Test na ojcostwo – szybko, profesjonalnie i dyskretnie

Każdy młody tata chciałby mieć pewność, że wychowuje swoje dziecko. Niepewność i stres psują radość z rodzicielstwa i nie pozwalają zaangażować się w wychowanie malca całym sercem. Jeśli masz wątpliwości i chcesz mieć gwarancję, że dziecko jest Twoje, nie wahaj się i zrób test na ojcostwo.

Jak przeprowadzić testy na ojcostwo, Gdzie zrobić testy na ojcostwo, Czy testy na ojcostwo są drogie, Jak długo czeka się na wyniki testów na ojcostwo

Jak przeprowadzić testy na ojcostwo?
Gdzie zrobić testy na ojcostwo?
Czy testy na ojcostwo są drogie?
Jak długo czeka się na wyniki testów na ojcostwo?

Jak przeprowadzić testy na ojcostwo?

Żeby przeprowadzić test DNA na ojcostwo, do laboratorium należy dostarczyć materiał genetyczny. Pobiera się go za pomocą zestawu do pobierania próbek. Każdy przedmiot na którym znajduje się materiał genetyczny nadaje się na próbkę – np. smoczek, nadgryzione jedzenie, zużyta chusteczka, włos, maszynka do golenia, niedopałek papierosa. Próbki mają długi termin przydatności pod warunkiem, że nie zapleśnieją i nie zostaną narażone na działanie słońca.

Gdzie zrobić testy na ojcostwo?

Mamy 100 placówek na terenie całej Polski. Na wizytę da się umówić z dnia na dzień, nie trzeba czekać w kolejkach. Personel może na miejscu pobrać materiał do badania na ojcostwo i uzupełnić wszystkie dokumenty. Istnieje też możliwość przesłania próbek z dowolnego miejsca na świecie – zestaw do pobrania próbek można zamówić telefonicznie lub przez internet (wyślemy go na dowolny adres lub do paczkomatu InPost) – potem wystarczy go odesłać na adres laboratorium.

Czy testy na ojcostwo są drogie?

Cena testu na ojcostwo zależy od rodzaju dostarczonych próbek. Wybierz opcję najlepszą dla Ciebie. Wysyłkowe badanie na ojcostwo z wymazów z policzka kosztuje 947zł, wysyłkowe badanie DNA na ojcostwo na bazie mikrośladów 1097zł, test ojcostwa z pobraniem w placówce 1197zł, a sądowy test na ojcostwo 1497zł. Uważaj na oferty firm z podejrzanie niską ceną badania na ojcostwo – jeśli zależy Ci na jakości, zorientuj się czy placówka posiada odpowiednie certyfikaty i akredytację PCA.

Jak długo czeka się na wyniki testów na ojcostwo?

Kilka dni roboczych – czas różni się w zależności od rodzaju próbek. W przypadku badania wymazów z policzka czas oczekiwania wynosi 3-5 dni roboczych, wynik testu na ojcostwo na bazie próbek ze szczoteczki do zębów jak i z płynu owodniowego uzyskuje się w 5-10 dni roboczych, a ten z krwi matki w 10-15 dni roboczych. Istnieje też możliwość przyspieszenia czasu oczekiwania do 48 godzin.