Dyskretna i szybka wysyłka w  24h

za 0 zł!

Przesyłkę wysyłamy również w formie dyskretnej czyli bez pieczątek i oznaczeń laboratorium. Nadawcą jest wówczas osoba prywatna, a osoby trzecie nie będą wiedziały co zawiera koperta.

szybki test na ojcostwo, domowy test na ojcostwo

Zestawy wysyłamy codziennie, od poniedziałku do piątku, do godziny 14:30. Wystarczy złożyć zamówienie do tej godziny a zestaw zostanie wysłany jeszcze tego samego dnia! Zamówienia telefoniczne przyjmowane są codziennie (także w weekendy i święta) w godzinach od 8:00 do 21:00.

Zamów zestaw przez telefon: +48 534 942 008 lub online

Forma przesyłki

Dotyczy oznaczeń na kopercie wysyłkowej

  • Dyskretna (Brak nazwy i pieczątki laboratorium na kopercie), nadawcą jest osoba prywatna
Darmowe monitorowanie przesyłki

Jeśli chcą Państwo otrzymywać bezpłatną informację SMS lub e-mail dotyczącą przesyłki wystarczy podać nam stosowne dane w formularzu zamówienia oraz zaznaczyć okienko „Chcę otrzymywać informację SMS na jakim etapie doręczenia znajduje się moja przesyłka”. Dzięki temu mają Państwo pewność, że zamówienie realizowane jest bezproblemowo, a zestaw dotrze na czas.

Zwrot zestawu

Zestaw można zwrócić do 14 dni, bez podania przyczyny.

Gwarancja ochrony danych osobowych

szybki test na ojcostwo, domowy test na ojcostwo Gwarantujemy Państwu pełną poufność i ochronę danych. Nigdy nie udzielamy osobom postronnym informacji na temat zleconych testów. Każdy kto kontaktuje się z nami telefonicznie z zapytaniem o przebieg realizacji badania słyszy komunikat, że jeśli mamy zlecenie na podane nazwisko oddzwonimy na numer telefonu podany w formularzu.

Dodatkowo przesyłane przez nas drogą mailową wyniki są hasłowane, co uniemożliwia dostęp do nich osób trzecich.

Jako placówka wykonująca usługi medyczne w swojej pracy mamy obowiązek postępować zgodnie z zapisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. Wszelkie dane uzyskane podczas badania przechowywane są w specjalnym archiwum. Dostęp do niego mają tylko upoważnione osoby.

Anonimowy test na ojcostwo

Test na ojcostwo możesz zlecić również anonimowo, czyli bez podawania danych osobowych osób badanych. Osoby te są wówczas opisywane jako „Dziecko”, „Domniemany ojciec”, ewentualnie „Matka” zarówno na wyniku badania jak i w formularzu zlecenia.

Dane osób badanych w formularzu zlecenia badania anonimowego (zobacz cały dokument…)

szybki test na ojcostwo, domowy test na ojcostwo

Dane osób badanych na wyniku anonimowego badania ojcostwa (zobacz cały dokument…)

szybki test na ojcostwo, domowy test na ojcostwo

Dyskretne próbki DNA

Do badania możesz dostarczyć dowolne próbki DNA, takie jak włosy z cebulkami czy przedmioty używane przez daną osobę: gryzak dziecięcy, niedopałek papierosa, szczoteczka do zębów, szklanka, sztućce i wiele innych. Wynik analizy będzie zawsze tak samo pewny i wiarygodny, niezależnie od miejsca pobrania DNA. Czytaj więcej…

Więcej informacji:

.

.