Jak szybko i łatwo zlecić test na ojcostwo i zyskać 100% pewności?

 

Badanie ojcostwa możesz zlecić z dowolnej próbki DNA, którą będzie Ci najwygodniej dostarczyć. Wynik badania będzie tak samo pewny i jednoznaczny bez względu na rodzaj badanej próbki. Dzieje się tak dlatego, że nasze DNA jest stałe i niezmienne bez względu na miejsce jego pobrania. Dodatkowo dzięki temu, że pracujemy ze specjalistami z wieloletnim doświadczeniem oraz posiadamy precyzyjny sprzęt, możemy uzyskać dokładnie taką samą pewność wyniku bez względu na rodzaj próbki.

jak zlecić badanie na ojcostwo

Badanie ojcostwa z mikrośladów

Badanie DNA ojcostwa wykonasz z dowolnej próbki, na której znajduje się DNA np. guma do żucia, maszynka do golenia, kubeczek, chusteczka z katarem, balonik, niedopałek papierosa lub smoczek, wystarczy, że wypełnisz formularz zlecenia badania na naszej stronie. Wydrukowany formularz wraz z próbkami wyślij na nasz adres lub zamów bezpłatnego kuriera.

Zalety próbek mikrośladowych:

  • Są łatwe do zebrania i zabezpieczenia
  • Dają możliwość zachowania dyskrecji
  • Są często pobierane od małych dzieci, które boją się pobierania wymazu z policzka
  • Mają długi termin przydatności

Badanie ojcostwa z wymazów

Możesz także wykonać badanie na ojcostwo używając do tego wymazów z policzka. Wówczas zamów zestaw do pobrania próbek, a my  dostarczamy go bezpłatnie nawet do 24 godzin. W zestawie znajdziesz wymazówki oraz formularz zlecenia badania.

Pobranie próbki jest bardzo proste: potrzyj 10 razy patyczkiem o wewnętrzną stronę policzka i powtórzysz to u każdej badanej osoby. Następnie wypełnij formularz zlecenia badania dołączony do zestawu. Tak pobrane próbki i formularz zlecenia badania możesz samodzielnie wysłać pocztą, oddać we wskazanym punkcie pobrań lub zamówić bezpłatnego kuriera.