Badania DNA – co to znaczy, że próbki objęte są gwarancją? |
 
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Badania DNA – co to znaczy, że próbki objęte są gwarancją?

Wielu pacjentów decyduje się na samodzielne pobranie próbek do badania DNA. Choć jest to bardzo proste, zawsze może zdarzyć się tak, że zebrany materiał będzie słabej jakości, a co za tym idzie, będziemy musieli przygotować kolejny. Dzięki temu, że próbki materiału genetycznego objęte są gwarancją, pacjent nie ponosi już żadnych dodatkowych kosztów, gdyby konieczne było przyprowadzenie ponownej analizy z innej próbki.

Gwarancja na próbki do badania DNA da Ci więc przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa i spokój, że zlecony przez Ciebie test na ojcostwo zostanie przeprowadzony rzetelnie i z użyciem materiału genetycznego o wysokiej jakości.

Laboratorium wykonuje badania DNA z dowolnie zebranej próbki

Wystarczy, że znajduje się na niej trochę materiału genetycznego badanej osoby. Każda z tych próbek będzie tak samo pewna, a ich analiza pozwoli na wydanie jednoznacznego wyniku. Laboratorium przeprowadza badania DNA na ojcostwo m.in. na podstawie takich próbek jak wymaz z wewnętrznej strony policzka, niedopałek papierosa, włosy z cebulkami, szczoteczka do zębów, chusteczka z katarem, ślady nasienia zachowane na bieliźnie, smoczek od butelki, gryzak dziecięcy i wielu, wielu innych przedmiotów, z których korzystamy każdego dnia. Dzięki ogromnemu doświadczeniu w analizowaniu różnorodnych źródeł materiału genetycznego, laboratorium nie raz udaje się wydać pewny wynik testu DNA na ojcostwo nawet z tak nietypowych próbek jak balonik, czy nadgryzione ciastko.


Badania DNA – w jakich sytuacjach gwarancja na próbki może się przydać?

Przede wszystkim wtedy, kiedy po wstępnej analizie okaże się, że próbka jest zanieczyszczona lub znajduje się w niej za mało materiału genetycznego, żeby badania na ojcostwo mogły się odbyć. Pobranie i zabezpieczenie próbki do testu ojcostwa – niezależnie od tego, czy będzie to wymaz z policzka czy też inny przedmiot – nie jest niczym skomplikowanym. Niemniej jednak nikt nie jest nieomylny i zawsze może się zdarzyć, że podczas przygotowywania materiału popełnimy jakiś błąd. Tym bardziej, jeśli robimy to samodzielnie w domu i nie jesteśmy fachowcami. W takim przypadku w laboratoriach, które nie dają gwarancji na próbki, do podstawowej ceny badania na ojcostwo doliczane są zwykle dodatkowe opłaty za analizę kolejnego materiału. Właśnie dlatego warto wybierać badania DNA, w których wszystkie próbki objęte są gwarancją. Wówczas zostanie on przeanalizowany bezpłatnie.

Badania DNA – próbki możesz dostarczyć w dowolnym momencie

Laboratorium nie wyznacza pacjentom konkretnego terminu, w którym muszą dostarczyć materiał do badania DNA. Zlecenie jest bowiem cały czas otwarte, co oznacza, że próbki możesz przesłać w najlepszym dla siebie momencie – po tygodniu, miesiącu, roku, a nawet kilku latach.

Opinie Pacjentów – sprawdź co o nas mówią

Oceń
Oceń
https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/06/large_blue_triangle_01.png

WIĘCEJ BADAŃBadania genetyczne w CentrumDNA

Testy na ojcostwo
Ustalenie ojcostwa nigdy nie było prostsze. Wykonaj badanie i zyskaj bezcenną pewność.
Nietolerancje pokarmowe
Ciągłe wzdęcia i zaparcia? Odkryj wroga w jedzeniu.
Test zdrady
Prosty sposób na sprawdzenie wierności partnerki - nawet w 24 godziny.
Test na raka jelita grubego
Pragniesz cieszyć się życiem jak najdłużej, ale obawiasz się kolonoskopii? Wykonaj ColoAlert!

ZAREZERWUJ TERMINUmów wizytę w domu lub w placówce

Chcesz umówić się na badanie? Wypełnij formularz, a my do Ciebie oddzwonimy i wszystko zorganizujemy.

Szybkie terminy badań

Wizyta nawet następnego dnia!

Bezpłatne konsultacje

Tel. 534 942 008

UMÓW WIZYTĘ

  Administratorem Twoich danych osobowych będzie testDNA Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Feliksa Bocheńskiego 38 A, zarejestrowaną w rejestrze przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla Katowice-Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0001091570, NIP: 634-282-27-48, Regon: 243413225. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych znajdziesz w polityce prywatności

  Book your visit

   Administratorem Twoich danych osobowych będzie testDNA Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Feliksa Bocheńskiego 38 A, zarejestrowaną w rejestrze przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla Katowice-Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0001091570, NIP: 634-282-27-48, Regon: 243413225. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych znajdziesz w polityce prywatności

   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/06/large_blue_triangle_02.png
   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/home_experience_07.jpg
   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/home_experience_08.jpg
   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/home_experience_02.jpg
   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/home_experience_04.jpg
   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/experience_02.png

   LIST OF ALLFrequently Asked Questions

   What products are cosmetics?

   Podcasting operational change management inside of workflows to establish a framework. Taking seamless key performance indicators offline to maximise the long tail. Keeping your eye on the ball while performing a deep dive on the start-up mentality to derive convergence on cross-platform integration.

   Collaboratively administrate empowered markets via plug-and-play networks. Dynamically procrastinate B2C users after installed base benefits. Dramatically visualize customer directed convergence without revolutionary ROI.

   Is animal testing legally required?

   Bring to the table win-win survival strategies to ensure proactive domination. At the end of the day, going forward, a new normal that has evolved from generation X is on the runway heading towards a streamlined cloud solution. User generated content in real-time will have multiple touchpoints for offshoring.

   What are the alternatives to testing?

   Leverage agile frameworks to provide a robust synopsis for high level overviews. Iterative approaches to corporate strategy foster collaborative thinking to further the overall value proposition. Organically grow the holistic world view of disruptive innovation via workplace diversity and empowerment.

   Where is animal testing safe?

   Collaboratively administrate empowered markets via plug-and-play networks. Dynamically procrastinate B2C users after installed base benefits. Dramatically visualize customer directed convergence without revolutionary ROI.

   Oceń