Testy DNA na ojcostwo – jak wygląda zestaw?

jak wygląda zestaw do testu DNA na ojcostwo, zestaw do testu DNA na ojcostwoCentrum DNA oferuje zestaw do pobierania próbek, dzięki któremu każdy może samodzielnie pobrać materiał genetyczny w domu. Jest to szybkie, proste i komfortowe. Zestaw składa się z wszystkich niezbędnych elementów, a po zamówienie zostaje bezpłatnie przesłany na dowolny adres. Można kupić go również np. w aptece.

Testy DNA na ojcostwo – zawartość zestawu

Zestaw do samodzielnego pobierania próbek, żeby przeprowadzić testy DNA na ojcostwo zawiera wszelkie konieczne do tego elementy. Składa się z 4 kompletów sterylnych wymazówek z bawełnianymi główkami, sterylnych rękawiczek, a także instrukcji pobierania próbek. W przesyłce znajdują się również: formularz zlecenia badania DNA, blankiet z danymi do przelewu oraz zaadresowana i opłacona koperta zwrotna.

Testy DNA na ojcostwo – jak zamówić zestaw?

Zestaw zamówić można telefonicznie lub przez internet – mailowo, poprzez czat albo korzystając z formularza dostępnego na stronie. Zostanie on przesłany na dowolny adres – pocztą, kurierem, do paczkomatu, punktu albo poste restante. Można skorzystać również z opcji przesyłki bez żadnych oznakowań i pieczątek laboratorium. Dzięki temu wysyłka jest komfortowa i dyskretna.

Dla wygody klientów zestawy dostępne są także stacjonarnie, np. w aptekach czy na stacjach benzynowych.

Testy DNA na ojcostwo – jak odesłać zestaw?

Odesłanie zestawu wraz z pobranymi do testów na ojcostwo próbkami jest zawsze bezpłatne. W zestawie znajduje się zaadresowana i opłacona koperta do laboratorium, z której można skorzystać. Istnieje również możliwość zamówienia kuriera na koszt laboratorium.