bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Gdzie można zrobić test na ojcostwo?

badanie ojcostwa pobranie próbek, jak pobrać próbki do badania ojcostwa, z czego można pobrać DNAa

W sieci można znaleźć wiele placówek, które oferują testy na ojcostwo. Każdemu Pacjentowi zależy na wysokiej jakości usług. Nie wiesz gdzie można zrobić test na ojcostwo? A może zastanawiasz się, jak wybrać placówkę, która spełni Twoje oczekiwania? W poniższym artykule pokażemy, na co zwrócić uwagę, wybierając laboratorium do badań.

Tego dowiesz się z artykułu:

Gdzie można zrobić test na ojcostwo? Na co zwrócić uwagę?

Gdzie zrobić test na ojcostwo? Sprawdź ofertę placówki!

Gdzie zrobić testy na ojcostwo i uzyskać pewny wynik?

Gdzie można zrobić test na ojcostwo? Na co zwrócić uwagę?

Gdzie można zrobić test na ojcostwo, aby otrzymać pewny i jednoznaczny wynik? Najłatwiej znaleźć laboratorium z wieloletnim doświadczeniem w konkretnym obszarze badań. Ważne są również certyfikaty i kursy, którymi może pochwalić się ośrodek badawczy, tak samo jak i jego kadra.

Przede wszystkim sprawdź, czy placówka spełnia wymogi, które gwarantują wysoką jakość badania, czyli:

 • posiada certyfikaty CTS,ISFG, GEDNAP;
 • jest wpisana do listy ewidencji laboratoriów prowadzonej przez Krajową Izbę Diagnostów Laboratoryjnych (KIDL);
 • jak długo laboratorium działa na rynku i ile analiz wykonało;
 • jakie odczynniki stosowane są w badaniu;
 • czy badania są wykonywane zgodnie z normą jakości ISO/DIS 17025;
 • współpracuje z prokuraturą, sądami i organami ścigania – czy realizowane są badania na zlecenie sądów i prokuratury.

Gdzie zrobić test na ojcostwo? Sprawdź ofertę placówki!

Podejmując decyzję, w jakim laboratorium będziemy wykonywać badanie, warto najpierw zapoznać się z jego ofertą. Im szerszy pakiet usług tym lepiej – wtedy możemy znaleźć rozwiązanie dopasowane do naszych potrzeb. Gdzie zrobić test na ojcostwo, aby wszystkie nasze oczekiwania zostały spełnione?

Dowiedz się:

 • czy badanie można wykonać samodzielnie – dzięki zestawowi wysyłanemu bezpośrednio do Pacjenta
 • czy dany ośrodek posiada placówki medyczne w Twoim miejscu zamieszkania, gdzie można wykonać badanie – większa wiarygodność
 • jaki jest czas oczekiwania na wynik badania – ośrodki informują o rezultacie badania w różnym czasie (od kilku do kilkunastu dni)
 • w jakiej formie otrzymujesz wynik – przez internet, listem poleconym czy w placówce medycznej
 • na jakiej liczbie markerów DNA odbywa się badanie – za złoty standard uznaje się badanie na 24 markerach genetycznych
 • jakie są formy płatności (przelew tradycyjny, płatności internetowe, płatność w ratach)
 • na jakich próbkach można wykonać badanie ojcostwa
 • czy placówka oferuje gwarancję na próbki

Gdzie zrobić testy na ojcostwo i uzyskać pewny wynik?

Pewny wynik – to właśnie na tym najbardziej zależy Pacjentom decydującym się na badanie ojcostwa. Jak uzyskać pewny wynik? Wybierz laboratorium, które może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu badań na ojcostwo. Najlepiej takie, którego żaden wydany wynik nie został prawnie zakwestionowany.

Pamiętaj, aby zapoznać się z ofertą placówki – czy dostępne są badania na potrzeby sądowe, testy na ojcostwo w ciąży, badania anonimowe. Zorientuj się jakie próbki są pobierane – najlepiej aby były to zarówno wymazy z policzka, jak i mikroślady. Zwróć uwagę na certyfikaty, które posiada dany punkt badań. Dowiedz się, czy jest możliwość zrealizowania badania bezpośrednio w placówce. To jedne z najważniejszych aspektów, które warto wziąć pod uwagę, wybierając jak najlepsze laboratorium do badania.

Wynik testu na ojcostwo ważny jest całe życie, warto więc wybrać doświadczone i cenione laboratorium, które zapewni najwyższą jakość badania i dogodną jego formę!

