Partnerzy | Skip to main content

Partnerzy – zobacz z kim współpracujemy

Poniżej przedstawiamy partnerów Krajowego Centrum Badań Genetycznych CentrumDNA. Współpraca z renomowanymi ośrodkami i uznanymi portalami jest dla nas bardzo ważna – sprzyja podniesieniu jakości naszych usług oraz wiedzy wszystkich osób zainteresowanych tematem badań genetycznych i ustalaniem ojcostwa.

Serwisy informacyjne

Portal ZdrowoKolorowo.pl powstał w marcu 2018 r. Jego główną misją jest dostarczanie informacji dla osób zainteresowanych zdrowiem dziecka w wieku 0-18 lat. Na łamach portalu poruszamy tematy związane z profilaktyką oraz objawami, diagnostyką i leczeniem chorób u dzieci, a także planowaniem kolejnego dziecka w rodzinie, w której wystąpiły już problemy zdrowotne.


logo prekoncepcja.pl

Jak zajść w ciążę, jak przygotować się do ciąży

Główną misją portalu Prekoncepcja.pl jest wsparcie przyszłych rodziców w przygotowaniach do poczęcia zdrowego dziecka. Jak realizujemy tę misję? Przede wszystkim poprzez dostarczanie sprawdzonych informacji i porad oraz wskazanie rodzicom, jak postępować, aby począć i urodzić zdrowe dziecko.


pewnytato logoMamy zaszczyt być ekspertem pierwszego w Polsce portalu informacyjnego który dostarcza wyczerpujących informacji na temat ustalania ojcostwa a także doradza w sytuacjach kryzysowych.  Można tu znaleźć nie tylko szczegółowe informacje o testach DNA w kierunku ustalenia ojcostwa, ale także liczne porady oraz pomoc psychologiczną i prawną. Na łamach serwisu pewnytato.pl znajduje się baza artykułów dotyczących ojcostwa oraz newsy i ciekawostki ze świata genetyki.


Testynaojcostwo.pl to pierwszy w Polsce blog o ustaleniu ojcostwa. Powstał w 2012 roku. Jego główną ideą jest dostarczanie informacji na temat testów DNA w kierunku ustalenia ojcostwa. Na łamach testynaojcostwo.pl znajdziesz informacje na temat badań genetycznych w kierunku ustalenia ojcostwa, bazę laboratotriów genetycznych w Polsce, porady dotyczące ustalenia ojcostwa, ciekawostki ze świata genetyki i wiele innych.


Portal Badaniaprenatalne.pl już od roku 2004 dostarcza informacji na temat tego, czym są badania prenatalne i gdzie przyszłe mamy mogą je wykonać. Znajdują się tu informacje przydatne w czasie ciąży oraz w pierwszych miesiącach życia dziecka. Portal dostacza ciekawe artykuły napisane przez ekspertów, liczne porady i informacje na temat refundowanych badań oraz o metodach leczenia bezpłodności.


cropped-genetyczne_pl_logo2_web

Portal Genetyczne.pl dostarcza rzetelnej informacji na temat tego, czym są choroby genetyczne, jak się je diagnozuje oraz leczy. Na łamach serwisu, oprócz artykułów opisujących poszczególne wady wrodzone, znajdują się również historie osób, którym przyszło zmagać się z chorobą. Portal informuje również o najciekawszych wydarzeniach ze świata genetyki oraz badaniach naukowych w zakresie leczenia chorób genetycznych. Serwis powstał w 2010 roku, a w roku 2015 doczekał się zupełnie nowej odsłony.


Poroniłam.pl -To portal poświęcony tematyce poronień. Głównym celem portalu jest wsparcie rodziców po stracie. Można znaleźć na nim informacje na temat aspektów medycznych, prawnych, etycznych i innych związanych z przedwczesną stratą dziecka. Poroniłam.pl daje także możliwość kontaktu z osobami gotowymi udzielić wsparcia w kwestiach związanych z poronieniem.

choroby


Placówki medyczne

Przychodnia Baltimed mieści się w w Gdańsku i świadczy szeroki wachlarz usług z zakresu medycyny specjalistycznej oraz od 2017 roku w placówce można wykonać badania DNA na ojcostwo. Przychodnia mieści się przy ulicy ul. Krzemowej 16 i jest czynna od poniedziałku do piątku od 7.30 do 19.00.

altermedic legnica centrumdna

Altermedic to placówka medyczna świadcząca usługi z zakresu medycyny naturalnej w tym zabiegi: światłoterapii, detoksykacji organizmu czy hirudoterapii. W placówce można także wykonać badania na ojcostwo. Jest to gabinet, w którym pacjent jest postrzegany całościowo, a jednocześnie partnersko, a walka z bólem, chorobą jest dziełem wszystkich uczestniczących w terapii. Altermedic wychodzi z założenia, że wystarczy czasem podpatrywać naturę, nie przeszkadzać jej, a efekty mogą przerosnąć oczekiwania.

