspertami z zakresu psychologii oraz detektywistyki z całej Polski. Jeśli potrzebują Państwo pomocy eksperta, zachęcamy do kontaktu z naszymi partnerami. Są to specjaliści z długoletnim stażem i wiedzą, która gwarantuje Państwu pomoc na najwyższym poziomie.

Zapraszamy również do zapoznania się z placówkami medycznymi i serwisami informacyjnymi, z którymi współpracujemy.  Informacje na temat możliwości nawiązania współpracy z CentrumDNA znajdą Państwo tutaj.


eksperci centrumDNA

Mgr Olga Przybyłek, psycholog, psychoterapeuta

Magister Olga Przybyłek jest absolwentką Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Ukończyła także kompleksowe szkolenie z zakresu terapii krótkoterminowej w Polskim Instytucie Psychoterapii w Krakowie oraz cykl szkoleniowy z zakresu terapii rodzin w Polskim Instytucie Ericksonowskim w Katowicach. Na codzień pracuje w Ośrodku Pomocy dla Osób Uzależnionych od Alkoholu i ich Rodzin w Katowicach oraz prowadzi Gabinet Psychoterapii Przystań w Katowicach. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Kontakt:  Katowice Centrum ul. Barbary 14/8, tel. 510 379 421. Strona internetowa: twojpsycholog.info.pl


eksperci centrumDNA

Mgr Grażyna Nowosad, psycholog, pedagog

Grażyna Nowosad jest absolwentką psychologii na Uniwersytecie Marii Curie- Skłodowskiej w Lublinie oraz studiów podyplomowych z pedagogiki na Akademii Polonijnej w Częstochowie. Interesuje się psychologią kliniczną, społeczną, psychoterapią. Zajmuje się Terapią Skoncentrowaną na Rozwiązaniu, interwencją kryzysową, poradnictwem.

Kontakt: Plus Medic, ul. Matki Teresy z Kalkuty 18 w Lublinie, tel. 737 474 311, e-mail: nowogra@op.pl.


eksperci centrumdna

Kancelaria Adwokacka Jacek Buss

Kancelaria Adwokacka Jacek Buss specjalizuje się w kompleksowym, prawnym rozwiązywaniu szeroko rozumianych spraw rodzinnych na wszystkich ich etapach, począwszy od doradztwa prawnego, poprzez ugodowe próby rozwiązywania sporów, kończąc na zastępstwie procesowym przed sądami wszystkich instancji. Kancelaria prowadzi sprawy: rodzinne (m.in rozwód, separacja, alimenty, kontakty z dzieckiem, władza rodzicielska, pochodzenie dziecka, adopcja) i cywilne (m.in. podział majątku, spadek).

Kontakt: ul. Krasickiego 11/4, 81-377 Gdynia,tel: 608 331 719,e-mail: jacekbuss@pomocprawna.pl


eksperci centrumDNA

Agencja Detektywistyczna ASVALIA

Agencja Detektywistyczna ASVALIA jest polskim licencjonowanym biurem detektywistycznym działającym na podstawie zezwolenia nr. D-0033/03 wydanego przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz licencji nr.0000503 wydanej przez Komendę Wojewódzką Policji. Agencja ASVALIA powstała w 1997. Obecnie jest to jedna z największych, liczących się agencji detektywistycznych w Polsce, świadcząca zaawansowane usługi detektywistyczne dla klientów na terenie całego kraju oraz poza jego granicami. Posiada biura na północy i południu kraju. Zatrudnia detektywów w Warszawie, Gdyni oraz Krakowie.

Kontakt: Centralny oddział w Warszawie tel. +48 (22) 112-06-50, fax. +48 (22) 112-06-70, email: info@asvalia.com.pl


eksperci centrumDNA

Infosekret Biuro Detektywistyczne Henryk Hajduk

Działamy na rynku od 2008 r świadcząc kompleksowe licencjonowane usługi detektywistyczne a w ofercie mamy także wykorzystanie badań DNA w ustaleniu (zaprzeczeniu) ojcostwa, pokrewieństwa i identyfikacji osób. Pełna oferta dostępna jest na naszej stronie. Działamy na podstawie licencj www.infosekret.pli i wpisu do rejestru działalności regulowanej MSWiA w Warszawie, a nasi detektywi są członkami i założycielami Polskiego Stowarzyszenia Licencjonowanych Detektywów z siedzibą w Krakowie.

Kontakt: Ul. Władysława Stanisława Reymonta 11/6, 37–700 Przemyśl, tel: +48 604 309 099, e-mail: biuro@infosekret.pl, www.infosekret.eu


eksperci centrumDNA

Biuro Detektywistyczne “SPY EYE”

Biuro Detektywistyczne “SPY EYE” jest polskim licencjonowanym biurem działającym na podstawie wpisu do Rejestru Działalności Regulowanej nr.RD-10/2010 i licencji nr. 0001408 wydanej przez Komendanta Wojewódzkiego Policji. “SPY EYE” jest pierwszym i jedynym biurem w województwie warmińsko-mazurskim stworzonym przez kobietę — detektywa. Założycielka i właścicielka biura Alicja Moroz — detektyw z zamiłowania i z zawodu, jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego o kierunku prawo. Jest również pełnoprawnym członkiem Polskiego Stowarzyszenia Licencjonowanych Detektywów z siedzibą w Krakowie.

Kontakt: www.spy-eye.pl


eksperci centrumDNA

Detektyw 24

Ogólnopolska agencja detektywistyczna gwarantująca swoim Klientom dyskrecję oraz najwyższy poziom świadczonych usług. Fundamentalną zasadą naszej działalności jest etyka oraz lojalność wobec osób, które powierzyły nam swoje sprawy. Swoje działania opieramy na wieloletnim doświadczeniu, które zdobyliśmy podczas realizacji tysięcy spraw. Pomagamy ludziom rozwiązywać ich problemy osobiste i rodzinne oraz zapewniamy pełne wsparcie dla biznesu. Każda z prowadzonych przez nas spraw traktowana jest w sposób indywidualny, a nad przygotowaniem strategii działania pracuje zespół ekspertów: detektywów oraz prawników. Ze szczególną troską traktujemy kwestię ochrony danych osobowych, tajemnic naszych Klientów oraz powierzanych nam wrażliwych informacji. Pracujemy tylko z najlepszymi licencjonowanymi detektywami w Polsce, dla których praca detektywa jest pasją, a do realizowanych zadań podchodzą z pełnym zaangażowaniem.

Wszystkie działania prowadzimy w zgodzie z obowiązującymi przepisami prawa dzięki czemu zgromadzone materiały spełniają wszelkie kryteria do wykorzystania ich w postępowaniu sądowym.

Kontakt: Agata Wypiór tel.: +48 733 677 777, e-mail: agata.wypior@detektyw24.net

 

eksperci centrumDNAKontakt w sprawie współpracy

e-mail: wspolpraca@centrumDNA.pl

tel.: 534 942 008