Testy DNA na ojcostwo – jak wygląda zestaw?

Zestaw do pobrania próbekCentrum DNA oferuje zestaw do pobierania próbek, dzięki któremu każdy może samodzielnie pobrać materiał genetyczny w domu. Jest to szybkie, proste i komfortowe. Zestaw składa się z wszystkich niezbędnych elementów, a po zamówienie zostaje bezpłatnie przesłany na dowolny adres. Można kupić go również np. w aptece.

Testy DNA na ojcostwo – zawartość zestawu

Zestaw do samodzielnego pobierania próbek, żeby przeprowadzić testy DNA na ojcostwo zawiera wszelkie konieczne do tego elementy. Składa się z 4 kompletów sterylnych wymazówek z bawełnianymi główkami, sterylnych rękawiczek, a także instrukcji pobierania próbek. W przesyłce znajdują się również: formularz zlecenia badania DNA, blankiet z danymi do przelewu oraz zaadresowana i opłacona koperta zwrotna.

Testy DNA na ojcostwo – jak zamówić zestaw?

Zestaw zamówić można telefonicznie lub przez internet – mailowo, poprzez czat albo korzystając z formularza dostępnego na stronie. Zostanie on przesłany na dowolny adres – pocztą, kurierem, do paczkomatu, punktu albo poste restante. Można skorzystać również z opcji przesyłki bez żadnych oznakowań i pieczątek laboratorium. Dzięki temu wysyłka jest komfortowa i dyskretna.

Dla wygody klientów zestawy dostępne są także stacjonarnie, np. w aptekach czy na stacjach benzynowych.

Testy DNA na ojcostwo – jak odesłać zestaw?

Odesłanie zestawu wraz z pobranymi do testów DNA na ojcostwo próbkami jest zawsze bezpłatne. W zestawie znajduje się zaadresowana i opłacona koperta do laboratorium, z której można skorzystać. Istnieje również możliwość zamówienia kuriera na koszt laboratorium.