bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Badania prenatalne Poznań – Test NIFTY – bezpieczny test prenatalny już od 10 tygodnia ciąży

✔ Dla spokojnej ciąży ✔ Szybki wynik ✔ Bezpieczny dla dziecka

Badania prenatalne Poznań – test NIFTY możesz wykonać na miejscu w placówce oraz z pobraniem próbki w domu. Sprawdź gdzie wykonać badanie, dlaczego warto. Dostępne są szybkie terminy, nawet w dniu umówienia badania. W Poznaniu wykonasz najszerszą wersję badania, z ubezpieczeniem – NIFTY pro.

Czym są badania prenatalne Poznań – test NIFTY pro

Badania prenatalne poznań – test NIFTY pro to nieinwazyjne badanie prenatalne wykonywane z krwi matki już od 10 tygodnia ciąży. Jego zakres obejmuje trisomię 21. (zespół Downa), trisomię 13. (zespół Patau), trisomię 18. (zespół Edwardsa) oraz inne choroby. W sumie bada 94 nieprawidłowości i płeć na życzenie. Jest najszerszym NIFTY.

Tak wysoka czułość badania NIFTY pro jest możliwa, gdyż krwi matki jest obecne wolne płodowe DNA i można je zbadać z wykorzystaniem nowoczesnej metody NSG. Badanie jest jednocześnie skuteczne i bezpieczne, nie wiąże się z ryzykiem poronienia.

Dzięki wysokiej czułości badania NIPT – NIFTY pro jego prawidłowy wynik może pozwolić odzyskać spokój i uniknąć amniopunkcji. Czytaj więcej o NIFTY pro…

Gdzie można wykonać badania prenatalne w Poznaniu – badanie NIFTY pro

Badania prenatalne w Poznaniu – badanie NIFTY pro można umówić na miejscu w punktach pobrań. Możliwe jest też umówienie pobrania próbki w domu w Poznaniu i okolicy (wizyta domowa pielęgniarki). Sprawdź adresy punktów pobrań na stronie badanienifty.pl. Tu wykonasz najszerszy NIPT – test NIFTY, z ubezpieczeniem. Dodatkowo w cenie badania jest:

 • Pobranie próbki w placówce lub w domu
 • Wskazówki dołączane do wyniku „Jak odczytać wynik” opracowane we współpracy z lekarzem genetykiem.
 • Konsultacja wyniku z lekarzem genetykiem w przypadku otrzymania nieprawidłowego wyniku.

Badania prenatalne Poznań cena i rejestracja – NIFTY pro

Skontaktuj się z nami i zapytaj o cenę NIFTY pro i jak umówić się na badanie: tel: 534 942 008

 • Telefon jest czynny 7 dni w tygodniu. Dostępne są szybkie terminy, również w dniu umówienia badania
 • Za badanie możesz zapłacić w ratach i korzystając z płatności bezpłatnie odroczonych.

Dlaczego warto wykonać badania prenatalne – NIFTY pro

test nifty pro

Częste pytania o badania prenatalne – NIFTY pro

W którym tygodniu ciąży można zrobić NIFTY pro?

NIFTY pro jest dostępny już od 10 tygodnia ciąży, nie ma górnej granicy wieku ciąży.

Ile czeka się na wynik NIFTY pro?

Wynik NIFTY pro jest dostępny maksymalnie do 10 dni roboczych od dotarcia próbki do laboratorium.

Jak przygotować się do NIFTY pro?

Przed badaniem NIFTY pro można zjeść i nie trzeba być na czczo. Zaleca się picie płynów w celu nawodnienia organizmu dzień przed i w dniu pobrania próbki.

Kiedy jest wskazane badanie NIFTY pro?

NIFTY pro warto zrobić jeśli Mamie zależy na bezpiecznym sprawdzeniu zdrowia dziecka jeszcze przed narodzinami. Do wskazań należy ciąża po 35. roku życia, nieprawidłowości w teście PAPP-a i podwyższone ryzyko wskazujące na podejrzenie trisomii, czy zalecenie amniopunkcji z powodu podejrzenia trisomii. Prawidłowy wynik NIFTY pro może pomóc odzyskać spokój i uniknąć amniopunkcji.

Na czym polega ubezpieczenie NIFTY pro?

Ubezpieczenie jest dobrowolne i w cenie badania. Umożliwia wypłatę wysokiego odszkodowania w sytuacji wyniku fałszywie negatywnego. Takie wyniki są bardzo rzadkie i występują też w innych NIPT. Jednak tylko w NIFTY rodzice mogą wówczas uzyskać do około 210 000 zł.

https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/06/large_blue_triangle_01.png

WIĘCEJ BADAŃBadania genetyczne w CentrumDNA

Testy na ojcostwo
Ustalenie ojcostwa nigdy nie było prostsze. Wykonaj badanie i zyskaj bezcenną pewność.
Nietolerancje pokarmowe
Ciągłe wzdęcia i zaparcia? Odkryj wroga w jedzeniu.
Test zdrady
Prosty sposób na sprawdzenie wierności partnerki - nawet w 24 godziny.
Test na raka jelita grubego
Pragniesz cieszyć się życiem jak najdłużej, ale obawiasz się kolonoskopii? Wykonaj ColoAlert!

ZAREZERWUJ TERMINUmów wizytę w domu lub w placówce

Chcesz umówić się na badanie? Wypełnij formularz, a my do Ciebie oddzwonimy i wszystko zorganizujemy.

Szybkie terminy badań

Wizyta nawet następnego dnia!

Bezpłatne konsultacje

Tel. 534 942 008

UMÓW WIZYTĘ

  Administratorem Twoich danych osobowych będzie testDNA Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Feliksa Bocheńskiego 38 A, zarejestrowaną w rejestrze przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla Katowice-Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0001091570, NIP: 634-282-27-48, Regon: 243413225. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych znajdziesz w polityce prywatności

  Book your visit

   Administratorem Twoich danych osobowych będzie testDNA Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Feliksa Bocheńskiego 38 A, zarejestrowaną w rejestrze przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla Katowice-Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0001091570, NIP: 634-282-27-48, Regon: 243413225. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych znajdziesz w polityce prywatności

   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/06/large_blue_triangle_02.png
   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/home_experience_07.jpg
   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/home_experience_08.jpg
   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/home_experience_02.jpg
   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/home_experience_04.jpg
   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/experience_02.png

   LIST OF ALLFrequently Asked Questions

   What products are cosmetics?

   Podcasting operational change management inside of workflows to establish a framework. Taking seamless key performance indicators offline to maximise the long tail. Keeping your eye on the ball while performing a deep dive on the start-up mentality to derive convergence on cross-platform integration.

   Collaboratively administrate empowered markets via plug-and-play networks. Dynamically procrastinate B2C users after installed base benefits. Dramatically visualize customer directed convergence without revolutionary ROI.

   Is animal testing legally required?

   Bring to the table win-win survival strategies to ensure proactive domination. At the end of the day, going forward, a new normal that has evolved from generation X is on the runway heading towards a streamlined cloud solution. User generated content in real-time will have multiple touchpoints for offshoring.

   What are the alternatives to testing?

   Leverage agile frameworks to provide a robust synopsis for high level overviews. Iterative approaches to corporate strategy foster collaborative thinking to further the overall value proposition. Organically grow the holistic world view of disruptive innovation via workplace diversity and empowerment.

   Where is animal testing safe?

   Collaboratively administrate empowered markets via plug-and-play networks. Dynamically procrastinate B2C users after installed base benefits. Dramatically visualize customer directed convergence without revolutionary ROI.