Zleć badanie ojcostwa w ten weekend i zaoszczędź 250 zł !

rabatTylko w ten weekend umożliwiamy Państwu wykonanie badania ojcostwa na podstawie próbek innych niż wymazy z policzka bez żadnych dodatkowych kosztów! Zachowując maksymalną dyskrecję zyskują Państwo całkowitą pewność wyniku. Rezultat badania wyklucza ojcostwo ze 100% pewnością lub potwierdza je z prawdopodobieństwem powyżej 99.99%.

.

Jak skorzystać z promocji?

W podstawowej cenie badania (734 zł) mogą Państwo przebadać jedną próbkę typową (wymaz z policzka) oraz jeden, wybrany przez siebie “mikroślad” np. szczoteczkę do zębów, patyczek z woskowiną uszną, chusteczkę z wydzieliną z nosa, sztućce, szklankę itp. Badanie wykonywane jest anonimowo. Szczegółowa lista mikrośladów, które badamy znajduje się tutaj…  

 

mikroslad-infografika
Warunkiem skorzystania z promocji jest zakup promocyjnego zestawu pobraniowego (w cenie badania) w dniach 22-24.05.2015.  Zestaw mogą Państwo nabyć na naszej stronie internetowej (tutaj…) lub też telefonicznie. Nasze linie telefoniczne są czynne w weekend od godziny 9.00 do 21.00.

.

Czy badanie jest pewne?

Badanie na ojcostwo realizowane na podstawie próbek mikrośladowych jest pewne tak samo jak test przeprowadzany na podstawie standardowych próbek. Laboratorium posiada odpowiednie certyfikaty potwierdzające skuteczność stosowanej metody oraz wiarygodność wydawanych wyników. Analizie poddawanych jest aż 24 markerów DNA. Na wyniku umieszczona jest natomiast nie tylko słowna interpretacja ale też profile genetyczne badanych osób (dowód z przeprowadzonego badania) i podpisy oraz pieczątki osób wykonujących i zatwierdzających rezultat.

.