bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Dlaczego oferta CentrumDNA jest warta Twojej uwagi?


Zastanawiasz się, czy wybrać nasze badanie? Spróbuj porównać je z innymi dostępnymi na rynku, a upewnisz się, że jest ono warte Twojego zainteresowania.

Polskie laboratorium – badanie bez pośredników!
Międzynarodowy zespół ekspertów


Wybierając nas, zyskujesz:

Gwarancję pewnego wyniku
Na samym wyniku umieszczone są profile genetyczne uczestników testu oraz rezultat zaawansowanej analizy statystycznej. Na dokumencie znajdują się także podpisy i pieczęcie osób wykonujących i zatwierdzających test. Zobacz jak wygląda wynik badania…
Bezpieczeństwo finansowe
U nas nie musisz płacić za całe badanie z góry. Zwykle Pacjenci opłacają najpierw zestaw, a dopiero później analizę – płacąc na konto laboratorium. Analiza rozpoczyna się w momencie dotarcia próbek do laboratorium.
.

Pewność, że nie znikniemy
Działamy na rynku już od 12 lat. Domena CentrumDNA została po raz pierwszy zarejestrowana w 2004 roku (łatwo można to sprawdzić, korzystając z prostego narzędzia jak np. http://tools.seochat.com). Przez ten czas zyskaliśmy tysiące zadowolonych Pacjentów, którzy polecają nas swoim znajomym.
.

Pełną opiekę
Jako jedni z nielicznych posiadamy dyżury telefoniczne po godzinie 16. Możesz się z nami skontaktować codziennie (również w niedziele czy święta) aż do godziny 19 w tygodniu i do 21 w weekendy i święta.
.

Pewność, że badanie na ojcostwo wykonane jest przez prawdziwych specjalistów
Specjalizujemy się w testach na ojcostwo. Współpracujemy z renomowanymi zagranicznymi laboratoriami i zewnętrznymi specjalistami, którzy w razie konieczności są w stanie skonsultować uzyskany rezultat. Badanie na ojcostwo to znacznie trudniejsza kwestia niż test medyczny w kierunku diagnostyki danego schorzenia. Potrzebna jest tu nie tylko wiedza ale też ogromne doświadczenie. Zdarzają się nietypowe przypadki, które trzeba rozpatrywać indywidualnie. Mamy 100% pewność, że wydawane przez nas wyniki są pewne i jednoznaczne.
.

Gwarancję satysfakcji
Mamy na koncie kilkadziesiąt tysięcy wykonanych analiz.
.

Indywidualne podejście do Pacjenta
  Staramy się sprostać Twoim oczekiwaniom. U nas nie ma problemu np. z wysyłką zestawu za granicę, wynikiem wydanym w obcym języku czy też umówieniem pobrania próbek w dwóch niezależnych miejscach. Jeśli masz inne oczekiwania co do badania, powiedz nam o tym. Dajemy Ci też możliwość wykonania badania całkowicie ANONIMOWO.
.

Możliwość wyboru spośród wielu próbek niestandardowych
  W naszej ofercie znajduje się nieskończona liczba „mikrośladów”, które badamy. To potwierdza, że jesteśmy specjalistami w swoim fachu i stale pracujemy nad naszą ofertą.
.

Kompleksowe badanie
Każdy nasz wynik posiada profile genetyczne badanych osób, rezultat analizy statystycznej, pieczątki i odpisy osoby wykonującej test i zatwierdzającej go.

 

Chcesz wykonać badanie w pewnym ośrodku i zależy Ci na wiarygodnym wyniku?
Wybierz CentrumDNA!
.

4.7/5 - (4 głosów / głosy)
https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/06/large_blue_triangle_01.png

WIĘCEJ BADAŃBadania genetyczne w CentrumDNA

Testy na ojcostwo
Ustalenie ojcostwa nigdy nie było prostsze. Wykonaj badanie i zyskaj bezcenną pewność.
Nietolerancje pokarmowe
Ciągłe wzdęcia i zaparcia? Odkryj wroga w jedzeniu.
Test zdrady
Prosty sposób na sprawdzenie wierności partnerki - nawet w 24 godziny.
Test na raka jelita grubego
Pragniesz cieszyć się życiem jak najdłużej, ale obawiasz się kolonoskopii? Wykonaj ColoAlert!

ZAREZERWUJ TERMINUmów wizytę w domu lub w placówce

Chcesz umówić się na badanie? Wypełnij formularz, a my do Ciebie oddzwonimy i wszystko zorganizujemy.

Szybkie terminy badań

Wizyta nawet następnego dnia!

Bezpłatne konsultacje

Tel. 534 942 008

UMÓW WIZYTĘ

  Administratorem Twoich danych osobowych będzie testDNA Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Feliksa Bocheńskiego 38 A, zarejestrowaną w rejestrze przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla Katowice-Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0001091570, NIP: 634-282-27-48, Regon: 243413225. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych znajdziesz w polityce prywatności

  Book your visit

   Administratorem Twoich danych osobowych będzie testDNA Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Feliksa Bocheńskiego 38 A, zarejestrowaną w rejestrze przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla Katowice-Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0001091570, NIP: 634-282-27-48, Regon: 243413225. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych znajdziesz w polityce prywatności

   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/06/large_blue_triangle_02.png
   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/home_experience_07.jpg
   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/home_experience_08.jpg
   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/home_experience_02.jpg
   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/home_experience_04.jpg
   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/experience_02.png

   LIST OF ALLFrequently Asked Questions

   What products are cosmetics?

   Podcasting operational change management inside of workflows to establish a framework. Taking seamless key performance indicators offline to maximise the long tail. Keeping your eye on the ball while performing a deep dive on the start-up mentality to derive convergence on cross-platform integration.

   Collaboratively administrate empowered markets via plug-and-play networks. Dynamically procrastinate B2C users after installed base benefits. Dramatically visualize customer directed convergence without revolutionary ROI.

   Is animal testing legally required?

   Bring to the table win-win survival strategies to ensure proactive domination. At the end of the day, going forward, a new normal that has evolved from generation X is on the runway heading towards a streamlined cloud solution. User generated content in real-time will have multiple touchpoints for offshoring.

   What are the alternatives to testing?

   Leverage agile frameworks to provide a robust synopsis for high level overviews. Iterative approaches to corporate strategy foster collaborative thinking to further the overall value proposition. Organically grow the holistic world view of disruptive innovation via workplace diversity and empowerment.

   Where is animal testing safe?

   Collaboratively administrate empowered markets via plug-and-play networks. Dynamically procrastinate B2C users after installed base benefits. Dramatically visualize customer directed convergence without revolutionary ROI.