Badanie DNA z wymazów lub mikrośladów – od teraz w jednej cenie!

badania dna z wymazów lub mikrośladów, badanie dna z wymazów lub mikrośladów

Pacjenci Krajowego Centrum Badań Genetycznych CentrumDNA mogą wykonać badanie DNA w kierunku ustalenia ojcostwa z dowolnej próbki – wymazu z policzka, włosa, szczoteczki do zębów, maszynki do golenia, szklanki, jak również wielu innych przedmiotów, po które sięgają każdego dnia. Co więcej, wszystkie próbki analizowane są w jednej cenie.

Wybierając badanie DNA z gwarancją na próbki zapłacisz o 100 zł mniej!

Standardowy test na ojcostwo dla 2 osób z dowolnej próbki kosztuje 997 zł. W tej cenie testu na ojcostwo oprócz pewnego wyniku pacjent ma zapewnioną możliwość wykonania badania DNA z dowolnej próbki, analizę aż 24 markerów genetycznych (co jest niezwykle ważne, gdy test odbywa się z udziałem tylko 2 osób – ojca i dziecka), podwójną kontrolę wyniku (badanie DNA jest wykonywane drugi raz, jeśli za pierwszym razem wykluczy ojcostwo), gwarancję poufności, możliwość opłacenia badania przy odbiorze wyniku oraz zamówienia darmowego kuriera, który przekaże próbki do laboratorium.

Test ojcostwa realizowany w tej cenie nie obejmuje gwarancji na próbki, czyli możliwości przeanalizowania kolejnej, gdyby pierwsza, np. z powodu nie najlepszej jakości, uniemożliwiała wykonanie badania. W takim przypadku, włączenie do analizy innego materiału wiąże się z dodatkową opłatą  i wynosi 197 zł. Pacjent, który zdecyduje się od razu na badanie DNA z gwarancją na próbki zapłaci jednak tylko 1097 zł, a więc o 100 zł mniej!

Badanie DNA możesz zrealizować bez wychodzenia z domu

Tak, ponieważ CentrumDNA stawia na sprzedaż wysyłkową, czyli tą najbardziej komfortową dla pacjentów. Jak nie ruszając się z domu można wykonać pewne badanie DNA na ojcostwo? To bardzo proste.

Wystarczy, że na stronie CentrumDNA klikniesz w zakładkę „Cennik”, gdzie będziesz mógł wybrać interesującą Cię opcję np. badanie na ojcostwo dla dwóch osób z gwarancją na próbki. Gdy już zaznaczysz wybrane badanie DNA, zostaniesz przeniesiony na stronę, z której bezpośrednio będziesz mógł złożyć zamówienie. Wyświetli Ci się również zdjęcie pokazujące, jak wygląda dyskretna przesyłka, którą laboratorium prześle Ci zestaw do pobierania próbek. Kurier dostarczy Ci go pod wskazany adres nawet w przeciągu 24 godzin od złożonego zamówienia.

W otrzymanym zestawie znajdziesz wszystkie akcesoria potrzebne do pobrania próbek od uczestników badania. Po sporządzeniu wszystkich materiałów spakuj je do koperty zwrotnej wraz z wypisanym formularzem zlecenia na badanie DNA w kierunku ojcostwa. Teraz wystarczy, że zamówisz kuriera, który odbierze od Ciebie próbki i dostarczy prosto do laboratorium.

Po 7 dniach roboczych otrzymasz wynik testu DNA na ojcostwo – wskazujący w sposób pewny i jednoznaczny, czy badany mężczyzna jest ojcem badanego dziecka. Rezultat analizy możesz otrzymać na maila w formie zahasłowanego pliku, telefonicznie (również po podaniu hasła) lub listem poleconym priorytetowym.

Rate this post