bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Test na ojcostwo a koronawirus – zrób badanie bezpiecznie

Informujemy, że realizacja testu na ojcostwo jest wciąż możliwa i BEZPIECZNA – bez obaw o zarażenie koronawirusem. Cały czas działamy i organizujemy badania w całej Polsce, przyjmujemy próbki, wydajemy wyniki bez opóźnień.

🏠 Aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo, dostępne są możliwości wykonania badania W WARUNKACH DOMOWYCH: zamówienie zestawu pod dowolny adres, możliwość pobrania próbek i wydrukowania formularza ze strony, wizyta domowej pielęgniarki. Wyniki odbierzesz on-line.

W laboratorium stosujemy ponadto procedury bezpieczeństwa chroniące Pacjentów i Pracowników – stale monitorujemy sytuację i aktualne zalecenia.

Tego dowiesz się z artykułu:

Procedury stosowane w laboratorium

✅ Naświetlanie systematycznie pomieszczeń w laboratorium lampami UV – promieniowanie UV wiąże się ze zniszczeniem warstwy tłuszczowe koronawirusa i zabiciem go.

✅ Korzystanie ze środków dezynfekujących m.in. półki, blaty, obudowy – środki usuwają zarówno ludzkie DNA, jak i DNA oraz RNA wirusów i bakterii.

✅ Przygotowanie zestawów pobraniowych w Polsce w warunkach sterylnych.

✅ Zastosowanie aktualnych zaleceń Ministerstwa Zdrowia.

Test na ojcostwo w domu – 3 możliwości

Test na ojcostwo możesz zrobić bezpiecznie i wygodnie również w obecnej sytuacji. Dostępne są 3 możliwości wykonania badania 100% DOMOWO, bez konieczności wizyty w przychodni.

  1. Zamówienie zestawu pod dowolny adres – wystarczy zamówić zestaw do paczkomatu lub kurierem, pobrać próbki samodzielnie i odesłać bezpłatnym kurierem lub przynieść do paczkomatu. Dostępne są bezpieczne formy dostawy: otwarcie skrytki w paczkomacie aplikacją oraz dostawa kurierem bez kontaktu.
  2. Pobranie próbek (wymazy na patyczki do uszu lub próbki dyskretne, np. smoczek) bez zestawu – wystarczy pobrać dowolne próbki, wydrukować formularz ze strony i poprosić o etykietę do paczkomatu lub zamówić bezpłatnego kuriera.
  3. Wizyta domowa pielęgniarki – pielęgniarka przyjedzie pobrać próbki pod wskazany adres,

Pamiętaj! Jeśli zależy Ci na wizycie w punkcie pobraniowym, dopytaj o aktualną dostępność. Wiele placówek wciąż pracuje – z zachowaniem procedur bezpieczeństwa.

Dlaczego warto zrobić test na ojcostwo w domu?

W aktualnej sytuacji wykonanie testu na ojcostwo w domu jest bezpieczne i wygodne. Dlaczego warto?

  • Już na tym etapie uzyskasz spokój – niepewność co do ojcostwa to dodatkowy stres, który nie jest teraz potrzebny. Pewny wynik zostanie z Tobą na całe życie, więc nie ma sensu czekać.
  • Unikniesz wizyty w przychodni – zadbasz o bezpieczeństwo swoje i bliskich, minimalizując ryzyko zakażenia koronawirusem.

Czy test na ojcostwo da się zrobić na kwarantannie?

Tak! Aby zrobić test na ojcostwo na kwarantannie, wystarczy wybrać całkowicie bezkontaktową formę realizacji badania. Możesz zrobić badanie:

  • zamawiając zestaw kurierem: wybierz opcję bezkontaktową, pobierz próbki, zamów kuriera zwrotnego;
  • pobierając próbki bez zestawu: pobierz dowolne próbki od badanych osób, wydrukuj dokumenty, zamów kuriera zwrotnego.

Przeczytaj, jak oceniają nas nasi pacjenci:

 

Nie ukrywam, że najbardziej obawiałem się, że tak niska cena może wpłynąć na jakość badania a wynik będzie niewiarygodny. Państwa pracownik zapewnił mnie jednak, że otrzymany wynik jest zawsze pewny i jednoznaczny, a niska cena możliwa jest dzięki wprowadzeniu ekonomicznej polityki cenowej. Jestem bardzo zadowolony z obsługi klienta jak i również pomyślnego dla mnie rezultatu badania.