Zobacz, jak wyglądają analizy w naszym laboratorium

Przeczytaj, jak oceniają nas nasi pacjenci:

 

Nie ukrywam, że najbardziej obawiałem się, że tak niska cena może wpłynąć na jakość badania a wynik będzie niewiarygodny. Państwa pracownik zapewnił mnie jednak, że otrzymany wynik jest zawsze pewny i jednoznaczny, a niska cena możliwa jest dzięki wprowadzeniu ekonomicznej polityki cenowej. Jestem bardzo zadowolony z obsługi klienta jak i również pomyślnego dla mnie rezultatu badania.

27 lutego 2018 r., Adam M. z Katowic

Kiedy znalazłem się w sytuacji bez wyjścia (tak myślałem przed wykonaniem testu) to moim jednym celem było pozbycie się tych okropnych wątpliwości oraz jak najszybsze poznanie. Wiedziałem, że jedynym rozwiązaniem jest wykonanie testu na ojcostwo, dlatego też od razu zacząłem poszukiwania odpowiedniego laboratorium. Zupełnie przypadkowo trafiłem na Państwa stronę (informację znalazłem na innej stronie) i widząc bardzo atrakcyjną cenę za badanie prywatne postanowiłem skontaktować się z Państwem. Bardzo miło zaskoczyło mnie Państwa profesjonalne i indywidualne podejście do mojego przypadku. Otrzymałem odpowiedź na wszystkie moje pytania i wątpliwości, dlatego też w pełni Państwu zaufałem i  wiem, że decyzja była słuszna.

10 lutego 2018 r., Władysław G. z Wrocławia

Bardzo oczekiwałem na wyniki dlatego cieszy mnie krótki czas realizacji testu. Chciałbym również podziękować za miłą obsługę i pełen profesjonalizm.

19 stycznia 2018 r., Adrian O. z Włocławka

 

https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/06/large_blue_triangle_01.png

WIĘCEJ BADAŃBadania genetyczne w CentrumDNA

Testy na ojcostwo
Ustalenie ojcostwa nigdy nie było prostsze. Wykonaj badanie i zyskaj bezcenną pewność.
Nietolerancje pokarmowe
Ciągłe wzdęcia i zaparcia? Odkryj wroga w jedzeniu.
Test zdrady
Prosty sposób na sprawdzenie wierności partnerki - nawet w 24 godziny.
Test na raka jelita grubego
Pragniesz cieszyć się życiem jak najdłużej, ale obawiasz się kolonoskopii? Wykonaj ColoAlert!

ZAREZERWUJ TERMINUmów wizytę w domu lub w placówce

Chcesz umówić się na badanie? Wypełnij formularz, a my do Ciebie oddzwonimy i wszystko zorganizujemy.

Szybkie terminy badań

Wizyta nawet następnego dnia!

Bezpłatne konsultacje

Tel. 534 942 008

UMÓW WIZYTĘ

  Administratorem Twoich danych osobowych będzie testDNA Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Feliksa Bocheńskiego 38 A, zarejestrowaną w rejestrze przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla Katowice-Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0001091570, NIP: 634-282-27-48, Regon: 243413225. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych znajdziesz w polityce prywatności

  Book your visit

   Administratorem Twoich danych osobowych będzie testDNA Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Feliksa Bocheńskiego 38 A, zarejestrowaną w rejestrze przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla Katowice-Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0001091570, NIP: 634-282-27-48, Regon: 243413225. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych znajdziesz w polityce prywatności

   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/06/large_blue_triangle_02.png
   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/home_experience_07.jpg
   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/home_experience_08.jpg
   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/home_experience_02.jpg
   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/home_experience_04.jpg
   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/experience_02.png

   LIST OF ALLFrequently Asked Questions

   What products are cosmetics?

   Podcasting operational change management inside of workflows to establish a framework. Taking seamless key performance indicators offline to maximise the long tail. Keeping your eye on the ball while performing a deep dive on the start-up mentality to derive convergence on cross-platform integration.

   Collaboratively administrate empowered markets via plug-and-play networks. Dynamically procrastinate B2C users after installed base benefits. Dramatically visualize customer directed convergence without revolutionary ROI.

   Is animal testing legally required?

   Bring to the table win-win survival strategies to ensure proactive domination. At the end of the day, going forward, a new normal that has evolved from generation X is on the runway heading towards a streamlined cloud solution. User generated content in real-time will have multiple touchpoints for offshoring.

   What are the alternatives to testing?

   Leverage agile frameworks to provide a robust synopsis for high level overviews. Iterative approaches to corporate strategy foster collaborative thinking to further the overall value proposition. Organically grow the holistic world view of disruptive innovation via workplace diversity and empowerment.

   Where is animal testing safe?

   Collaboratively administrate empowered markets via plug-and-play networks. Dynamically procrastinate B2C users after installed base benefits. Dramatically visualize customer directed convergence without revolutionary ROI.