bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Jak działa tester wierności?

Osoby, której podejrzewają swoją drugą połówkę o zdradę często szukają sposobu, dzięki któremu mogą ją udowodnić. Czasem angażowani są najbliżsi znajomi, osoby z zewnątrz np. detektywi. Ludzie podejmują też działania na własną rękę – sprawdzanie wiadomości, smsów, śledzenie itp. Istnieje jednak inny prostszy sposób. Zastanawiałeś się czym jest tester wierności? Podpowiadamy w poniższym artykule.

Tego dowiesz się z artykułu:

Tester wierności – co to takiego?

Test wierności – jak to działa?

Test na wierność – jakie ma zalety?

Tester wierności – co to takiego?

Tester wierności to nic innego jak proste badanie, którego zadaniem jest wykrycie śladów nasienia. Dzięki temu jesteśmy w stanie dowieść czy plama znajdująca się na materiale dostarczonym do laboratorium to sperma. Jeżeli w toku badania zostanie wykazana obecność nasienia, wtedy wykorzystując badanie DNA możemy zidentyfikować osobę, od której pochodzi dany materiał.

Test wierności – jak to działa?

Test wierności składa się z dwóch etapów – w zależności od rezultatu pierwszego z nich albo badanie kończy się na nim albo jest ono rozszerzane dalej.

W pierwszej fazie badaniu poddawany jest materiał, który został dostarczony do laboratorium. Badanie polega na sprawdzeniu, czy znajduje się na nim sperma. Jest to możliwe dzięki semenogelinie. Jest to białko, które występuje wyłącznie w nasieniu człowieka. Tester wierności jest wyczulony na obecność właśnie tego czynnika. Na tym etapie możemy uzyskać wynik potwierdzający obecność śladów nasienia lub wykluczający. Przy wykluczenie dalsze analizy nie mogą się odbyć. Natomiast wynik pozytywny umożliwia rozszerzenie badania o ustalenie profilu genetycznego.

Drugi etap to wspomniane wyżej ustalenie profilu genetycznego. W toku analiz ustalany jest profil genetyczny osoby, której ślad nasienia został wykazany na próbce. Kolejnym krokiem jest analiza porównawcza. Profil osoby, której DNA zostało zidentyfikowane na dostarczonym przedmiocie porównywany jest z profilem uzyskanym z innej próbki.

Przykładowo: Mąż decyduje się na test wierności. Wysyła próbkę, na której podejrzewa, że będzie znajdować się nasienie innego mężczyzny. Pierwszy etap badania potwierdza, iż na próbce zidentyfikowano ślady nasienia. Mężczyzna wysyła swoją próbkę celem dokonania analizy porównawczej – może to być dowolna próbka (wymaz z policzka paznokcie, włosy z cebulkami, szczoteczka do zębów, maszynka do golenia i wiele innych). Ostatnim etapem jest porównanie obu profili – tutaj również są dwie możliwości – albo profile się pokryją, co potwierdza iż oba ślady należą do tego samego mężczyzny albo nie – wtedy jest to poważny dowód wskazujący na zdradę.

Test na wierność – jakie ma zalety?

Test na wierność posiada wiele zalet. Wśród nich należy wyróżnić dyskrecję – w cały proces nie są angażowane żadne osoby trzecie – detektywi, znajomi itp. Laboratorium dba o prywatność Pacjentów. Wynik wysyłany jest w formie online lub standardowej listownej – w tym przypadku możliwe jest nadanie przesyłki anonimowej – w żaden sposób nie wskazującej na to, iż nadawcą jest laboratorium. Na przesyłce widnieją dane osoby prywatnej dlatego nikt nie domyśli się, co może być jej zawartością.

Dodatkowo rozwiązanie, jakim jest tester wierności pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Analiza trwa zaledwie kilka dni. Samo stwierdzenie czy na próbce znajduje się nasienie zajmuje od 48 do 72 godzin.

