Koszt badania DNA

Badanie DNA jest niezwykle istotne i bardzo często zmienia wiele w życiu pacjentów. Wykonywane jest przede wszystkim celem sprawdzenia ojcostwa. Ceny za badanie na ojcostwo różnią się od siebie. Przed wyborem miejsca na badanie, warto dowiedzieć się jaka jest cena badania ojcostwa, co na nią wpływa, czy może ulec zmianie. Poniżej odpowiadamy na te pytania, rozwiewając wątpliwości.

Jaka jest cena badania DNA za zestaw, Czy cena badania DNA może ulec zmianie, Badanie DNA cena - czy rodzaj próbki ma na nią wpływ, Czy cenę badania DNA można rozłożyć na raty

Jaka jest cena badania DNA za zestaw?
Czy cena badania DNA może ulec zmianie?
Badanie DNA cena – czy rodzaj próbki ma na nią wpływ?
Czy cenę badania DNA można rozłożyć na raty?

Jaka jest cena badania DNA za zestaw?

Jak już zostało wspomniane, ojcostwo można potwierdzić lub wykluczyć z jednoznacznym wynikiem przez badanie DNA. Cena takiego badania DNA, w zależności od kilku czynników i miejsca jego wykonania, waha się już od 600 zł do nawet 2000 zł. Próbka do badań pobrana może zostać w domu, lub w placówce. W pierwszym przypadku, koszt zestawu do pobrania próbek DNA wynosi 74 zł. W zależności od materiału do badań, koszt całego badania na ojcostwo może wynieść 947 zł, 1097 zł, 1197 zł, lub 1497 zł (test na ojcostwo z procedurą sądową).

Czy cena badania DNA może ulec zmianie?

Decydując się na wykonanie testów na ojcostwo w naszej placówce, zawsze wiesz ile zapłacisz. Cena testu na ojcostwo w trakcie wykonywanego badania nie ulega zmianie. Nie ponosisz także żadnych dodatkowych kosztów. Co więcej, jeżeli poprana samodzielnie próbka okaże się niezdatna do badania, kolejną pobierzemy od Ciebie bezpłatnie.

Badanie DNA cena – czy rodzaj próbki ma na nią wpływ?

Rodzaj próbki ma wpływ na cenę badania DNA na ojcostwo. Dzieje się tak ponieważ, poddanie badaniu skomplikowanych próbek (na przykład nagryzionego chrupka, odzieży), wymaga większej wiedzy i doświadczenia laboratorium. Ponadto, na cenę badania na ojcostwo wpływa także miejsce pobrania próbek, liczba osób od których materiał jest pobierany, czy ilość badanych genów.

Czy cenę badania DNA można rozłożyć na raty?

Jak już wspomnieliśmy, niezwykle ważne w życiu rodziny jest badanie DNA. Cena nie zawsze jednak jest odpowiednia dla każdego. Wychodząc naprzeciw klientom, oferujemy rozłożenie kosztów badania na raty. System, który ocenia zdolność kredytową jest wygodny, nie wymagamy umowy o pracę, a decyzję otrzymują Państwo w ciągu kilku minut. Co więcej, rozkładając koszt na liczbę rat od 3 do 10, mogą Państwo skorzystać z zerowego oprocentowania.