bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Test na ojcostwo – dyskrecja i anonimowość

Zdajemy sobie sprawę jak dyskrecja i anonimowość jest dla Państwa ważne, dlatego też zachowanie dyskrecji to dla nas priorytet. CentrumDNA wdrożyliśmy politykę ochrony danych osobowych, która pozwala nam zagwarantować Państwu, że nikt niepowołany nie otrzyma informacji na temat realizowanego badania.

Proponujemy kilka form zachowania dyskrecji i anonimowości:

 • Dyskretną wysyłkę zestawu i/lub wyniku (bez oznaczeń sugerujących jej zawartość, nadawcą jest osoba prywatna)
 • Dostarczenie zestawu/wyniku do wybranego punktu odbioru (paczkomat, stacja ORLEN, apteki)
 • Wykonanie anonimowego badania na ojcostwo
 • Ochrona powierzonych nam danych osobowych

 Ważne!  Nigdy nie potwierdzamy, że w naszym laboratorium realizowane jest dane badanie, a wszelkich informacji o jego przebiegu udzielamy wyłącznie oddzwaniając na numer telefonu lub adres e-mail wpisany w formularzu zlecenia badania, po wcześniejszym potwierdzeniu „hasła bezpieczeństwa” (wpisują je Państwo w formularzu zlecenia badania”).

  Dyskretna wysyłka zestawu/wyniku – bez dodatkowych opłat!

Oznacza to, że na przesyłce nie będzie żadnych oznaczeń, pieczątek ani nazw, które mogłyby wskazywać na jej zawartość. W ten sposób osoby postronne nie domyślą się, co jest w środku. Aby skorzystać z opcji przesyłki dyskretnej wystarczy poinformować o tym konsultanta przyjmującego zamówienie, bądź zaznaczyć odpowiednią opcję dostawy w formularzu elektronicznym. Więcej o dyskretnym badaniu ojcostwa…

.zamawiam

  Odbiór zestawu/wyniku w wybranej lokalizacji

Dla zachowania maksymalnej dyskrecji a także wygody naszych Klientów, umożliwiamy odbiór zestawu w paczkomacie, na stacji paliw Orlen oraz w wybranych aptekach. Wówczas nie trzeba podawać danych osobowych. Wynik badania także może zostać nadany do punktu odbioru lub też przekazany wyłącznie elektronicznie (dokument jest zabezpieczony hasłem). Sprawdź adres najbliższego punktu odbioru…

centrumDNA_kurierzy_orlen centrumDNA_kurierzy_paczkomaty apteki

.

  Badanie anonimowe

Badanie anonimowe nie wymaga podawania żadnych danych osobowych osób, które biorą w nim udział. W opisie próbek i na formularzu zlecenia znajdują się jedynie takie informacje jak „domniemany ojciec” i „dziecko” oraz płeć dziecka. Otrzymane przez nas próbki zostają zakodowane. Więcej o badaniu anonimowym…

 .

  Ochrona danych osobowych

Dane osobowe Klientów CentrumDNA są ściśle chronione. Gwarantujemy, że wszystkie udzielane nam informacje wykorzystujemy wyłącznie na potrzeby realizacji badania i podlegają one ścisłej ochronie. Wdrożyliśmy politykę ochrony danych, której jednym z podstawowych założeń jest zabezpieczenie powierzanych nam informacji przed przedostaniem się ich w ręce osób niepowołanych. Zobowiązani jesteśmy też do bezwzględnego przestrzegania zapisów zawartych w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych..

.

Więcej informacji:

 

.

https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/06/large_blue_triangle_01.png

WIĘCEJ BADAŃBadania genetyczne w CentrumDNA

Testy na ojcostwo
Ustalenie ojcostwa nigdy nie było prostsze. Wykonaj badanie i zyskaj bezcenną pewność.
Nietolerancje pokarmowe
Ciągłe wzdęcia i zaparcia? Odkryj wroga w jedzeniu.
Test zdrady
Prosty sposób na sprawdzenie wierności partnerki - nawet w 24 godziny.
Test na raka jelita grubego
Pragniesz cieszyć się życiem jak najdłużej, ale obawiasz się kolonoskopii? Wykonaj ColoAlert!

ZAREZERWUJ TERMINUmów wizytę w domu lub w placówce

Chcesz umówić się na badanie? Wypełnij formularz, a my do Ciebie oddzwonimy i wszystko zorganizujemy.

Szybkie terminy badań

Wizyta nawet następnego dnia!

Bezpłatne konsultacje

Tel. 534 942 008

UMÓW WIZYTĘ

  Administratorem Twoich danych osobowych będzie testDNA Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Feliksa Bocheńskiego 38 A, zarejestrowaną w rejestrze przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla Katowice-Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0001091570, NIP: 634-282-27-48, Regon: 243413225. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych znajdziesz w polityce prywatności

  Book your visit

   Administratorem Twoich danych osobowych będzie testDNA Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Feliksa Bocheńskiego 38 A, zarejestrowaną w rejestrze przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla Katowice-Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0001091570, NIP: 634-282-27-48, Regon: 243413225. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych znajdziesz w polityce prywatności

   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/06/large_blue_triangle_02.png
   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/home_experience_07.jpg
   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/home_experience_08.jpg
   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/home_experience_02.jpg
   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/home_experience_04.jpg
   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/experience_02.png

   LIST OF ALLFrequently Asked Questions

   What products are cosmetics?

   Podcasting operational change management inside of workflows to establish a framework. Taking seamless key performance indicators offline to maximise the long tail. Keeping your eye on the ball while performing a deep dive on the start-up mentality to derive convergence on cross-platform integration.

   Collaboratively administrate empowered markets via plug-and-play networks. Dynamically procrastinate B2C users after installed base benefits. Dramatically visualize customer directed convergence without revolutionary ROI.

   Is animal testing legally required?

   Bring to the table win-win survival strategies to ensure proactive domination. At the end of the day, going forward, a new normal that has evolved from generation X is on the runway heading towards a streamlined cloud solution. User generated content in real-time will have multiple touchpoints for offshoring.

   What are the alternatives to testing?

   Leverage agile frameworks to provide a robust synopsis for high level overviews. Iterative approaches to corporate strategy foster collaborative thinking to further the overall value proposition. Organically grow the holistic world view of disruptive innovation via workplace diversity and empowerment.

   Where is animal testing safe?

   Collaboratively administrate empowered markets via plug-and-play networks. Dynamically procrastinate B2C users after installed base benefits. Dramatically visualize customer directed convergence without revolutionary ROI.