Dlaczego oferta CentrumDNA jest warta Twojej uwagi?


Zastanawiasz się, czy wybrać nasze badanie? Spróbuj porównać je z innymi dostępnymi na rynku, a upewnisz się, że jest ono warte Twojego zainteresowania.

Polskie laboratorium – badanie bez pośredników!
Międzynarodowy zespół ekspertów


Wybierając nas, zyskujesz:

Gwarancję pewnego wyniku
Na samym wyniku umieszczone są profile genetyczne uczestników testu oraz rezultat zaawansowanej analizy statystycznej. Na dokumencie znajdują się także podpisy i pieczęcie osób wykonujących i zatwierdzających test. Zobacz jak wygląda wynik badania…
Bezpieczeństwo finansowe
U nas nie musisz płacić za całe badanie z góry. Zwykle Pacjenci opłacają najpierw zestaw, a dopiero później analizę – płacąc na konto laboratorium. Analiza rozpoczyna się w momencie dotarcia próbek do laboratorium.
.

Pewność, że nie znikniemy
Działamy na rynku już od 12 lat. Domena CentrumDNA została po raz pierwszy zarejestrowana w 2004 roku (łatwo można to sprawdzić, korzystając z prostego narzędzia jak np. http://tools.seochat.com). Przez ten czas zyskaliśmy tysiące zadowolonych Pacjentów, którzy polecają nas swoim znajomym.
.

Pełną opiekę
Jako jedni z nielicznych posiadamy dyżury telefoniczne po godzinie 16. Możesz się z nami skontaktować codziennie (również w niedziele czy święta) aż do godziny 19 w tygodniu i do 21 w weekendy i święta.
.

Pewność, że badanie na ojcostwo wykonane jest przez prawdziwych specjalistów
Specjalizujemy się w testach na ojcostwo. Współpracujemy z renomowanymi zagranicznymi laboratoriami i zewnętrznymi specjalistami, którzy w razie konieczności są w stanie skonsultować uzyskany rezultat. Badanie na ojcostwo to znacznie trudniejsza kwestia niż test medyczny w kierunku diagnostyki danego schorzenia. Potrzebna jest tu nie tylko wiedza ale też ogromne doświadczenie. Zdarzają się nietypowe przypadki, które trzeba rozpatrywać indywidualnie. Mamy 100% pewność, że wydawane przez nas wyniki są pewne i jednoznaczne.
.

Gwarancję satysfakcji
Mamy na koncie kilkadziesiąt tysięcy wykonanych analiz.
.

Indywidualne podejście do Pacjenta
  Staramy się sprostać Twoim oczekiwaniom. U nas nie ma problemu np. z wysyłką zestawu za granicę, wynikiem wydanym w obcym języku czy też umówieniem pobrania próbek w dwóch niezależnych miejscach. Jeśli masz inne oczekiwania co do badania, powiedz nam o tym. Dajemy Ci też możliwość wykonania badania całkowicie ANONIMOWO.
.

Możliwość wyboru spośród wielu próbek niestandardowych
  W naszej ofercie znajduje się nieskończona liczba „mikrośladów”, które badamy. To potwierdza, że jesteśmy specjalistami w swoim fachu i stale pracujemy nad naszą ofertą.
.

Kompleksowe badanie
Każdy nasz wynik posiada profile genetyczne badanych osób, rezultat analizy statystycznej, pieczątki i odpisy osoby wykonującej test i zatwierdzającej go.

 

Chcesz wykonać badanie w pewnym ośrodku i zależy Ci na wiarygodnym wyniku?
Wybierz CentrumDNA!
.

4.7/5 - (4 głosów / głosy)