Szybki i pewny test na ojcostwo

To badanie zrobisz z dowolnej próbki!

  • 100% Pewny wynik – analiza 24 markerów DNA
  • Badanie każdej próbki – wymaz z policzka, włosy, szczoteczka do zębów i inne
  •  Test dostępny od ręki
  • Dyskrecja – dyskretna wysyłka, hasło bezpieczeństwa na formularzu
  • Darmowy kurier po próbki
  • Płatność możliwa przy odbiorze wyniku

.

W jaki sposób gwarantujemy Ci pewny wynik badania ojcostwa?

centrum_dna_poprawki_strona_02112Test na ojcostwo na podstawie 24 markerów DNA to pewny wynik bez udziału matki. Dlaczego? Badając tylko 16 markerów istnieje większe ryzyko otrzymania wyniku potwierdzającego ojcostwo z niskim prawdopodobieństwem. A takie prawdopodobieństwo według zaleceń Polskiego Towarzystwa Genetyki Sądowej powinno wynosić co najmniej 99,9999%. I wtedy też będziesz miał pewność, że włączać do badania próbkę matki wynik nie zmieni się. Uzyskując niższe prawdopodobieństwo np. 99,999% zalecane jest, aby do testu włączyć próbkę matki lub rozszerzyć analizę właśnie do 24 markerów DNA.

Pewność rezultatu badania ojcostwa gwarantują Ci również profile genetyczne na wyniku, podpisy i pieczątki osób wykonujących i zatwierdzających badanie, eksperci z długoletnim doświadczeniem w badaniach DNA, wdrożony system kontroli jakości ISO 17025.

Badanie ojcostwa dyskretnie i anonimowo

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest dla Państwa dyskrecja, dlatego zestaw do pobrania próbek wysyłamy kurierem w kopercie anonimowej (bez pieczątek i nazwy laboratorium) na dowolnie wskazany adres (domowy, do pracy, zaufanej osoby). Możemy go także wysłać do najbliższego Paczkomatu lub na stację Orlen. Badanie ojcostwa można zlecić również anonimowo (bez podawania danych osobowych uczestników testu). Więcej o badaniu anonimowym …

Nigdy nie przekazujemy informacji na temat zleconego badania, ani nie potwierdzamy, że takie badanie zostało zlecone osobom trzecim. Wyniki przekazywane są w formie zahasłowanych dokumentów PDF, a przy przekazywaniu telefonicznym prosimy o podanie ustalonego wcześniej hasła bezpieczeństwa.

Jak szybko zamówić test na ojcostwo?

Aby wykonać badanie ojcostwa wystarczy zamówić specjalny zestaw pobraniowy (zobacz jak wygląda zestaw…), w którym znajdziesz wymazówki do pobrania próbek oraz formularz zlecenia badania. Zestaw możesz zamówić telefonicznie, na czacie lub wypełniając formularz online.

Pobrane próbki wraz z formularzem zlecenia należy odesłać do laboratorium korzystając z zaadresowanej koperty zwrotnej lub też można zamówić kuriera na nasz koszt, który takie próbki odbierze:   534 942 008.

zamow-test

Warto wiedzieć: