Pewny,szybki i dyskretny test na ojcostwo na 24 markerach
 
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Witamy na stronie Krajowego Centrum Badań Genetycznych CentrumDNA. Laboratorium specjalizuje się w wykonywaniu najwyższej jakości testów DNA na ustalenie ojcostwa i pokrewieństwa. Działa na rynku od blisko 8 lat i do tej pory wykonało kilkadziesiąt tysięcy analiz. Czytaj więcej o laboratorium…

 Test na ojcostwo – 5 rzeczy, o których warto wiedzieć:

Pewny wynik gwarantuje Ci analiza aż 24 markerów DNA

Wynik, który otrzymasz to kilkustronicowy raport z profilami genetycznymi, opisem metody i sposobem interpretacji rezultatu

 Podwójna kontrola wyniku – jeżeli Twoje ojcostwo zostanie wykluczone badanie zostanie wykonane jeszcze raz

Stałą cenę badania zapewnia Ci gwarancja na wymazy z policzka

Za test możesz zapłacić przy odbiorze wyniku (przesyłka za pobraniem)

 Badanie wykonasz w pewnym i certyfikowanym laboratorium

 Test na ojcostwo możesz zrobić z każdej próbki DNA np. włosów, szczoteczki do zębów, sztućców czy szklanki

centrum_dna_poprawki_strona_02112100% pewność wyniku badania ojcostwa

Absolutnie wiarygodny rezultat uzyskasz również wtedy, gdy w badaniu bierze udział tylko ojciec i dziecko. Jest to możliwe dzięki analizie aż 24 markerów DNA. Badanie takiej ilości markerów pozwala uzyskać rezultat, który jest pewny zgodnie z zaleceniami Polskiego Towarzystwa Medycyny Sądowej i Kryminologii.

Każdy nasz pacjent otrzymuje na wyniku profile genetyczne badanych osób, co stanowi dowód z przeprowadzonego badania. Pod rezultatem znajdują się pieczątki osób wykonujących i zatwierdzających badanie wraz z numerem uprawnień. Zobacz wynik badania na jcostwo….

.

Badania ojcostwa wykonywane przez CentrumDNA to najtańsze badania na 24 markerach DNA i z profilami genetycznymi na wyniku. Ponieważ wiemy, jak istotne jest dla Państwa uzyskanie wiarygodnego rezultatu testu ojcostwa nie rezygnujemy z tego co daje Państwu pewność. Przeczytaj artykuł „Cena testu na ojcostwo” …

iWybierając laboratorium badań DNA warto zapytać, jak będzie wyglądał wynik badania ojcostwa. Często zawiera on tylko informację o tym, czy badany ojciec jest spokrewniony z dzieckiem wraz z dopiskiem, że wynik nie ma wartości dowodowej. Na rezultacie badania ojcostwa powinny znajdować się takie dane jak profile genetyczne badanych osób, dane osób badanych (jeśli pacjenci chcą je podać) oraz pieczątki i podpisy osób, które badanie wykonały i zatwierdziły.

Test na ojcostwo zrobisz łatwo i szybko…

… nawet bez wychodzenia z domu. Próbki do badania możesz pobrać samodzielnie za pomocą naszego zestawu. Zamówisz go online lub telefonicznie, a my dostarczymy go na dowolny, wskazany przez Ciebie adres. Zestaw jest też dostępny od ręki w przychodniach i w aptekach w całej Polsce.

Pobranie próbek jest łatwe i zajmuje do 20 sekund również w przypadku małego dziecka. Zebrane próbki możesz przesłać bezpiecznie pocztą wraz z wypełnionym formularzem zlecenia badania (zobacz formularz). Wynik analizy dostępny jest w ciągu kilku dni roboczych i otrzymasz go w dowolny sposób – pocztą, e-mailem oraz telefonicznie..

