Wykrywacz zdrady, czyli jak znaleźć dowody na zdradę partnerki

czy istnieje wykrywacz zdrady, wykrywacz zdrady

Coś podpowiada Ci, że Twoja partnerka nie jest z Tobą do końca szczera? Zaczynasz zauważać jej dziwne zachowania? A może znalazłeś dziwne plamy na pościeli? Jeśli odpowiedziałeś tak chociaż na jedno pytanie, to na pewno podejrzewasz jej niewierność. Sprawdź więc, czy Twoja partnerka Cię nie zdradza. Czy istnieje wykrywacz zdrady?

Tego dowiesz się z artykułu:
➡ Co może świadczyć o zdradzie?
➡ Jak wykryć zdradę?
➡ Czy istnieje wykrywacz zdrady?

Co może świadczyć o zdradzie?

Jeśli partnerka nas zdradza, to na pewno stara się dobrze ukryć wszystkie dowody swojej niewierności. Jednak nie wszystko może udać jej się zataić. Warto więc zwrócić uwagę na:

➡ Zmianę hasła w telefonie lub komputerze
➡ Dłuższe niż zazwyczaj korzystnie z telefonu lub komputera
➡ Zabieranie ze sobą wszędzie swojego telefonu
➡ Większe niż zwykle dbanie o atrakcyjny wygląd
➡ Obojętność wobec partnera lub wręcz przeciwnie – przesadne staranie się o niego
➡ Unikanie zbliżeń i spędzania czasu z partnerem

Jak wykryć zdradę?

W przypadku zauważenia podejrzanych zachowań partnerki zastanawiamy się, czy istnieje wykrywacz zdrady. Okazuje się, że tak – w pewnym sensie. Niewierności partnerki możemy dowieść w prosty sposób za pomocą badań laboratoryjnych.

Na próbce do badania, które ma wykryć zdradę, znajdować muszą się podejrzane plamy. Może więc to być bielizna, ubranie, kawałek pościeli czy wkładka higieniczna. Laboranci przeanalizują, czy na próbce znajduje się męskie nasienie.

Do badania na zdradę należy przesłać także drugą próbkę, która zawierać będzie DNA partnera podejrzewanej kobiety. Może być to np. wymaz z policzka.

Czy istnieje wykrywacz zdrady?

Jeśli podczas badania laboratoryjnego na próbce znajdzie się sperma, to ustalony zostanie profil genetyczny jej właściciela. Następnie zostanie on porównany z profilem genetycznym, który ustalono na podstawie DNA z drugiej próbki.

W ten sposób badanie wykaże, czy Twoja partnerka odbyła stosunek seksualny z innym mężczyzną. Takie badanie jest więc wiarygodnym wykrywaczem zdrady. Jeśli więc zauważyłeś podejrzane zachowania partnerki, to nie wahaj się. Zyskasz pewność co do tego, czy jest Ci wierna.