Czy test na ojcostwo można zlecić będąc za granicą?

test na ojcostwo za granicąW obecnych czasach zlecenie testów na ojcostwo jest bardzo proste i daje niezmiernie dużo możliwości. Począwszy od wykonania testu ojcostwa bez udziału ojca, możliwości włączenia do badania na ojcostwo próbek zawierających niewielkie ilości DNA aż po sposobność  zlecenia badania z każdego rejonu świata.

Jako, że do zlecenia badania DNA na ojcostwo nie jest potrzebna wizyta w samym laboratorium materiał do testu można pobrać samodzielnie w domu za pomocą specjalistycznego zestawu. Nasze laboratorium posiada unikalne zestawy służące do pobrania wymazu z wewnętrznej strony policzka, które możemy przesłać do każdego, dowolnie wybranego kraju.

Do testów DNA na ojcostwo obecnie pobiera się wymaz z wewnętrznej strony policzka. Pobranie takiego rodzaju materiału jest całkowicie bezbolesne i bardzo proste. Ponadto wymaz z policzka jest bardzo stabilnym materiałem, który bez problemu może być transportowany do laboratorium co najmniej 2 tygodnie od momentu pobrania. Poza tym nie wymaga on zagwarantowania specjalnych warunków transportu.

Wymaz z policzka może być transportowany zarówno w niskich jak i wysokich temperaturach. Same wymazówki za pomocą których pobiera się właściwy wymaz mieszczą się w tradycyjnych kopertach tak więc można je nadać w formie listu poleconego.

Testy na ojcostwo – oferta badań

test na ojcostwo za granicąOferta prywatnych testów ojcostwa jest bardzo elastyczna i zwykle staramy się ją dokładnie dopasować do Państwa indywidualnych potrzeb. Staramy się również, dostosować  do Państwa potrzeb ofertę sądowych testów na ojcostwo. W przypadku testów ojcostwa wykonywanych dla celów sądowych zlecenie z zagranicy jest też możliwe. Jedyna różnica polega na tym, iż materiał do badania DNA nie może być pobrany samodzielnie przez pacjentów, ale w placówce medycznej  w obecności świadków. Zwykle jeśli występuje konieczność pobrania materiału poza granicami kraju jesteśmy w stanie zlokalizować w danym Państwie przychodnię, w której będzie możliwe pobranie materiału z zachowaniem procedury sądowej. Gwarantujemy również Państwu międzynarodowy, bezpieczny transport kurierski pobranego materiału do naszego laboratorium.

.

Więcej informacji:

 


.

powrót