Czy badanie ojcostwa można zrobić w przychodni, Czy badanie ojcostwa można zrobić w domu, Czy badanie ojcostwa można zrobić online, Czy badanie ojcostwa można zrobić samodzielnieJeśli rozważasz wykonanie testu, jakim jest badanie ojcostwa, jesteś w doskonałym miejscu. Jedną z najważniejszych kwestii podczas wykonywania badania jest miejsce wykonania testu. Przeczytaj nasz poniższy artykuł, a dowiesz się, czy badanie ojcostwa wykonasz w przychodni, w domu, online czy samodzielnie w dowolnie wybranym przez siebie miejscu! 

Czy badanie ojcostwa można zrobić w przychodni?
Czy badanie ojcostwa można zrobić w domu?
Czy badanie ojcostwa można zrobić online?
Czy badanie ojcostwa można zrobić samodzielnie?

Czy badanie ojcostwa można zrobić w przychodni?

Badanie na ojcostwo możesz w prosty i szybki sposób wykonać w jednej ze współpracujących z naszym laboratorium przychodni. Wykwalifikowany pracownik medyczny pobierze od Ciebie próbkę materiału genetycznego, np. wymaz z policzka. Ponadto, wykonując test na ojcostwo w wybranej przychodni, nasi pracownicy udzielą Ci odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania.

Czy badanie ojcostwa można zrobić w domu?

Jeśli zastanawiasz się, czy badanie DNA na ojcostwo wykonasz także w domu, odpowiedź brzmi tak! Dzięki dużej ilości przedmiotów, które nadają się do wykonania badania (np. smoczek, niedopałek papierosa, włos z cebulką czy też używane sztućce oraz chusteczka higieniczna z katarem), test na ojcostwo możesz wykonać bez wychodzenia w domu. Badanie ojcostwa możesz wykonać także w domu przy pomocy specjalnego zestawu wymazowego, który możesz zamówić na naszej stronie internetowej.

Czy badanie ojcostwa można zrobić online?

Chcesz wykonać badanie ojcostwa online, ale zastanawiasz się czy to możliwe? Jak najbardziej! Wszystkie niezbędne formularze możesz uzupełnić przez naszą stronę internetową, w dowolnej chwili oraz w dowolnie wybranym przez siebie miejscu. Jeśli chcesz, aby badanie ojcostwa odbyło się na podstawie wymazów, możesz zamówić pod wskazany przez siebie adres specjalny zestaw do jego wygodnego pobrania w domu.

Czy badanie ojcostwa można zrobić samodzielnie?

Ponieważ badanie ojcostwa może być wykonane z wielu próbek zawierających materiał DNA, takich jak używana maszynka do golenia, smoczek, szczoteczka do zębów czy włos z cebulką, materiał do badania DNA możesz zebrać samodzielnie. Możesz go także zebrać z wewnętrznej strony policzka za pomocą specjalnego zestawu wymazowego.