Przychodnia MSWiA I piętro
ul.Asnyka 8
59-220 Legnica

wspl rzeszów centrumdna

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska w Rzeszowie na rynku usług medycznych funkcjonuje od 2001 roku. Pracują w niej specjaliści z różnych dziedzin w tym: ginekolodzy, chirurdzy, dermatolodzy, psycholodzy i wielu innych. Od 2017 roku w WSPL można także wykonać badanie DNA ojcostwa oraz chorób genetycznych.

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska SP ZOZ
ul. Langiewicza 4
35-085 Rzeszów

medicus żywiec centrumdna

 

MEDICUS jest podmiotem leczniczym, który działa na terenie Żywca od 1998 roku. Atutem placówki jest skupienie dużej liczby specjalistów i zaplecza diagnostycznego w jednym miejscu, dzięki czemu jest wieloprofilowym ośrodkiem oferującym usługi medyczne, począwszy od podstawowej opieki zdrowotnej poprzez poradnie specjalistyczne, poradnię medycyny pracy, stomatologię, pielęgniarską opiekę długoterminową, aż po ośrodek chirurgii laparoskopowej i klasycznej, rehabilitację, pracownię endoskopii, USG, RTG. A od 2017 roku w w Medicus można wykonać badania ojcostwa.

ul. Dworcowa 22
34-300 Żywiec

inter medical kołobrzeg centrumdna

Barwne wnętrza, wygodne poczekalnie sprawiają, że pobyt w Inter Medical kojarzy się z komfortem i bezpieczeństwem.W jednym budynku jest zapewniony dostęp do lekarzy wielu specjalności, w tym również do lekarzy rodzinnych. Bez wychodzenia można skorzystać z usług laboratorium, zrobić zakupy w aptece oraz wykonać specjalistyczne badania m.in. tomografię i rezonans. Teraz w Inter Medical także można wykonać badanie DNA  ojcostwa.

.

Centrum Medyczne „WOLA” to miejsce działające na rynku od 1999 roku, utworzone na bazie sięgających początku XX wieku, rodzinnych tradycji w zawodzie lekarza. W przychodni można skorzystać z szerokiego wachlarza porad specjalistycznych, zabiegów, badań diagnostycznych i analiz laboratoryjnych. Placówka mieści się w Poznaniu i możecie Państwo wykonać tam badania ojcostwa oraz inne badania genetyczne.

Eksperci

olga przybyłek centrumdna

 

CentrumDNA współpracuje także z psychologami. Magister Olga Przybyłek to psycholog i psychoterapeutka. Jest absolwentką Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Ukończyła także kompleksowe szkolenie z zakresu terapii krótkoterminowej w Polskim Instytucie Psychoterapii w Krakowie oraz cykl szkoleniowy z zakresu terapii rodzin w Polskim Instytucie Ericksonowskim w Katowicach. Na codzień pracuje w Ośrodku Pomocy dla Osób Uzależnionych od Alkoholu i ich Rodzin w Katowicach oraz prowadzi Gabinet Psychoterapii Przystań w Katowicach. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

 

Grażyna Nowosad to psycholożka i pedagożka, która jest absolwentką psychologii na Uniwersytecie Marii Curie- Skłodowskiej w Lublinie oraz studiów podyplomowych z pedagogiki na Akademii Polonijnej w Częstochowie. Prowadzi poradnictwo psychologiczne w Plus Medic ul. Matki Teresy z Kalkuty 18 w Lublinie tel. 737 474 311.

Interesuje się psychologią kliniczną, społeczną, psychoterapią. Zajmuje się Terapią Skoncentrowaną na Rozwiązaniu, interwencją kryzysową, poradnictwem.

jacek buss centrum dna

Kancelaria adwokacka Jacek Buss specjalizuje się w kompleksowym, prawnym rozwiązywaniu szeroko rozumianych spraw rodzinnych na wszystkich ich etapach, począwszy od doradztwa prawnego, poprzez ugodowe próby rozwiązywania sporów, kończąc na zastępstwie procesowym przed sądami wszystkich instancji.

Kancelaria prowadzi sprawy:

– rodzinne (m.in rozwód, separacja, alimenty, kontakty z dzieckiem, władza rodzicielska, pochodzenie dziecka, adopcja)
– cywilne (m.in. podział majątku, spadek).

 

 

 

.

 

Zadzwoń teraz
Napisz na czacie