Test ojcostwa - zrób w punkcie pobrań, Test ojcostwa - wykonaj samodzielnie w domu, Test ojcostwa - kup zestaw do testu ojcostwa w aptece, Test ojcostwa - zamów pielęgniarkę do pobrania wymazu w domuZ powodu różnych zdarzeń życiowych niektóre osoby decydują się na wykonanie testu ojcostwa. Możliwe jest przeprowadzenie go na kilka sposobów. Po pierwsze w laboratorium, po drugie zamawiając zestaw testowy do domu albo zakupując go w aptece, czy też umawiając wizytę domową pielęgniarki. Niezależnie od przyjętej metody laboratorium gwarantuje komfort i poufność.

Test ojcostwa – zrób w punkcie pobrań
Test ojcostwa – wykonaj samodzielnie w domu
Test ojcostwa – kup zestaw do testu ojcostwa w aptece
Test ojcostwa – zamów pielęgniarkę do pobrania wymazu w domu

Test ojcostwa – zrób w punkcie pobrań

Test na ojcostwo można wykonać w laboratorium. Należy umówić się na wizytę, a następnie odwiedzić wybraną placówkę w wybranym terminie. Na miejscu wykwalifikowany personel pobierze próbkę materiału niezbędną do badania. Pacjent zobowiązany jest również do wypełnienia formularza, który jest niezbędnym elementem badania.

Test ojcostwa – wykonaj samodzielnie w domu

Test ojcostwa można również wykonać samodzielnie w domu, zamawiając na podany adres domowy lub do paczkomatu zestaw do domowego badania. W tym celu należy pobrać z wewnętrznej strony policzka za pomocą specjalnej wymazówki ślinę, a następnie całość schować do sterylnego, dołączonego do opakowania pojemnika. Całość, zapakowaną w kopertę, wysłać na podany adres placówki i oczekiwać na wynik testu na ojcostwo, który dostępny jest zwykle do 10 dni.

Test ojcostwa – kup zestaw do testu ojcostwa w aptece

Test ojcostwa można również wykonać, decydując się na zakup gotowego zestawu z apteki. To obecnie najtańsza i bardzo prosta opcja badania. Produkt zawiera dokładną instrukcję, która przeprowadza pacjenta przez testowanie krok po kroku. Wynik jest również dostępny znacznie szybciej niż w przypadku innych metod. Pozwala również na zachowanie anonimowości.

Test ojcostwa – zamów pielęgniarkę do pobrania wymazu w domu

Ostatnim sposobem na wykonanie testu DNA na ojcostwo jest zamówienie wizyty domowej. W tym przypadku w domu pacjenta pojawia się wykwalifikowana pielęgniarka, która pobiera materiał genetyczny. Pakuje go w sterylne opakowanie, po czym dostarcza do laboratorium, gdzie poddawany jest analizie. Wynik dostępny jest w ciągu kilku dni roboczych.