Wynik testu na wierność można przedstawić jako dowód w sądzie np. w sprawach rozwodowych. Rezultat badania będzie ważnym dokumentem, dzięki któremu małżeństwo może zostać unieważnione. Dzięki przedłożeniu takiego dowodu sam proces sądowy może się bardzo skrócić.

Każda osoba posuwająca się do takich rozwiązań z pewnością nie znajduje się w łatwym położeniu. Dlatego warto pamiętać, że test wierności pozwala zaoszczędzić wiele stresu – badanie dostarczy pewną i jednoznaczną odpowiedź i rozwieje wszelkie wątpliwości.

Podsumowując, tester wierności to jeden z najnowszych sposobów, dzięki któremu jesteśmy w stanie udowodnić zdradę. Jego prostota sprawia, iż bardzo zyskuje on na popularności. W krótkim czasie i otrzymujemy jasną informację, która jest w stanie postawić kres dotychczasowym domysłom.

Najczęstsze pytania – test zdrady

❓ Czym jest test zdrady?

Test zdrady to szybkie i proste badanie, dzięki któremu sprawdzisz wierność swojej partnerki lub partnera. W dyskretny sposób zbadamy, czy na dostarczonym materiale znajdują się ślady nasienia. Badanie z wynikiem pozytywnym można dodatkowo rozszerzyć o ustalenie profili genetycznych i ich porównanie.

💰 Ile kosztuje test zdrady?

Koszt badania zdrady wynosi 350zł. Więcej informacji znajdziesz w cenniku.

🏥 Gdzie można zrobić test zdrady?

🏠 W DOMU

Wystarczy że zabezpieczysz próbki, które chcesz zbadać i umówisz badanie. W kolejnym kroku wypełniasz formularz po czym wysyłasz zebrany materiał do naszego laboratorium. Z tego miejsca pozostaje tylko oczekiwać na wynik analizy.

🏥 W PLACÓWCE MEDYCZNEJ W CAŁEJ POLSCE

Masz również możliwość dostarczenia materiału do badań do jednej z z naszych ponad 300 placówek w całej Polsce! Materiał zostanie odebrany, a wtedy pozostaje już tylko oczekiwanie na wynik.

Uzyskaj więcej informacji:

📞 Telefonicznie 534 942 008 7 dni w tygodniu

💬 Na dyskretnym czacie: napisz

✅ Na czym polega test zdrady?

Test zdrady polega na sprawdzeniu, czy dostarczona próbka zawiera ślady spermy. W laboratorium dokonywana jest analiza, która sprawdza zawartość antygenu właściwego dla stercza na wskazanym materiale.

🔍 Jak wykryć zdradę?

Doskonałym sposobem na wykrycie zdrady jest test zdrady. Niskim kosztem możesz sprawdzić wierność swojego partnera dyskretnie i bez angażowania osób trzecich.

 

5/5 - (1 głosów / głosy)

Przeczytaj, jak oceniają nas nasi pacjenci:

 

Nie ukrywam, że najbardziej obawiałem się, że tak niska cena może wpłynąć na jakość badania a wynik będzie niewiarygodny. Państwa pracownik zapewnił mnie jednak, że otrzymany wynik jest zawsze pewny i jednoznaczny, a niska cena możliwa jest dzięki wprowadzeniu ekonomicznej polityki cenowej. Jestem bardzo zadowolony z obsługi klienta jak i również pomyślnego dla mnie rezultatu badania.