27 lutego 2018 r., Adam M. z Katowic

Kiedy znalazłem się w sytuacji bez wyjścia (tak myślałem przed wykonaniem testu) to moim jednym celem było pozbycie się tych okropnych wątpliwości oraz jak najszybsze poznanie. Wiedziałem, że jedynym rozwiązaniem jest wykonanie testu na ojcostwo, dlatego też od razu zacząłem poszukiwania odpowiedniego laboratorium. Zupełnie przypadkowo trafiłem na Państwa stronę (informację znalazłem na innej stronie) i widząc bardzo atrakcyjną cenę za badanie prywatne postanowiłem skontaktować się z Państwem. Bardzo miło zaskoczyło mnie Państwa profesjonalne i indywidualne podejście do mojego przypadku. Otrzymałem odpowiedź na wszystkie moje pytania i wątpliwości, dlatego też w pełni Państwu zaufałem i  wiem, że decyzja była słuszna.

10 lutego 2018 r., Władysław G. z Wrocławia

Bardzo oczekiwałem na wyniki dlatego cieszy mnie krótki czas realizacji testu. Chciałbym również podziękować za miłą obsługę i pełen profesjonalizm.

19 stycznia 2018 r., Adrian O. z Włocławka
https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/06/large_blue_triangle_01.png

WIĘCEJ BADAŃBadania genetyczne w CentrumDNA

Testy na ojcostwo
Ustalenie ojcostwa nigdy nie było prostsze. Wykonaj badanie i zyskaj bezcenną pewność.
Nietolerancje pokarmowe
Ciągłe wzdęcia i zaparcia? Odkryj wroga w jedzeniu.
Test zdrady
Prosty sposób na sprawdzenie wierności partnerki - nawet w 24 godziny.
Test na raka jelita grubego
Pragniesz cieszyć się życiem jak najdłużej, ale obawiasz się kolonoskopii? Wykonaj ColoAlert!

ZAREZERWUJ TERMINUmów wizytę w domu lub w placówce

Chcesz umówić się na badanie? Wypełnij formularz, a my do Ciebie oddzwonimy i wszystko zorganizujemy.

Szybkie terminy badań

Wizyta nawet następnego dnia!

Bezpłatne konsultacje

Tel. 534 942 008

UMÓW WIZYTĘ

    Administratorem Twoich danych osobowych będzie testDNA Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Feliksa Bocheńskiego 38 A, zarejestrowaną w rejestrze przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla Katowice-Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0001091570, NIP: 634-282-27-48, Regon: 243413225. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych znajdziesz w polityce prywatności

    Book your visit

      Administratorem Twoich danych osobowych będzie testDNA Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Feliksa Bocheńskiego 38 A, zarejestrowaną w rejestrze przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla Katowice-Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0001091570, NIP: 634-282-27-48, Regon: 243413225. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych znajdziesz w polityce prywatności

      https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/06/large_blue_triangle_02.png
      https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/home_experience_07.jpg
      https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/home_experience_08.jpg
      https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/home_experience_02.jpg
      https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/home_experience_04.jpg
      https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/experience_02.png

      LIST OF ALLFrequently Asked Questions

      What products are cosmetics?

      Podcasting operational change management inside of workflows to establish a framework. Taking seamless key performance indicators offline to maximise the long tail. Keeping your eye on the ball while performing a deep dive on the start-up mentality to derive convergence on cross-platform integration.

      Collaboratively administrate empowered markets via plug-and-play networks. Dynamically procrastinate B2C users after installed base benefits. Dramatically visualize customer directed convergence without revolutionary ROI.

      Is animal testing legally required?

      Bring to the table win-win survival strategies to ensure proactive domination. At the end of the day, going forward, a new normal that has evolved from generation X is on the runway heading towards a streamlined cloud solution. User generated content in real-time will have multiple touchpoints for offshoring.

      What are the alternatives to testing?

      Leverage agile frameworks to provide a robust synopsis for high level overviews. Iterative approaches to corporate strategy foster collaborative thinking to further the overall value proposition. Organically grow the holistic world view of disruptive innovation via workplace diversity and empowerment.

      Where is animal testing safe?

      Collaboratively administrate empowered markets via plug-and-play networks. Dynamically procrastinate B2C users after installed base benefits. Dramatically visualize customer directed convergence without revolutionary ROI.