bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Ustalanie ojcostwa – chciałbym samodzielnie pobrać próbki do badania, czy jest taka możliwość?

Tak, materiał genetyczny do prywatnego testu DNA na ojcostwo możesz pobrać samodzielnie w warunkach domowych. Ustalanie ojcostwa nie będzie wymagało od Ciebie ani szczególnych umiejętności, ani specjalnego przygotowania.

Od strony klienta ustalanie ojcostwa wiąże się z szybką i łatwą procedurą. W pobraniu wymazów pomoże Ci zestaw testowy, zawierający 4 komplety sterylnych wymazówek. Pobranie wszystkich materiałów trwa chwilę, jest bezpieczne dla badanych i całkowicie bezbolesne, a wynik dostarcza pewnej informacji.

Ustalanie ojcostwa – jak zamówić zestaw do badania?

Zestaw, który umożliwi Ci przygotowanie próbek DNA do testu na ojcostwo możesz otrzymać składając wcześniejsze zamówienie – drogą telefoniczną, e-mailem, przez formularz elektroniczny lub czat. Miejscem dostarczenia zestawu może być Twój adres domowy (lub inny wskazany przez Ciebie), adres zakładu pracy, paczkomat lub urząd pocztowy. Otrzymasz go już nawet po 24 godzinach od momentu złożenia zamówienia – albo w kopercie z wypisanym adresem laboratorium, albo w formie dyskretnej przesyłki, a więc bez adresu i żadnych oznaczeń, sugerujących skąd mogła nadejść. Dzięki temu ustalanie ojcostwa jest nie tylko komfortowe, ale i dyskretne.


Ustalanie ojcostwa – mam zestaw! Co teraz?

Teraz możesz spokojnie zacząć pobierać wymazy od siebie i dziecka. Oddać próbki swojego DNA może oczywiście również matka (opcjonalnie). Pobranie wymazu nie sprawi Ci zapewne najmniejszego problemu, jeśli tylko zachowasz kilka prostych zasad i będziesz postępować tak, jak pokazuje dołączona do zestawu instrukcja.

Jak przygotować się do pobrania wymazu?

Na godzinę przed pobraniem wymazów nie jedz, nie pij kawy, herbaty, soków i innych słodzonych napojów. Możesz spożywać jedynie czystą wodę. Nie pal też papierosów i nie żuj gumy. Zabrudzenie próbki, np. resztkami jedzenia, może spowodować, że laborantom trudniej będzie otrzymać z niej profil genetyczny i ustalanie ojcostwa wydłuży się w czasie.  Zasady te obowiązują wszystkich uczestników badania DNA na ojcostwo. W przypadku małego dziecka przerwa w jedzeniu i piciu może być jednak skrócona do 30 minut.

Po takim niewielkim przygotowaniu możesz zacząć pobierać wymazy do badania na ojcostwo. Załóż znajdujące się w zestawie jednorazowe rękawiczki i wyjmij z opakowania pierwszą wymazówkę, uważając, aby nie dotykać nią o żadną niesterylną nawierzchnię. Włóż wymazówkę do buzi (od strony wacika) i zbierz wymaz z policzka, pocierając o jego wewnętrzną stronę ok. 10-krotnie. Teraz powtórz całą czynność na drugim policzku przy użyciu drugiej wymazówki z kompletu. Po pobraniu wymazów od wszystkich uczestników badania ojcostwa, odeślij je do laboratorium wraz z wypełnionym formularzem zlecenia testu, w zaadresowanej kopercie zwrotnej, którą znajdziesz w zestawie pobraniowym.

Ustalanie ojcostwa – czy analizuje się tylko wymazy?

Nie, ustalanie ojcostwa z powodzeniem może też odbyć na podstawie włosów z cebulkami, plam krwi, szczoteczki do zębów, wydzieliny z nosa na chusteczce, woskowiny na patyczku do czyszczenia uszu oraz całej listy innych przedmiotów.

Ustalanie ojcostwa – jak otrzymam wynik?

Otrzymasz go po 3-5 dniach roboczych (istnieje możliwość przyspieszenia analizy), w formie listu priorytetowego poleconego, e-mailem w pliku zabezpieczonym hasłem lub telefonicznie (po zweryfikowaniu hasła bezpieczeństwa). Ustalanie ojcostwa zawsze kończy się wydaniem pewnego wyniku, tj. takim, który jednoznacznie potwierdzi ojcostwo lub jednoznacznie je wykluczy.

Opinie Pacjentów – sprawdź co o nas mówią

Oceń
Oceń
https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/06/large_blue_triangle_01.png

WIĘCEJ BADAŃBadania genetyczne w CentrumDNA

Testy na ojcostwo
Ustalenie ojcostwa nigdy nie było prostsze. Wykonaj badanie i zyskaj bezcenną pewność.
Nietolerancje pokarmowe
Ciągłe wzdęcia i zaparcia? Odkryj wroga w jedzeniu.
Test zdrady
Prosty sposób na sprawdzenie wierności partnerki - nawet w 24 godziny.
Test na raka jelita grubego
Pragniesz cieszyć się życiem jak najdłużej, ale obawiasz się kolonoskopii? Wykonaj ColoAlert!

ZAREZERWUJ TERMINUmów wizytę w domu lub w placówce

Chcesz umówić się na badanie? Wypełnij formularz, a my do Ciebie oddzwonimy i wszystko zorganizujemy.

Szybkie terminy badań

Wizyta nawet następnego dnia!

Bezpłatne konsultacje

Tel. 534 942 008

UMÓW WIZYTĘ

  Administratorem Twoich danych osobowych będzie testDNA Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Feliksa Bocheńskiego 38 A, zarejestrowaną w rejestrze przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla Katowice-Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0001091570, NIP: 634-282-27-48, Regon: 243413225. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych znajdziesz w polityce prywatności

  Book your visit

   Administratorem Twoich danych osobowych będzie testDNA Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Feliksa Bocheńskiego 38 A, zarejestrowaną w rejestrze przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla Katowice-Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0001091570, NIP: 634-282-27-48, Regon: 243413225. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych znajdziesz w polityce prywatności

   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/06/large_blue_triangle_02.png
   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/home_experience_07.jpg
   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/home_experience_08.jpg
   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/home_experience_02.jpg
   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/home_experience_04.jpg
   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/experience_02.png

   LIST OF ALLFrequently Asked Questions

   What products are cosmetics?

   Podcasting operational change management inside of workflows to establish a framework. Taking seamless key performance indicators offline to maximise the long tail. Keeping your eye on the ball while performing a deep dive on the start-up mentality to derive convergence on cross-platform integration.

   Collaboratively administrate empowered markets via plug-and-play networks. Dynamically procrastinate B2C users after installed base benefits. Dramatically visualize customer directed convergence without revolutionary ROI.

   Is animal testing legally required?

   Bring to the table win-win survival strategies to ensure proactive domination. At the end of the day, going forward, a new normal that has evolved from generation X is on the runway heading towards a streamlined cloud solution. User generated content in real-time will have multiple touchpoints for offshoring.

   What are the alternatives to testing?

   Leverage agile frameworks to provide a robust synopsis for high level overviews. Iterative approaches to corporate strategy foster collaborative thinking to further the overall value proposition. Organically grow the holistic world view of disruptive innovation via workplace diversity and empowerment.

   Where is animal testing safe?

   Collaboratively administrate empowered markets via plug-and-play networks. Dynamically procrastinate B2C users after installed base benefits. Dramatically visualize customer directed convergence without revolutionary ROI.

   Oceń