27 lutego 2018 r., Adam M. z Katowic

Kiedy znalazłem się w sytuacji bez wyjścia (tak myślałem przed wykonaniem testu) to moim jednym celem było pozbycie się tych okropnych wątpliwości oraz jak najszybsze poznanie. Wiedziałem, że jedynym rozwiązaniem jest wykonanie testu na ojcostwo, dlatego też od razu zacząłem poszukiwania odpowiedniego laboratorium. Zupełnie przypadkowo trafiłem na Państwa stronę (informację znalazłem na innej stronie) i widząc bardzo atrakcyjną cenę za badanie prywatne postanowiłem skontaktować się z Państwem. Bardzo miło zaskoczyło mnie Państwa profesjonalne i indywidualne podejście do mojego przypadku. Otrzymałem odpowiedź na wszystkie moje pytania i wątpliwości, dlatego też w pełni Państwu zaufałem i  wiem, że decyzja była słuszna.

10 lutego 2018 r., Władysław G. z Wrocławia

Bardzo oczekiwałem na wyniki dlatego cieszy mnie krótki czas realizacji testu. Chciałbym również podziękować za miłą obsługę i pełen profesjonalizm.

19 stycznia 2018 r., Adrian O. z Włocławka
https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/06/large_blue_triangle_01.png

WIĘCEJ BADAŃBadania genetyczne w CentrumDNA

Testy na ojcostwo
Ustalenie ojcostwa nigdy nie było prostsze. Wykonaj badanie i zyskaj bezcenną pewność.
Nietolerancje pokarmowe
Ciągłe wzdęcia i zaparcia? Odkryj wroga w jedzeniu.
Test zdrady
Prosty sposób na sprawdzenie wierności partnerki - nawet w 24 godziny.
Test na raka jelita grubego
Pragniesz cieszyć się życiem jak najdłużej, ale obawiasz się kolonoskopii? Wykonaj ColoAlert!

ZAREZERWUJ TERMINUmów wizytę w domu lub w placówce

Chcesz umówić się na badanie? Wypełnij formularz, a my do Ciebie oddzwonimy i wszystko zorganizujemy.

Szybkie terminy badań

Wizyta nawet następnego dnia!

Bezpłatne konsultacje

Tel. 534 942 008

UMÓW WIZYTĘ

  Administratorem Twoich danych osobowych będzie testDNA Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Feliksa Bocheńskiego 38 A, zarejestrowaną w rejestrze przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla Katowice-Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0001091570, NIP: 634-282-27-48, Regon: 243413225. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych znajdziesz w polityce prywatności

  Book your visit

   Administratorem Twoich danych osobowych będzie testDNA Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Feliksa Bocheńskiego 38 A, zarejestrowaną w rejestrze przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla Katowice-Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0001091570, NIP: 634-282-27-48, Regon: 243413225. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych znajdziesz w polityce prywatności

   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/06/large_blue_triangle_02.png
   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/home_experience_07.jpg
   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/home_experience_08.jpg
   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/home_experience_02.jpg
   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/home_experience_04.jpg
   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/experience_02.png

   LIST OF ALLFrequently Asked Questions

   What products are cosmetics?

   Podcasting operational change management inside of workflows to establish a framework. Taking seamless key performance indicators offline to maximise the long tail. Keeping your eye on the ball while performing a deep dive on the start-up mentality to derive convergence on cross-platform integration.

   Collaboratively administrate empowered markets via plug-and-play networks. Dynamically procrastinate B2C users after installed base benefits. Dramatically visualize customer directed convergence without revolutionary ROI.

   Is animal testing legally required?

   Bring to the table win-win survival strategies to ensure proactive domination. At the end of the day, going forward, a new normal that has evolved from generation X is on the runway heading towards a streamlined cloud solution. User generated content in real-time will have multiple touchpoints for offshoring.

   What are the alternatives to testing?

   Leverage agile frameworks to provide a robust synopsis for high level overviews. Iterative approaches to corporate strategy foster collaborative thinking to further the overall value proposition. Organically grow the holistic world view of disruptive innovation via workplace diversity and empowerment.

   Where is animal testing safe?

   Collaboratively administrate empowered markets via plug-and-play networks. Dynamically procrastinate B2C users after installed base benefits. Dramatically visualize customer directed convergence without revolutionary ROI.