Jak żyć po zdradzie?
 
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Jak żyć po zdradzie?

Masz podejrzenia co do zdrady? Nie wiesz, co w tej sytuacji należałoby zrobić? Zastanawiasz się, jakie mogą być pierwsze oznaki zdrady? Nie wiesz, czy potrafiłbyś wybaczyć? Najważniejsza jest przede wszystkim szczera rozmowa z partnerką na temat Twoich wątpliwości. Możesz wykonać również genetyczny test zdrady, a jeśli zajdzie taka potrzeba – test na ojcostwo. Odpowiedzcie sobie też na pytanie, czy jesteście jeszcze w stanie żyć razem czy wolelibyście się rozstać?

Co możesz zrobić w sytuacji, kiedy dowiedziałeś się o najgorszym, i jak żyć po zdradzie? Na wszystkie Twoje pytania postaramy się odpowiedzieć w naszym artykule.

Jakie są oznaki zdrady?

Większość oznak zdrady jest bardzo przewidywalna i łatwo domyślić się, że kobieta zdradza. Mimo że różnimy się znacząco od siebie, to pewne jej oznaki są stałe dla każdego przypadku. Jak możesz domyślić się, że kobieta Cię zdradza?

• Cały czas trzyma telefon przy sobie, nie masz do niego żadnego dostępu.
• Zmieniła hasła na komputerze i w telefonie.
• Szczególnie dba o swój wygląd, gdy wcześniej nie zwracała na niego zbyt wiele uwagi.
• Stała się bardziej oziębła albo traktuje Cię wyjątkowo, by zamaskować własne poczucie winy spowodowane zdradą.
• Jest bardziej samodzielna i unika codziennych aktywności, które wcześniej wykonywaliście wspólnie (chodzi sama na zakupy, woli chodzić na samotne spacery).


Jak wybaczyć zdradę? Pomoże psycholog

Pierwszym krokiem powinno być tutaj pytanie: Czy ja rzeczywiście chcę wybaczyć? Czy chcę być dalej w związku z osobą, która mnie zdradziła? Może być tak, że zdrada była tylko jednorazowym wyskokiem, błędem, do której doprowadziła zła sytuacja waszego związku?

Jeśli zdecydujecie się naprawić Wasz związek i popracować nad relacją, skorzystajcie z pomocy wykwalifikowanego psychologa. Od niego uzyskacie dokładne informacje na temat mechanizmów zdrady, ale też będziecie mogli odkryć i nazwać swoje ukrywane emocje. Dowiecie się, co zrobić, by żyć wspólnie po zdradzie i nie wypominać sobie codziennie raz popełnionego błędu.

Pamiętajcie jednak, że każdy ma inną tolerancję na zachowania partnera. Dla jednej osoby zdradą jest tylko seks, a dla innej będzie to zwykły flirt, zdrada emocjonalna, erotyczny taniec z innym partnerem czy pocałunek. To od Was zależy, co jest zdradą, od tego, na co zgadzacie się i nie zgadzacie jako partnerzy. Jeśli któreś z Was poczuje się źle w związku, poczuje się oszukane i zranione przez drugiego partnera to znak, że warto zadziałać, by naprawić podupadającą relację.

Jak żyć po zdradzie? Zyskaj pewność

Szczera i otwarta rozmowa z partnerem pozwoli Ci na uzyskanie pewności co do zdrady. Możesz też wykonać badanie genetyczne, które da Ci już sto procent pewności.
Badanie wykonuje się na podstawie nasienia znalezionego na pościeli lub bieliźnie partnerki. Specjalista pobierze materiał i porówna DNA znalezione na tych przedmiotach z Twoim DNA. Będziesz musiał dostarczyć również jakiś przedmiot, na którym na pewno znajduje się Twój kod genetyczny, np. szczoteczkę do zębów. Można to też zrobić na podstawie wymazu z policzka.

Jeśli partnerka jest w ciąży po zdradzie, a Ty chciałbyś być pewien, że dziecko jest Twoje, możesz wykonać testy DNA na ojcostwo. Zrobisz to, dostarczając próbkę, na której znajduje się DNA dziecka. Może to być choćby smoczek. DNA dziecka zostanie porównane z Twoim. Dzięki temu badaniu będziesz pewny w 100%, że jesteś ojcem.

Oceń
https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/06/large_blue_triangle_01.png

WIĘCEJ BADAŃBadania genetyczne w CentrumDNA

Testy na ojcostwo
Ustalenie ojcostwa nigdy nie było prostsze. Wykonaj badanie i zyskaj bezcenną pewność.
Nietolerancje pokarmowe
Ciągłe wzdęcia i zaparcia? Odkryj wroga w jedzeniu.
Test zdrady
Prosty sposób na sprawdzenie wierności partnerki - nawet w 24 godziny.
Test na raka jelita grubego
Pragniesz cieszyć się życiem jak najdłużej, ale obawiasz się kolonoskopii? Wykonaj ColoAlert!

ZAREZERWUJ TERMINUmów wizytę w domu lub w placówce

Chcesz umówić się na badanie? Wypełnij formularz, a my do Ciebie oddzwonimy i wszystko zorganizujemy.

Szybkie terminy badań

Wizyta nawet następnego dnia!

Bezpłatne konsultacje

Tel. 534 942 008

UMÓW WIZYTĘ

  Administratorem Twoich danych osobowych będzie testDNA Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Feliksa Bocheńskiego 38 A, zarejestrowaną w rejestrze przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla Katowice-Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0001091570, NIP: 634-282-27-48, Regon: 243413225. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych znajdziesz w polityce prywatności

  Book your visit

   Administratorem Twoich danych osobowych będzie testDNA Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Feliksa Bocheńskiego 38 A, zarejestrowaną w rejestrze przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla Katowice-Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0001091570, NIP: 634-282-27-48, Regon: 243413225. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych znajdziesz w polityce prywatności

   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/06/large_blue_triangle_02.png
   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/home_experience_07.jpg
   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/home_experience_08.jpg
   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/home_experience_02.jpg
   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/home_experience_04.jpg
   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/experience_02.png

   LIST OF ALLFrequently Asked Questions

   What products are cosmetics?

   Podcasting operational change management inside of workflows to establish a framework. Taking seamless key performance indicators offline to maximise the long tail. Keeping your eye on the ball while performing a deep dive on the start-up mentality to derive convergence on cross-platform integration.

   Collaboratively administrate empowered markets via plug-and-play networks. Dynamically procrastinate B2C users after installed base benefits. Dramatically visualize customer directed convergence without revolutionary ROI.

   Is animal testing legally required?

   Bring to the table win-win survival strategies to ensure proactive domination. At the end of the day, going forward, a new normal that has evolved from generation X is on the runway heading towards a streamlined cloud solution. User generated content in real-time will have multiple touchpoints for offshoring.

   What are the alternatives to testing?

   Leverage agile frameworks to provide a robust synopsis for high level overviews. Iterative approaches to corporate strategy foster collaborative thinking to further the overall value proposition. Organically grow the holistic world view of disruptive innovation via workplace diversity and empowerment.

   Where is animal testing safe?

   Collaboratively administrate empowered markets via plug-and-play networks. Dynamically procrastinate B2C users after installed base benefits. Dramatically visualize customer directed convergence without revolutionary ROI.

   Oceń