Pewny, dyskretny i szybki test na ojcostwo

CentrumDNA wykonuje testy na ojcostwo do celów prywatnych nie tylko na terenie kraju, ale również za granicą. Procedura realizacji badania jest prosta, szybka, bezpieczna i bezproblemowa. Pomimo niskiej ceny proponujemy Państwu pewny i jednoznaczny test z opcjami dodatkowymi zwiększającymi jego wartość dowodową.

01_pobierz_probki 02_wypelnij_formularz 03_wyslij_do_nas 04_odbierz_wynik
W standardowej cenie badania – bez dodatkowych kosztów:.
  • Wysyłamy zestaw i wynik na adres zagraniczny
  • Kontaktujemy się telefonicznie pod podanym numerem zagranicznym
  • Potwierdzamy, że próbki do nas dotarły (na życzenie)
  • Konsultujemy uzyskany wynik badania

zamawiam_02

 

Najczęściej zadawane pytania.

Jak mogę wykonać badanie?

Wystarczy, że zamówisz u nas zestaw (wyślemy go bez dodatkowych kosztów) w którym znajdują się sterylne wymazówki oraz wszelkie dokumenty (formularz zlecenia testu, instrukcja pobrania próbek itd.). Po pobraniu próbek należy je wraz z wypełnionym formularzem zlecenia testu odesłać do laboratorium.  Wynik badania na ojcostwo możemy przekazać na różne sposoby – telefoniczne, e-mailowo oraz przesłać pocztą jako oryginalny dokument.

Jeżeli jednak nie chcesz oczekiwać na zestaw próbki możesz pobrać na wymazówki dostępne w Twojej aptece lub na zwykły patyczek do ucha. Formularz zlecenia badania oraz instrukcję pobrania próbek można ściągnąć i wydrukować TUTAJ.  Prosimy jednak wykonaniem badania skontaktować się z nami telefonicznie, e-mailowo lub na anonimowym czacie.

Jakie próbki można pobrać do badania?
Do testu na ojcostwo można pobrać:

  • Wymazy z wewnętrznej strony policzka – wystarczy, że w aptece kupią Państwo sterylne wymazówki lub pobiorą próbki na zwykły patyczek higieniczny do czyszczenia uszu (ważne jest tylko to, aby ściągnąć wacik po jednej stronie patyczka). Zalecamy także, aby od każdej badanej osoby pobrać po 3 wymazy.
  • Mikroślady: guma do żucia, chusteczka, szczoteczka, maszynka do golenia, plamy krwi i wiele innych. Badamy najwięcej mikrośladów…
Czy czas transportu próbek nie wpłynie negatywnie na ich jakość?
Z uwagi na to, że zarówno wymazy z wewnętrznej strony policzka jak i mikroślady są materiałami bardzo stabilnymi nie należy się obawiać o ich degradację w trakcie transportu. Jeśli próbka zostanie nadana bezpośrednio po pobraniu zapewne dotrze ona do laboratorium w ciągu kilku dni.
Co zrobić w sytuacji, gdy jestem za granicą, a druga z badanych osób w Polsce lub innym kraju?
Istnieje możliwość wykonania badania z dwóch miejsc. W takiej sytuacji połowę zestawu do badania wraz z kompletem dokumentów wysyłamy do jednej strony, a drugą połowę do drugiej. Nie zwiększa to kosztów samego zestawu ani też wysyłki (całość wynosi zawsze 74 zł).  Po odesłaniu próbek od jednej i drugiej strony badanie jest realizowane tak, jak każdy inny zlecany w naszym laboratorium test. Wynik przesyłamy w wybrany przez Państwa sposób – najczęściej na dwa adresy…

zobacz inne pytania

Więcej informacji:

.[