Laboratorium CentrumDNA

Od 2008 roku specjaliści CentrumDNA wykonują badania DNA na ustalenie ojcostwa i pokrewieństwa w oparciu o najwyższej jakości odczynniki i system pracy. Dodatkowo, pewność każdego wystawionego wyniku, gwarantuje analiza aż 24 markerów DNA i uzyskane międzynarodowe certyfikaty jakości. Co ważne – wszelkie analizy wykonuje na miejscu – nie korzysta z usług innych pracowni.

Na przestrzeni swojej działalności laboratorium uzyskało wiele polskich i międzynarodowych certyfikatów, takich jak: GEDNAP, ISFG, Rzetelna Firma, czy Certyfikat Programu Gospodarczo-Konsumenckiego SOLIDNA FIRMA

Zobacz jak wygląda praca w laboratorium

Wdrożony program zapewniania jakości badań

Dzięki wdrożonemu programowi zapewnienia jakości, który obejmuje wszystkie procedury stosowane w laboratorium, otrzymany przez Państwa wynik jest pewny i jednoznaczny. Procedury, o których mowa, dotyczą metody analizy, którą laboratorium posługuje się, aby wydać wynik, stanu technicznego sprzętu, który jest regularnie monitorowany oraz tego, czy praca wykonywana jest w sterylnych warunkach, a laboranci pracują na najlepszych odczynnikach.

Laboratorium współpracuje także z wieloma cenionymi lekarzami i biegłymi sądowymi z zakresu genetyki. Jeśli mają Państwo jakieś pytania dotyczące naszych certyfikatów lub referencji, zapraszamy do kontaktu.

.

Więcej informacji