img

Zestaw do pobrania próbek DNA

Zestaw zawiera: sterylne wymazówki, formularz zlecenia badania, instrukcję pobrania próbek, rękawiczki, dane do płatności oraz kopertę zwrotną na próbki.

Zamów sam zestaw, a za analizę zapłać po odesłaniu próbek (odlicz koszt zestawu od całkowitej kwot za badanie).
Jeden zestaw przeznaczony jest dla 2-4 uczestników badania.

  • Bezpłatna wysyłka na terenie Polski i za granicę
  • Dyskretna dostawa (anonimowa koperta) kurierem, do paczkomatu
  • Zestaw jest ważny 2 lata (w tym czasie można zlecić badanie)
  • 14 dni na zwrot zestawu
Cena zestawu: 74,-

img

Prywatny test ojcostwa z dowolnej próbki + GWARANCJA

Test ojcostwa można wykonać z dowolnej próbki: włosy, szczoteczka do zębów, szklanka, sztućce itp. Co ważne, od ojca i dziecka możesz zebrać kilka próbek, każda próbka, którą dostarczysz do laboratorium jest objęta gwarancją. Dzięki temu zyskujesz bezpieczeństwo – nawet jeśli będzie ona złej jakości, kolejną próbkę, którą nam dostarczysz zbadamy za darmo. Działamy do skutku czyli badamy tyle próbek ile trzeba będzie.

Pobrane samodzielnie próbki można dostarczyć do placówki, zamówić bezpłatnego kuriera lub wysłać samodzielnie pocztą jako list polecony priorytet. Sam wynik możemy przekazać na kilka sposobów m.in. telefonicznie, e-mailowo czy listownie.

Cena zestawu: 1097,-

Prywatny test na ojcostwo z dowolnej próbki
+ GWARANCJA + WIZYTA W PLACÓWCE

Jeżeli chcesz, aby próbkę od ojca i/lub dziecka pobrała osoba z personelu medycznego umów się na wizytę do jednej z ponad 100 placówek w kraju. Taką wizytę umawiamy z dnia na dzień, często nawet w tym samym dniu – bez kolejek!

Każda próba objęta jest gwarancją, niezależnie czy pobierzesz ją samodzielnie i dostarczyć do placówki czy przyjdziesz na wizytę. Dzięki temu zyskujesz bezpieczeństwo – nawet jeśli będzie ona złej jakości, kolejną próbkę, którą nam dostarczysz zbadamy za darmo. Działamy do skutku, czyli badamy tyle próbek ile trzeba będzie.

Sam wynik możemy przekazać na kilka sposobów m.in. telefonicznie, e-mailowo czy listownie.

Cena zestawu: 1197,-

Test na ojcostwo do celów sądowych bez skierowania

Pewny test na ojcostwo, którego wynik jest pełnowartościowym dowodem w sprawie o ustalenie ojcostwa i alimenty. Badanie możesz zlecić prywatnie, bez skierowania z sądu. Terminy umawiamy szybko w placówkach w całej Polsce. Skontaktuj się z nami aby wybrać dogodną lokalizację.

W badaniu uczestniczą co najmniej 3 osoby (ojciec, matka i dziecko), wszyscy okazują się dokumentami tożsamości, a pobranie odbywa się w obecności upoważnionego lekarza lub diagnosty laboratoryjnego. Do wyniku dołączana jest opinia eksperta pełniącego funkcję biegłego sądowego.

Cena zestawu: 1497,-