Masz zagwarantowaną dyskrecję

test_z_mikrosladuDla większości naszych pacjentów bardzo ważne jest zachowanie dyskrecji. Dzięki  wewnętrznym procedurom bezpieczeństwa i przyjętym standardom możemy ją zagwarantować. Wysyłki zestawów do badania dokonujemy w dyskretny sposób – bez pieczątek i nazwy laboratorium – nadawcą jest osoba prywatna. Zobacz jak będzie wyglądała Twoja dyskretna przesyłka…

Zestaw możemy również dostarczyć do wybranego paczkomatu oraz Urzędu Pocztowego. Z kolei kontakt z pacjentami następuje wyłącznie na autoryzowane numery telefonów i adresy e-mail. Dodatkowo ustalamy również hasło bezpieczeństwa, które znamy tylko my i klient. Sprawdź jak jeszcze dbamy o dyskrecję…

Jeśli w sposób szczególny zależy Państwu na dyskrecji, mogą Państwo wykonać badanie ojcostwa na podstawie próbek takich jak np. szczoteczka do zębów, włosy, sztućce czy szklanka.
Więcej na temat takich próbek…

Jakie badania DNA możesz u nas zrobić:

https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/06/large_blue_triangle_01.png

WIĘCEJ BADAŃBadania genetyczne w CentrumDNA

Testy na ojcostwo
Ustalenie ojcostwa nigdy nie było prostsze. Wykonaj badanie i zyskaj bezcenną pewność.
Nietolerancje pokarmowe
Ciągłe wzdęcia i zaparcia? Odkryj wroga w jedzeniu.
Test zdrady
Prosty sposób na sprawdzenie wierności partnerki - nawet w 24 godziny.
Test na raka jelita grubego
Pragniesz cieszyć się życiem jak najdłużej, ale obawiasz się kolonoskopii? Wykonaj ColoAlert!

ZAREZERWUJ TERMINUmów wizytę w domu lub w placówce

Chcesz umówić się na badanie? Wypełnij formularz, a my do Ciebie oddzwonimy i wszystko zorganizujemy.

Szybkie terminy badań

Wizyta nawet następnego dnia!

Bezpłatne konsultacje

Tel. 534 942 008

UMÓW WIZYTĘ

  Administratorem Twoich danych osobowych będzie testDNA Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Feliksa Bocheńskiego 38 A, zarejestrowaną w rejestrze przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla Katowice-Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0001091570, NIP: 634-282-27-48, Regon: 243413225. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych znajdziesz w polityce prywatności

  Book your visit

   Administratorem Twoich danych osobowych będzie testDNA Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Feliksa Bocheńskiego 38 A, zarejestrowaną w rejestrze przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla Katowice-Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0001091570, NIP: 634-282-27-48, Regon: 243413225. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych znajdziesz w polityce prywatności

   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/06/large_blue_triangle_02.png
   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/home_experience_07.jpg
   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/home_experience_08.jpg
   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/home_experience_02.jpg
   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/home_experience_04.jpg
   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/experience_02.png

   LIST OF ALLFrequently Asked Questions

   What products are cosmetics?

   Podcasting operational change management inside of workflows to establish a framework. Taking seamless key performance indicators offline to maximise the long tail. Keeping your eye on the ball while performing a deep dive on the start-up mentality to derive convergence on cross-platform integration.

   Collaboratively administrate empowered markets via plug-and-play networks. Dynamically procrastinate B2C users after installed base benefits. Dramatically visualize customer directed convergence without revolutionary ROI.

   Is animal testing legally required?

   Bring to the table win-win survival strategies to ensure proactive domination. At the end of the day, going forward, a new normal that has evolved from generation X is on the runway heading towards a streamlined cloud solution. User generated content in real-time will have multiple touchpoints for offshoring.

   What are the alternatives to testing?

   Leverage agile frameworks to provide a robust synopsis for high level overviews. Iterative approaches to corporate strategy foster collaborative thinking to further the overall value proposition. Organically grow the holistic world view of disruptive innovation via workplace diversity and empowerment.

   Where is animal testing safe?

   Collaboratively administrate empowered markets via plug-and-play networks. Dynamically procrastinate B2C users after installed base benefits. Dramatically visualize customer directed convergence without revolutionary ROI.