Test na ojcostwo na raty

Rozłóż opłatę za badanie na korzystne raty – szybko i wygodnie 💸

badanie ojcostwa na raty, badania ojcostwa na raty, test na ojcostwo na ratyZa test na ojcostwo zapłacisz w ratach – dostępny jest korzystny system ratalny, który pozwala opłacić badanie w wygodny dla siebie sposób. System sprawdzający zdolność kredytową jest szybki – wystarczy jeden telefon. Umowa o pracę nie jest wymagana.

Dlaczego warto zrobić test na ojcostwo na raty?

  • Umowa o pracę nie jest konieczna – aby pożyczka została przyznana, wystarczy posiadać umowę zlecenie lub o dzieło lub inne źródło dochodu (np. emerytura).
  • Możliwość rozłożenia płatności na dowolną osobę – nawet jeśli jesteś zleceniodawcą badania, raty mogą zostać udzielone innej osobie.
  • Niskie oprocentowanie – pożyczka udzielana jest przez firmę MediRaty finansującą zabiegi medyczne (pożyczka celowa).
  • Wygodna spłata – już od 5 rat.
  • Prosty i sprawny proces udzielenia kredytu – dział finansowy przeprowadzi z Państwem krótką rozmowę, podczas której określi zdolność kredytową. Decyzję zatem otrzymają Państwo w 5 minut! Po zaakceptowaniu przez Państwa warunków, umowa zostaje wysłana na następny dzień roboczy. Rozmowa jest niezobowiązująca.

Trzy proste kroki, aby uzyskać pożyczkę

Kontakt z nami
Zadzwoń do nas pod numer 534 942 008 lub napisz na adres laboratorium@centrumdna.pl i pozostaw swój numer telefonu. Dział finansowy skontaktuje się z Tobą w dogodnym dla Ciebie terminie i przeprowadzi krótką rozmowę sprawdzającą zdolność kredytową.

Ważne! Kredytobiorcą nie musi być zleceniodawca badania!

Pozytywna decyzja
Po pozytywnej weryfikacji i zaakceptowaniu przez Ciebie przedstawionych warunków kredytu już na następny dzień zostanie kurierem przesłana do Ciebie umowa. Cały proces nie trwa dłużej niż 3 dni!

Przynanie kredytu
Jeszcze tego samego dnia dział finansowy informuje nas o przyznaniu pożyczki, dokonuje przelewu na nasze konto, a my możemy rozpocząć realizację testu.

.

Więcej informacji:

Przeczytaj, jak oceniają nas nasi pacjenci:

Nie ukrywam, że najbardziej obawiałem się, że tak niska cena może wpłynąć na jakość badania a wynik będzie niewiarygodny. Państwa pracownik zapewnił mnie jednak, że otrzymany wynik jest zawsze pewny i jednoznaczny, a niska cena możliwa jest dzięki wprowadzeniu ekonomicznej polityki cenowej. Jestem bardzo zadowolony z obsługi klienta jak i również pomyślnego dla mnie rezultatu badania.27 lutego 2018 r., Adam M. z Katowic

Kiedy znalazłem się w sytuacji bez wyjścia (tak myślałem przed wykonaniem testu) to moim jednym celem było pozbycie się tych okropnych wątpliwości oraz jak najszybsze poznanie. Wiedziałem, że jedynym rozwiązaniem jest wykonanie testu na ojcostwo, dlatego też od razu zacząłem poszukiwania odpowiedniego laboratorium. Zupełnie przypadkowo trafiłem na Państwa stronę (informację znalazłem na innej stronie) i widząc bardzo atrakcyjną cenę za badanie prywatne postanowiłem skontaktować się z Państwem. Bardzo miło zaskoczyło mnie Państwa profesjonalne i indywidualne podejście do mojego przypadku. Otrzymałem odpowiedź na wszystkie moje pytania i wątpliwości, dlatego też w pełni Państwu zaufałem i  wiem, że decyzja była słuszna.10 lutego 2018 r., Władysław G. z Wrocławia

Bardzo oczekiwałem na wyniki dlatego cieszy mnie krótki czas realizacji testu. Chciałbym również podziękować za miłą obsługę i pełen profesjonalizm.19 stycznia 2018 r., Adrian O. z Włocławka

porozmawiaj o badaniu z konsultantem