bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Badania na ojcostwo Gliwice

Pełna dyskrecja, szybkie terminy

Wykonanie badania na ojcostwo w przychodni w Gliwice jest szybkie i wygodne. Na miejscu możesz załatwić wszystko – od pobrania próbek, przez zlecenie badania i wypełnienie dokumentów, aż po odebranie wyniku. Nie ma więc konieczności organizowania niczego samodzielnie. Na wizytę umówisz się bez kolejek i od ręki, a przeszkolony personel medyczny pobierze próbkę i pomoże wypełnić formularz zlecenia badania.

Testy na ojcostwo Gliwice – sprawdź adres przychodni

Test na ojcostwo możesz umówić w Gliwice lub innej miejscowości w pobliżu! Chcesz dowiedzieć się, gdzie w Twoim mieście masz możliwość wykonania badania? Poniżej znajdziesz dokładną lokalizację naszych punktów pobrań. Umów się na badanie już dziś!

Pamiętaj, że personel zawsze jest przygotowany do Twojego przyjścia, ma też specjalne instrukcje dotyczące dyskrecji i bezpieczeństwa wszystkich Twoich danych. Jeśli chcesz, swój test DNA na ojcostwo możesz wykonać również anonimowo (bez podawania danych osobowych uczestników).

Test na ojcostwo – wiarygodne badanie z pewnym wynikiem

Próbki śladowe do testu na ojcostwo
próbki mobileW wykonasz pewny test na ojcostwo na podstawie dowolnej próbki – np. wymazu z policzka, używanej maszynki do golenia, smoczka, włosów z cebulkami, paznokci, szczoteczki do zębów i wielu innych. Każda próbka objęta jest gwarancją, więc możesz przekazać kolejną bezpłatnie.

Dzięki analizie 24 markerów DNA  wynik będzie jednoznaczny nawet przy udziale tylko ojca i dziecka. Nasze wyniki są zgodne z rekomendacjami Polskiego Towarzystwa Genetyki Sądowej i Kryminologii (potwierdzenie ojcostwa z prawdopodobieństwem min. 99,9999%).

Zobacz: Przykładowy wynik testu na ojcostwo
>

Testy na ojcostwo – zamów zestaw do domu

zestaw domowy mob
Zamów zestaw do testu na ojcostwo Test na ojcostwo w wykonasz również bez wychodzenia z domu! Wystarczy zamówić zestaw do pobrania próbek.

To wszystko!  O resztę nie musisz się martwić. Odbiór próbek jest bezpłatny – kurierem, paczkomatem lub pocztą. W cenie masz również gwarancję na pobrane próbki. Kliknij obok i zamów zestaw do domu!

Ważne! Zestaw możemy nadać do Ciebie w całkowicie dyskretnej formie bez pieczątek i danych laboratorium.

Dlaczego warto zrobić test na ojcostwo w CentrumDNA?

24 markery DNA
Analiza 24 markerów DNA. Wybierając test na ojcostwo na podstawie 24 markerów DNA, zyskasz jednoznaczny wynik – nawet w sytuacji, gdy w badaniu biorą udział tylko domniemany ojciec i dziecko. Jak to możliwe? Analiza 24 markerów DNA pozwala uzyskać wynik potwierdzający ojcostwo z prawdopodobieństwem co najmniej 99,9999%. Taki rezultat jest zgodny z rekomendacjami Polskiego Towarzystwa Medycyny Sądowej i Kryminologii, a więc i całkowicie jednoznaczny. 24 markery DNA to ponadto największa pula dostępna na rynku! 24 markery DNA.
certyfikat ISO 17025
Certyfikowane laboratorium. Analizy wykonujemy dla Ciebie w certyfikowanym laboratorium. Pewność Twojego wyniku gwarantuje Ci również wdrożony system kontroli jakości ISO 17025. Wykonywanie badań zgodnie z normami ISO 17025 oznacza, że każdy etap pracy w laboratorium jest nadzorowany zgodnie z surowymi kryteriami stawianymi przez normę. Dzięki temu masz pewność, że dbamy o najwyższą jakość badań i regularnie poddajemy się kontrolom. Certyfikaty.
badania od 2008 roku
15 lat doświadczenia i ponad 12000 analiz. CentrumDNA działa na rynku już od 15 lat. Mamy więc ogromne doświadczenie w realizacji badań genetycznych – podparte opiniami zadowolonych pacjentów. W laboratorium pracują tylko doświadczeni i odpowiednio przeszkoleni specjaliści, którzy od wielu lat na co dzień zajmują się wykonywaniem analiz. Masz zatem gwarancję, że Twoje badanie będzie wykonane prawidłowo i z zachowaniem wszystkich procedur. Czytaj więcej o nas.
współpraca z ekspertami
Współpraca z ekspertami. CentrumDNA współpracuje ze specjalistami z długoletnim stażem – z zakresu detektywistyki, prawa i psychologii z całej Polski. Współpracujemy również z sądami, które zlecają u nas realizację badań genetycznych, których wyniki są dowodami w sprawach sądowych. Dzięki temu możesz mieć pewność, że organy wymiaru sprawiedliwości darzą nas zaufaniem. Nasi eksperci.
dwukrotna analiza
Dwukrotna analiza. W przypadku wyniku wykluczającego ojcostwo badanie jest wykonywane 2 razy, przez 2 niezależne zespoły i na podstawie 2 różnych próbek. To dodatkowo gwarantuje wiarygodność otrzymanego rezultatu i pozwala Ci zyskać całkowitą pewność. Laboratorium ma ponadto wdrożone określone procedury (m.in. kontrola pracy przez drugiego pracownika podczas kluczowych etapów badania). Metoda badania.

