bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Jak sprawdzić, czy żona mnie zdradza?

Zachowanie Twojej żony ostatnio się zmieniło, czujesz, że nie poświęca Ci za dużo czasu lub zaczęła o wiele bardziej pilnować, żebyś nie zerkał w jej telefon? Może oprócz niepokojącego zachowania zauważyłeś też, że zmieniła sposób, w jaki ubiera się, wychodząc do pracy? Masz nieodparte wrażenie, że Cię zdradza? Sprawdź to! Istnieją proste metody sprawdzenia ewentualnej niewierności. Jak to zrobić? Zapraszamy do lektury.

Tego dowiesz się z artykułu:

Jak sprawdzić, czy żona mnie zdradza? Symptomy zdrady

Najczęstszymi symptomami wskazującymi na to, że żona Cię zdradza są:

 • zmiana wyglądu, atrakcyjniejszy sposób ubierania się – nagłe zmiany w wyglądzie mogą być spowodowane tym, że kobieta stara się dla kogoś wyglądać olśniewająco, podobnie, nagłe częste zakładanie seksownej bielizny na co dzień,
 • ciągłe zerkanie na telefon – zdradzające kobiety często czatują ze swoimi kochankami lub wymieniają smsy, zmiana hasła w telefonie lub zamykanie się w łazience ze smartfonem może być oznaką ukrywania jakiejś znajomości,
 • brak ochoty na seks – o ile przyczyn niskiego libido może być wiele, o tyle nagłe odmawianie bez przyczyny może wskazywać na to, że zaspokaja ona swoje potrzeby z kimś innym,
 • brak czasu – jeśli partnerka nagle przestała mieć dla Ciebie czas, a ustawicznie bierze nadgodziny lub wychodzi „z koleżankami”, to może to świadczyć o romansie,
 • plamy na bieliźnie – jeśli na bieliźnie Twojej ukochanej pojawiają się plamy przypominające nasienie, to jest to istotna poszlaka,

Jak sprawdzić, czy żona mnie zdradza? Proste badanie zdrady

Najprostszym, a zarazem najskuteczniejszym sposobem na upewnienie się, że doszło do zdrady, jest przesłanie do analizy bielizny, wkładki higienicznej lub ubrania z plamą przypominającą spermę. Takie badanie przebiega dwuetapowo.

Pierwszy polega na detekcji nasienia, czyli sprawdzeniu, czy podejrzana plama jest faktycznie tym, za co ją mamy. Drugim etapem, po potwierdzeniu zawartości semenogeliny (białka charakterystycznego dla nasienia), jest analiza genetyczna próbki z Twoim profilem genetycznym. Pozwala to ustalić, do kogo należy wykryte nasienie i czy faktycznie doszło do zdrady.

Dlaczego warto sprawdzić, czy to zdrada?

Odpowiedź na to pytanie jest chyba oczywista, warto jednak wyszczególnić korzyści. Przebadanie próbki, czyli wykonanie testu zdrady w laboratorium, pozwoli Ci potwierdzić lub wykluczyć wszelkie przypuszczenia.

Co za tym idzie – będziesz mógł podjąć właściwe decyzje dotyczące aktualnego związku. Badanie genetyczne to szansa na naprawienie lub zakończenie relacji. Pozbędziesz się wreszcie wątpliwości i odzyskasz pełną kontrolę nad swoim życiem.

Ponadto wynik testu zdrady coraz częściej pełni rolę ważnego dowodu w wielu sprawach rozwodowych. Badania genetyczne stanowią niepodważalny argument w wielu sytuacjach, niewielkim kosztem można znacznie przyspieszyć postępowanie sądowe.

https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/06/large_blue_triangle_01.png

WIĘCEJ BADAŃBadania genetyczne w CentrumDNA

Testy na ojcostwo
Ustalenie ojcostwa nigdy nie było prostsze. Wykonaj badanie i zyskaj bezcenną pewność.
Nietolerancje pokarmowe
Ciągłe wzdęcia i zaparcia? Odkryj wroga w jedzeniu.
Test zdrady
Prosty sposób na sprawdzenie wierności partnerki - nawet w 24 godziny.
Test na raka jelita grubego
Pragniesz cieszyć się życiem jak najdłużej, ale obawiasz się kolonoskopii? Wykonaj ColoAlert!

ZAREZERWUJ TERMINUmów wizytę w domu lub w placówce

Chcesz umówić się na badanie? Wypełnij formularz, a my do Ciebie oddzwonimy i wszystko zorganizujemy.

Szybkie terminy badań

Wizyta nawet następnego dnia!

Bezpłatne konsultacje

Tel. 534 942 008

UMÓW WIZYTĘ

  Administratorem Twoich danych osobowych będzie testDNA Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Feliksa Bocheńskiego 38 A, zarejestrowaną w rejestrze przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla Katowice-Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0001091570, NIP: 634-282-27-48, Regon: 243413225. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych znajdziesz w polityce prywatności

  Book your visit

   Administratorem Twoich danych osobowych będzie testDNA Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Feliksa Bocheńskiego 38 A, zarejestrowaną w rejestrze przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla Katowice-Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0001091570, NIP: 634-282-27-48, Regon: 243413225. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych znajdziesz w polityce prywatności

   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/06/large_blue_triangle_02.png
   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/home_experience_07.jpg
   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/home_experience_08.jpg
   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/home_experience_02.jpg
   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/home_experience_04.jpg
   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/experience_02.png

   LIST OF ALLFrequently Asked Questions

   What products are cosmetics?

   Podcasting operational change management inside of workflows to establish a framework. Taking seamless key performance indicators offline to maximise the long tail. Keeping your eye on the ball while performing a deep dive on the start-up mentality to derive convergence on cross-platform integration.

   Collaboratively administrate empowered markets via plug-and-play networks. Dynamically procrastinate B2C users after installed base benefits. Dramatically visualize customer directed convergence without revolutionary ROI.

   Is animal testing legally required?

   Bring to the table win-win survival strategies to ensure proactive domination. At the end of the day, going forward, a new normal that has evolved from generation X is on the runway heading towards a streamlined cloud solution. User generated content in real-time will have multiple touchpoints for offshoring.

   What are the alternatives to testing?

   Leverage agile frameworks to provide a robust synopsis for high level overviews. Iterative approaches to corporate strategy foster collaborative thinking to further the overall value proposition. Organically grow the holistic world view of disruptive innovation via workplace diversity and empowerment.

   Where is animal testing safe?

   Collaboratively administrate empowered markets via plug-and-play networks. Dynamically procrastinate B2C users after installed base benefits. Dramatically visualize customer directed convergence without revolutionary ROI.