bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Na co zwrócić uwagę wybierając laboratorium?

laboratorium dna, dna laboratoriumBez względu na to czy chcesz wykonać badanie DNA do celów prywatnych (dla własnej informacji), czy też chciałbyś wykorzystać rezultat testu w sądzie, na pewno zależy Ci na wiarygodnym i niepodważalnym wyniku. Warto zatem wybrać laboratorium, które może Ci to zagwarantować. Istnieje wiele czynników wpływających na zwiększenie wiarygodności laboratorium. Na co zwrócić uwagę wybierając placówkę, w której wykonamy nasze badanie?

 Po pierwsze powinno ono posiadać swoją fizyczną siedzibę, do której możesz się w każdej chwili udać. Choć wydaje się to oczywiste,  na rynku działają firmy, wykonujące swoje badania na ojcostwo  np. w USA. Ich biura znajdują się często w prywatnych mieszkaniach, a Ty jako klient nie masz możliwości odwiedzenia placówki laboratoryjnej.

Uwaga na bardzo niskie ceny!

laboratorium dna, dna laboratoriumCentrum Genetyki CentrumDNA oferuje badania za najniższą cenę na rynku. Aby było to możliwe zrezygnowaliśmy z szeregu usług dodatkowych, które zwiększają koszty przeprowadzanego testu na ojcostwo. Pobrania materiału dokonują Państwo samodzielnie w domu przy pomocy przesłanego przez nas zestawu testowego. Oferta promocyjna obejmuje tylko te zlecenia, które zostały złożone telefonicznie lub online.

Klient może oczywiście na własne życzenie skorzystać z odpłatnych usług dodatkowych, takich jak np. zakup zestawu w placówce medycznej, pobranie materiału przez wykwalifikowany personel itp. Niektóre laboratoria oferują testy DNA na ojcostwo za jeszcze niższą cenę. Jak to możliwe? Otóż badania te nie są przeprowadzane w polskich laboratoriach, a w USA. Przed zleceniem badania ojcostwa klient nie zna ani nazwy laboratorium, ani jego dokładnej lokalizacji. W takim przypadku trudno mu zatem sprawdzić czy placówka, w której wykonywane będzie jego badanie jest rzeczywiście wiarygodna.

Wynik badania w wersji papierowej i w języku polskim

laboratorium dna, dna laboratoriumChoć wydaje się to absurdalne, to klienci nie zawsze otrzymuje wynik analizy w wersji papierowej i w języku polskim. Firmy oferujące badanie DNA za bardzo niską cenę często przedstawiają klientowi rezultat testu w wersji elektronicznej (e-mailem) oraz napisany w języku angielskim. Decydując się na ustalenie ojcostwa w Centrum Genetyki CentrumDNA masz pewność, że wynik otrzymasz w wersji papierowej i po polsku. Pod rezultatem analizy znajdzie się z kolei pieczątka i podpis osoby wykonującej badanie, jak i nadzorującej cały jego przebieg.

Certyfikaty laboratorium

Certyfikaty wpływają na wzrost kosztów badania DNA (coroczne certyfikacje i audyty jakości są bardzo kosztowne), ale jednocześnie stanowią gwarancję najwyższego poziomu usług. Laboratoria, które posiadają takie dokumenty zobowiązane są do dbałości o jakość przeprowadzanych analiz oraz wdrażania nowoczesnych technologii.

Dostępność konsultantów

To kolejny bardzo ważny punkt, o którym często zapominamy decydując się na badanie DNA. Konsultanci Centrum Genetyki CentrumDNA są do dyspozycji od poniedziałku do piątku od 7:00 – 19. W sobotę i niedzielę (także w święta) w godzinach 9:00 – 17:00. Jeśli będą Państwo mieli jakieś pytania dotyczące samego testu lub też pobrania materiału, zapraszamy do kontaktu.

.

Więcej informacji:

 

.

powrót

 

https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/06/large_blue_triangle_01.png

WIĘCEJ BADAŃBadania genetyczne w CentrumDNA

Testy na ojcostwo
Ustalenie ojcostwa nigdy nie było prostsze. Wykonaj badanie i zyskaj bezcenną pewność.
Nietolerancje pokarmowe
Ciągłe wzdęcia i zaparcia? Odkryj wroga w jedzeniu.
Test zdrady
Prosty sposób na sprawdzenie wierności partnerki - nawet w 24 godziny.
Test na raka jelita grubego
Pragniesz cieszyć się życiem jak najdłużej, ale obawiasz się kolonoskopii? Wykonaj ColoAlert!

ZAREZERWUJ TERMINUmów wizytę w domu lub w placówce

Chcesz umówić się na badanie? Wypełnij formularz, a my do Ciebie oddzwonimy i wszystko zorganizujemy.

Szybkie terminy badań

Wizyta nawet następnego dnia!

Bezpłatne konsultacje

Tel. 534 942 008

UMÓW WIZYTĘ

  Administratorem Twoich danych osobowych będzie testDNA Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Feliksa Bocheńskiego 38 A, zarejestrowaną w rejestrze przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla Katowice-Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0001091570, NIP: 634-282-27-48, Regon: 243413225. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych znajdziesz w polityce prywatności

  Book your visit

   Administratorem Twoich danych osobowych będzie testDNA Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Feliksa Bocheńskiego 38 A, zarejestrowaną w rejestrze przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla Katowice-Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0001091570, NIP: 634-282-27-48, Regon: 243413225. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych znajdziesz w polityce prywatności

   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/06/large_blue_triangle_02.png
   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/home_experience_07.jpg
   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/home_experience_08.jpg
   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/home_experience_02.jpg
   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/home_experience_04.jpg
   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/experience_02.png

   LIST OF ALLFrequently Asked Questions

   What products are cosmetics?

   Podcasting operational change management inside of workflows to establish a framework. Taking seamless key performance indicators offline to maximise the long tail. Keeping your eye on the ball while performing a deep dive on the start-up mentality to derive convergence on cross-platform integration.

   Collaboratively administrate empowered markets via plug-and-play networks. Dynamically procrastinate B2C users after installed base benefits. Dramatically visualize customer directed convergence without revolutionary ROI.

   Is animal testing legally required?

   Bring to the table win-win survival strategies to ensure proactive domination. At the end of the day, going forward, a new normal that has evolved from generation X is on the runway heading towards a streamlined cloud solution. User generated content in real-time will have multiple touchpoints for offshoring.

   What are the alternatives to testing?

   Leverage agile frameworks to provide a robust synopsis for high level overviews. Iterative approaches to corporate strategy foster collaborative thinking to further the overall value proposition. Organically grow the holistic world view of disruptive innovation via workplace diversity and empowerment.

   Where is animal testing safe?

   Collaboratively administrate empowered markets via plug-and-play networks. Dynamically procrastinate B2C users after installed base benefits. Dramatically visualize customer directed convergence without revolutionary ROI.