bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Pewny, dyskretny i szybki test na ojcostwo

CentrumDNA wykonuje testy na ojcostwo do celów prywatnych nie tylko na terenie kraju, ale również za granicą. Procedura realizacji badania jest prosta, szybka, bezpieczna i bezproblemowa. Pomimo niskiej ceny proponujemy Państwu pewny i jednoznaczny test z opcjami dodatkowymi zwiększającymi jego wartość dowodową.

01_pobierz_probki 02_wypelnij_formularz 03_wyslij_do_nas 04_odbierz_wynik
W standardowej cenie badania – bez dodatkowych kosztów:.
 • Wysyłamy zestaw i wynik na adres zagraniczny
 • Kontaktujemy się telefonicznie pod podanym numerem zagranicznym
 • Potwierdzamy, że próbki do nas dotarły (na życzenie)
 • Konsultujemy uzyskany wynik badania

zamawiam_02

 

Najczęściej zadawane pytania.

Jak mogę wykonać badanie?

Wystarczy, że zamówisz u nas zestaw (wyślemy go bez dodatkowych kosztów) w którym znajdują się sterylne wymazówki oraz wszelkie dokumenty (formularz zlecenia testu, instrukcja pobrania próbek itd.). Po pobraniu próbek należy je wraz z wypełnionym formularzem zlecenia testu odesłać do laboratorium.  Wynik badania na ojcostwo możemy przekazać na różne sposoby – telefoniczne, e-mailowo oraz przesłać pocztą jako oryginalny dokument.

Jeżeli jednak nie chcesz oczekiwać na zestaw próbki możesz pobrać na wymazówki dostępne w Twojej aptece lub na zwykły patyczek do ucha. Formularz zlecenia badania oraz instrukcję pobrania próbek można ściągnąć i wydrukować TUTAJ.  Prosimy jednak wykonaniem badania skontaktować się z nami telefonicznie, e-mailowo lub na anonimowym czacie.

Jakie próbki można pobrać do badania?
Do testu na ojcostwo można pobrać:

 • Wymazy z wewnętrznej strony policzka – wystarczy, że w aptece kupią Państwo sterylne wymazówki lub pobiorą próbki na zwykły patyczek higieniczny do czyszczenia uszu (ważne jest tylko to, aby ściągnąć wacik po jednej stronie patyczka). Zalecamy także, aby od każdej badanej osoby pobrać po 3 wymazy.
 • Mikroślady: guma do żucia, chusteczka, szczoteczka, maszynka do golenia, plamy krwi i wiele innych. Badamy najwięcej mikrośladów…
Czy czas transportu próbek nie wpłynie negatywnie na ich jakość?
Z uwagi na to, że zarówno wymazy z wewnętrznej strony policzka jak i mikroślady są materiałami bardzo stabilnymi nie należy się obawiać o ich degradację w trakcie transportu. Jeśli próbka zostanie nadana bezpośrednio po pobraniu zapewne dotrze ona do laboratorium w ciągu kilku dni.
Co zrobić w sytuacji, gdy jestem za granicą, a druga z badanych osób w Polsce lub innym kraju?
Istnieje możliwość wykonania badania z dwóch miejsc. W takiej sytuacji połowę zestawu do badania wraz z kompletem dokumentów wysyłamy do jednej strony, a drugą połowę do drugiej. Nie zwiększa to kosztów samego zestawu ani też wysyłki (całość wynosi zawsze 74 zł).  Po odesłaniu próbek od jednej i drugiej strony badanie jest realizowane tak, jak każdy inny zlecany w naszym laboratorium test. Wynik przesyłamy w wybrany przez Państwa sposób – najczęściej na dwa adresy…

zobacz inne pytania

Więcej informacji:

.[

 


https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/06/large_blue_triangle_01.png

WIĘCEJ BADAŃBadania genetyczne w CentrumDNA

Testy na ojcostwo
Ustalenie ojcostwa nigdy nie było prostsze. Wykonaj badanie i zyskaj bezcenną pewność.
Nietolerancje pokarmowe
Ciągłe wzdęcia i zaparcia? Odkryj wroga w jedzeniu.
Test zdrady
Prosty sposób na sprawdzenie wierności partnerki - nawet w 24 godziny.
Test na raka jelita grubego
Pragniesz cieszyć się życiem jak najdłużej, ale obawiasz się kolonoskopii? Wykonaj ColoAlert!

ZAREZERWUJ TERMINUmów wizytę w domu lub w placówce

Chcesz umówić się na badanie? Wypełnij formularz, a my do Ciebie oddzwonimy i wszystko zorganizujemy.

Szybkie terminy badań

Wizyta nawet następnego dnia!

Bezpłatne konsultacje

Tel. 534 942 008

UMÓW WIZYTĘ

  Administratorem Twoich danych osobowych będzie testDNA Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Feliksa Bocheńskiego 38 A, zarejestrowaną w rejestrze przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla Katowice-Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0001091570, NIP: 634-282-27-48, Regon: 243413225. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych znajdziesz w polityce prywatności

  Book your visit

   Administratorem Twoich danych osobowych będzie testDNA Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Feliksa Bocheńskiego 38 A, zarejestrowaną w rejestrze przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla Katowice-Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0001091570, NIP: 634-282-27-48, Regon: 243413225. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych znajdziesz w polityce prywatności

   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/06/large_blue_triangle_02.png
   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/home_experience_07.jpg
   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/home_experience_08.jpg
   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/home_experience_02.jpg
   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/home_experience_04.jpg
   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/experience_02.png

   LIST OF ALLFrequently Asked Questions

   What products are cosmetics?

   Podcasting operational change management inside of workflows to establish a framework. Taking seamless key performance indicators offline to maximise the long tail. Keeping your eye on the ball while performing a deep dive on the start-up mentality to derive convergence on cross-platform integration.

   Collaboratively administrate empowered markets via plug-and-play networks. Dynamically procrastinate B2C users after installed base benefits. Dramatically visualize customer directed convergence without revolutionary ROI.

   Is animal testing legally required?

   Bring to the table win-win survival strategies to ensure proactive domination. At the end of the day, going forward, a new normal that has evolved from generation X is on the runway heading towards a streamlined cloud solution. User generated content in real-time will have multiple touchpoints for offshoring.

   What are the alternatives to testing?

   Leverage agile frameworks to provide a robust synopsis for high level overviews. Iterative approaches to corporate strategy foster collaborative thinking to further the overall value proposition. Organically grow the holistic world view of disruptive innovation via workplace diversity and empowerment.

   Where is animal testing safe?

   Collaboratively administrate empowered markets via plug-and-play networks. Dynamically procrastinate B2C users after installed base benefits. Dramatically visualize customer directed convergence without revolutionary ROI.