Dlaczego warto wykonać test na ojcostwo w Gliwice – opinie Pacjentów

Jako laboratorium z kilkunastoletnim doświadczeniem jesteśmy przede wszystkim zorientowani na Pacjenta i jego problemy, które z pełną uwagą staramy się rozwiązać. Poniżej sprawdzisz opinie Pacjentów CentrumDNA.

Opinie Pacjentów – sprawdź co o nas mówią

https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/06/large_blue_triangle_01.png

WIĘCEJ BADAŃBadania genetyczne w CentrumDNA

Testy na ojcostwo
Ustalenie ojcostwa nigdy nie było prostsze. Wykonaj badanie i zyskaj bezcenną pewność.
Nietolerancje pokarmowe
Ciągłe wzdęcia i zaparcia? Odkryj wroga w jedzeniu.
Test zdrady
Prosty sposób na sprawdzenie wierności partnerki - nawet w 24 godziny.
Test na raka jelita grubego
Pragniesz cieszyć się życiem jak najdłużej, ale obawiasz się kolonoskopii? Wykonaj ColoAlert!

ZAREZERWUJ TERMINUmów wizytę w domu lub w placówce

Chcesz umówić się na badanie? Wypełnij formularz, a my do Ciebie oddzwonimy i wszystko zorganizujemy.

Szybkie terminy badań

Wizyta nawet następnego dnia!

Bezpłatne konsultacje

Tel. 534 942 008

UMÓW WIZYTĘ

  Administratorem Twoich danych osobowych będzie testDNA Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Feliksa Bocheńskiego 38 A, zarejestrowaną w rejestrze przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla Katowice-Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0001091570, NIP: 634-282-27-48, Regon: 243413225. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych znajdziesz w polityce prywatności

  Book your visit

   Administratorem Twoich danych osobowych będzie testDNA Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Feliksa Bocheńskiego 38 A, zarejestrowaną w rejestrze przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla Katowice-Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0001091570, NIP: 634-282-27-48, Regon: 243413225. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych znajdziesz w polityce prywatności

   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/06/large_blue_triangle_02.png
   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/home_experience_07.jpg
   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/home_experience_08.jpg
   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/home_experience_02.jpg
   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/home_experience_04.jpg
   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/experience_02.png

   LIST OF ALLFrequently Asked Questions

   What products are cosmetics?

   Podcasting operational change management inside of workflows to establish a framework. Taking seamless key performance indicators offline to maximise the long tail. Keeping your eye on the ball while performing a deep dive on the start-up mentality to derive convergence on cross-platform integration.

   Collaboratively administrate empowered markets via plug-and-play networks. Dynamically procrastinate B2C users after installed base benefits. Dramatically visualize customer directed convergence without revolutionary ROI.

   Is animal testing legally required?

   Bring to the table win-win survival strategies to ensure proactive domination. At the end of the day, going forward, a new normal that has evolved from generation X is on the runway heading towards a streamlined cloud solution. User generated content in real-time will have multiple touchpoints for offshoring.

   What are the alternatives to testing?

   Leverage agile frameworks to provide a robust synopsis for high level overviews. Iterative approaches to corporate strategy foster collaborative thinking to further the overall value proposition. Organically grow the holistic world view of disruptive innovation via workplace diversity and empowerment.

   Where is animal testing safe?

   Collaboratively administrate empowered markets via plug-and-play networks. Dynamically procrastinate B2C users after installed base benefits. Dramatically visualize customer directed convergence without revolutionary ROI.