Czy ona mnie zdradza?

Twoja partnerka od jakiegoś czasu bardziej dba o swój wygląd? Może to być jeden z symptomów zdrady! Na co jeszcze warto zwrócić uwagę? Nietypowe zachowania, takie jak: chowanie się z telefonem w innym pomieszczeniu, nagłe założenie blokady ekranu czy brak ochoty na wspólne aktywności oraz bliskość. Zastanawiasz się, czy Twoja partnerka cię zdradza? Przekonaj się o tym sam, korzystając z możliwości, jakie dają badania zdrady. Sprawdź, czy ona jest Ci wierna.

Czego dowiesz się z artykułu?

Czy ona mnie zdradza? Oznaki zdrady
Czy ona mnie zdradza? Proste badanie zdrady
Dlaczego warto sprawdzić, czy to zdrada?

Czy ona mnie zdradza? Oznaki zdrady

Wśród najczęstszych objawów niewierności można wymienić:

  • Wzmożone dbanie o wygląd – Twoja partnerka dotąd ubierała się zwyczajnie, a nagle zaczęła się stroić i mocno malować? Może to być znak, że chce być bardziej atrakcyjna dla swojego kochanka.
  • Brak ochoty na bliskość, odmawianie seksu – kobiety również mają swoje potrzeby, jeśli chodzi o seks. Drastycznie obniżone libido oraz brak ochoty na jakąkolwiek bliskość, nawet przytulanie, może być oznaką, że potrzeby Twojej partnerki zaspokajane są gdzie indziej.
  • Nagłe założenie blokady ekranu – zawsze miałeś dostęp do telefonu Twojej partnerki, lecz nagle założyła hasło lub inną blokadę ekranu? Zauważasz też inne, dziwne zachowania, takie jak: odrzucanie połączeń, czy wychodzenie z telefonem do innego pomieszczenia? Prawdopodobnie partnerka próbuje ukryć zdradę.
  • Plamy na bieliźnie przypominające spermę – podejrzane plamy to jeden z najbardziej oczywistych dowodów zdrady, przesłanie próbki do badań w laboratorium może dać Ci pewność, czy Twoja partnerka Cię zdradza.

Czy ona mnie zdradza? Proste badanie zdrady

Znalazłeś na ubraniu bieliźnie lub pościeli plamy, które przypominają spermę? Wyślij próbki do badań w laboratorium, by zyskać pewność co do wierności swojej partnerki.

Test na zdradę składa się z dwóch etapów:

  • detekcja nasienia – analiza obecności antygenu PSA (znajdującego się w spermie), metoda ta jest wykorzystywana w kryminalistyce;
  • analiza genetyczna – w przypadku wykrycia antygenu PSA można wykonać porównanie z próbką Twojego wymazu z policzka. To pozwoli ustalić, czy nasienie należy do Ciebie, czy też do innego mężczyzny.

Dlaczego warto sprawdzić, czy to zdrada?

Nie wiesz, co dalej zrobić z Twoją relacją z partnerką? Badanie laboratoryjne może potwierdzić lub wykluczyć Twoje przypuszczenia, tym samym dając Ci możliwość podjęcia decyzji, czy chcesz kontynuować związek, czy pora na jego zakończenie.