Test na ojcostwo z mikrośladów - podwójna pewność badania
 
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Sprawdzimy próbkę przed opłaceniem badaniaToothbrush isolated

Masz próbkę mikrośladową i zastanawiasz się czy nadaje się do badania na ojcostwo? Chcesz mieć pewność, że próbka jest dobrej jakości? Prześlij ją do nas, a my wykonamy analizę. Zapłacisz tylko za sprawdzenie próbki mikrośladowej, a resztę jak będziesz mieć pewność, że z próbką jest wszystko w porządku. ..

 .

Jak to zrobić?

Pobierz próbkę
Zbierz próbkę od jednej lub dwóch osób badanych i odpowiednio je zabezpiecz.

Badamy najwięcej mikrośladów: guma do żucia, szczoteczka do zębów, chusteczka z katarem, patyczki z woskowiną uszną, smoczek, gryzak, słomka, niedopałek papierosa, maszynka do golenia, butelka, szklanka, sztućce, zużyty tampon/podpaska, ślady biologiczne np. nasienie i wiele innych. Zobacz jakie jeszcze próbki badamy…

Poniżej instrukcja jak pobrać i zabezpieczyć próbki.

Jak pobrać i przechowywać próbki?

Zalecamy, aby próbki pobrać używając jednorazowych rękawiczek. Jeżeli nie ma takiej możliwości można to zrobić gołymi rękoma, prosimy jednak o zachowanie szczególnej ostrożności i nie dotykanie rękami miejsc, w których może znajdować się DNA badanej osoby.

Jeśli zebrany materiał jest mokry (np. wydzielina z nosa, szczoteczka do zębów) należy pozostawić go do wyschnięcia. Dzięki temu zmniejsza się ryzyko pojawienia się pleśni. Mikroślady najlepiej umieścić w czystej, papierowej kopercie bądź sterylnym pojemniku (takim jak na mocz, do kupienia w aptece) i odesłać najszybciej jak to możliwe pocztą, kurierem lub dostarczyć osobiście do laboratorium. W przypadku szklanki/butelki najlepiej zabezpieczyć w kartonie, tak aby nie pękła.

Bardzo ważne jest, aby próbki mikrośladowe nie były narażone na promieniowanie UV powodujące degradację DNA. Warto także wiedzieć, że długotrwałe przechowywanie lub transport bardzo wilgotnych próbek w wysokiej temperaturze, panującej np. podczas letnich upałów, może doprowadzić do namnażania się drobnoustrojów uniemożliwiających dokonanie analizy. Więcej o tym jak pobrać i przechowywać próbki…

 
Wypełnij formularz zlecenia badania
 Formularz można albo pobrać z naszej strony internetowej albo możemy go wysłać na e-maila lub drogą pocztową. Pamiętaj o tym, aby podać do siebie numer telefonu lub adres e-mail oraz hasło bezpieczeństwa.

 FORMULARZ ZLECENIA BADANIA OJCOSTWA

.

Odeślij próbki
Pobrany materiał wraz z wypełnionym formularzem należy odesłać na adres:

CentrumDNA
Dział laboratoryjny
ul. Bocheńskiego 38A
40-859 Katowice

Można także do nas zadzwonić pod numer: 534 942 008 i zamówić kuriera po odbiór próbek (na nasz koszt).

Opłać analizę wstępną
Koszt sprawdzenia próbek wynosi jedynie 99,-. Dane do dokonania płatności możemy wysłać na e-maila, przekazać telefonicznie lub na anonimowym czacie. Zobacz jak możesz opłacić badanie…

.zamawiam_02

 

Oczekuj na informację z laboratorium
Analiza sprawdzająca jakość próbki trwa 5-7 dni roboczych. Po tym czasie otrzymasz informację z laboratorium czy z próbką jest wszystko w porządku. 

 .

Masz dodatkowe pytania? Zadzwoń do naszych konsultantów i dopytaj o szczegóły:

Telefony są czynne codziennie (także w weekendy i święta) od 8:00 do 21:00

 Konsultacja telefoniczna: Od poniedziałku do niedzieli (także w święta) od 8:00 do 21:00..

Można się także z nami kontaktować pod adresem e-mail: laboratorium@centrumdna.pl oraz na anonimowym czacie od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:30.

 

Więcej informacji:

 

https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/06/large_blue_triangle_01.png

WIĘCEJ BADAŃBadania genetyczne w CentrumDNA

Testy na ojcostwo
Ustalenie ojcostwa nigdy nie było prostsze. Wykonaj badanie i zyskaj bezcenną pewność.
Nietolerancje pokarmowe
Ciągłe wzdęcia i zaparcia? Odkryj wroga w jedzeniu.
Test zdrady
Prosty sposób na sprawdzenie wierności partnerki - nawet w 24 godziny.
Test na raka jelita grubego
Pragniesz cieszyć się życiem jak najdłużej, ale obawiasz się kolonoskopii? Wykonaj ColoAlert!

ZAREZERWUJ TERMINUmów wizytę w domu lub w placówce

Chcesz umówić się na badanie? Wypełnij formularz, a my do Ciebie oddzwonimy i wszystko zorganizujemy.

Szybkie terminy badań

Wizyta nawet następnego dnia!

Bezpłatne konsultacje

Tel. 534 942 008

UMÓW WIZYTĘ

  Administratorem Twoich danych osobowych będzie testDNA Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Feliksa Bocheńskiego 38 A, zarejestrowaną w rejestrze przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla Katowice-Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0001091570, NIP: 634-282-27-48, Regon: 243413225. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych znajdziesz w polityce prywatności

  Book your visit

   Administratorem Twoich danych osobowych będzie testDNA Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Feliksa Bocheńskiego 38 A, zarejestrowaną w rejestrze przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla Katowice-Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0001091570, NIP: 634-282-27-48, Regon: 243413225. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych znajdziesz w polityce prywatności

   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/06/large_blue_triangle_02.png
   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/home_experience_07.jpg
   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/home_experience_08.jpg
   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/home_experience_02.jpg
   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/home_experience_04.jpg
   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/experience_02.png

   LIST OF ALLFrequently Asked Questions

   What products are cosmetics?

   Podcasting operational change management inside of workflows to establish a framework. Taking seamless key performance indicators offline to maximise the long tail. Keeping your eye on the ball while performing a deep dive on the start-up mentality to derive convergence on cross-platform integration.

   Collaboratively administrate empowered markets via plug-and-play networks. Dynamically procrastinate B2C users after installed base benefits. Dramatically visualize customer directed convergence without revolutionary ROI.

   Is animal testing legally required?

   Bring to the table win-win survival strategies to ensure proactive domination. At the end of the day, going forward, a new normal that has evolved from generation X is on the runway heading towards a streamlined cloud solution. User generated content in real-time will have multiple touchpoints for offshoring.

   What are the alternatives to testing?

   Leverage agile frameworks to provide a robust synopsis for high level overviews. Iterative approaches to corporate strategy foster collaborative thinking to further the overall value proposition. Organically grow the holistic world view of disruptive innovation via workplace diversity and empowerment.

   Where is animal testing safe?

   Collaboratively administrate empowered markets via plug-and-play networks. Dynamically procrastinate B2C users after installed base benefits. Dramatically visualize customer directed convergence without revolutionary ROI.