Testy na ojcostwo UK - czy badanie można zlecić za granicą?
 
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Testy na ojcostwo UK – czy badanie można zlecić za granicą?

W ostatnich latach coraz częściej otrzymujemy zlecenia na badania z zagranicy. Niemcy, Francja, Wielka Brytania to najpopularniejsze „kierunki”. Testy na ojcostwo UK wykonasz w Polsce taniej niż na miejscu, w Wielkiej Brytanii! W CentrumDNA bez problemu zlecisz badanie ojcostwa, przebywając za granicą. Dowiedz się więcej!

Test na ojcostwo UK – jak go zrobić?

Test na ojcostwo UK można wykonać na kilka sposobów. Bardzo popularnym rozwiązaniem są wysyłkowe testy na ojcostwo, szczególnie w przypadku ludzi, którym zależy na dyskrecji. Ponadto pobranie próbek do badań jest na tyle proste, że ludzie często sami wolą wykonać test i odesłać próbki do analiz. Test na ojcostwo UK również zrobisz w ten sposób.

Pobierz i wypełnij formularz zlecenia badania, zbierz próbki do badań i odeślij je z powrotem wraz z wypełnionym formularzem. Proste? Oczywiście że proste! Jako próbki do badań posłużyć mogą wymazy z policzka lub próbki dyskretne takie jak np. szczoteczka do zębów, maszynka do golenia, smoczek, guma do żucia, włosy z cebulkami, paznokcie, plamy krwi, ślady nasienia, słomka po napoju itp. [1].

Zebrane próbki należy zabezpieczyć, pakując je do papierowych kopert. Tak przechowywane próbki będą nadawały się do badań, czas transportu nie wpłynie na ich jakość.

Innym rozwiązaniem jest pobranie próbek bezpośrednio na miejscu w jednej z naszych placówek w całym kraju. Można to zorganizować przy okazji przylotu do kraju. Posiadamy oddziały w każdym z województw, więc taka ewentualność jest również możliwa. Wystarczy jedynie umówić termin poprzez naszą infolinię – 534 942 008. Można również zabrać ze sobą gotowe próbki i złożyć je bezpośrednio w naszej przychodni.

Możliwości jest wiele, w zależności od preferencji Pacjenta staramy się dopasować jak najlepszą z nich.

jakość badań

Testy na ojcostwo UK – jaki jest koszt testu zleconego z zagranicy?

Testy na ojcostwo UK zlecone w Polsce, w polskim laboratorium to gwarancja pewności, ale i również oszczędność pieniędzy! W CentrumDNA sprawdzisz ojcostwo już w granicach kwoty 950-1100zł! W angielskich laboratoriach testy wykonywane w podobnym zakresie badania (m.in. gwarancja na próbki do skutku, badanie na 24 markerach DNA, wynik od 3 do 5 dni roboczych) to koszt w granicach 300 funtów szterlingów (ok. 1600zł). Decydując się na test na ojcostwo UK czas uzyskania wyniku jest taki sam, jak w sytuacji, w której test byłby zlecany w Polsce. Wynik od razu udostępniany jest online w Panelu Pacjenta lub bezpośrednio na maila.

konsultacja telefoniczna

Test na ojcostwo UK – czy test da pewny wynik?

W CentrumDNA test na ojcostwo UK z wynikiem potwierdzającym ojcostwo wydawany jest zgodnie z rekomendacjami Polskiego Towarzystwa Medycyny Sądowej i Kryminologii. Potwierdzenie ojcostwa to wynik z prawdopodobieństwem minimum 99,9999% [2]. Natomiast wykluczenie ojcostwa zawsze jest w 100%. Warto o tym pamiętać, ponieważ niektóre laboratoria za wynik pewny uznają potwierdzenie ojcostwa już na poziomie 99,9%. Testy na ojcostwo UK, Polacy przebywający za granicą coraz chętniej wykonują badania na ojcostwo w Polsce dlatego też informujemy, że w naszym laboratorium również jest to możliwe.

Źródła:

 1. https://www.eurogen.pl/test-na-ojcostwo-z-mikrosladow/
 2. https://centrumdna.pl/porady/jak-rozpoznac-czy-testy-dna-sa-przeprowadzone-dobrze/
https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/06/large_blue_triangle_01.png

WIĘCEJ BADAŃBadania genetyczne w CentrumDNA

Testy na ojcostwo
Ustalenie ojcostwa nigdy nie było prostsze. Wykonaj badanie i zyskaj bezcenną pewność.
Nietolerancje pokarmowe
Ciągłe wzdęcia i zaparcia? Odkryj wroga w jedzeniu.
Test zdrady
Prosty sposób na sprawdzenie wierności partnerki - nawet w 24 godziny.
Test na raka jelita grubego
Pragniesz cieszyć się życiem jak najdłużej, ale obawiasz się kolonoskopii? Wykonaj ColoAlert!

ZAREZERWUJ TERMINUmów wizytę w domu lub w placówce

Chcesz umówić się na badanie? Wypełnij formularz, a my do Ciebie oddzwonimy i wszystko zorganizujemy.

Szybkie terminy badań

Wizyta nawet następnego dnia!

Bezpłatne konsultacje

Tel. 534 942 008

UMÓW WIZYTĘ

  Administratorem Twoich danych osobowych będzie testDNA Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Feliksa Bocheńskiego 38 A, zarejestrowaną w rejestrze przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla Katowice-Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0001091570, NIP: 634-282-27-48, Regon: 243413225. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych znajdziesz w polityce prywatności

  Book your visit

   Administratorem Twoich danych osobowych będzie testDNA Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Feliksa Bocheńskiego 38 A, zarejestrowaną w rejestrze przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla Katowice-Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0001091570, NIP: 634-282-27-48, Regon: 243413225. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych znajdziesz w polityce prywatności

   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/06/large_blue_triangle_02.png
   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/home_experience_07.jpg
   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/home_experience_08.jpg
   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/home_experience_02.jpg
   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/home_experience_04.jpg
   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/experience_02.png

   LIST OF ALLFrequently Asked Questions

   What products are cosmetics?

   Podcasting operational change management inside of workflows to establish a framework. Taking seamless key performance indicators offline to maximise the long tail. Keeping your eye on the ball while performing a deep dive on the start-up mentality to derive convergence on cross-platform integration.

   Collaboratively administrate empowered markets via plug-and-play networks. Dynamically procrastinate B2C users after installed base benefits. Dramatically visualize customer directed convergence without revolutionary ROI.

   Is animal testing legally required?

   Bring to the table win-win survival strategies to ensure proactive domination. At the end of the day, going forward, a new normal that has evolved from generation X is on the runway heading towards a streamlined cloud solution. User generated content in real-time will have multiple touchpoints for offshoring.

   What are the alternatives to testing?

   Leverage agile frameworks to provide a robust synopsis for high level overviews. Iterative approaches to corporate strategy foster collaborative thinking to further the overall value proposition. Organically grow the holistic world view of disruptive innovation via workplace diversity and empowerment.

   Where is animal testing safe?

   Collaboratively administrate empowered markets via plug-and-play networks. Dynamically procrastinate B2C users after installed base benefits. Dramatically visualize customer directed convergence without revolutionary ROI.