Ile czeka się na wynik badania ojcostwa? Dowiedz się więcej!
 
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Ile czeka się na wynik badania ojcostwa?

Wynik badania ojcostwa jest dostępny bardzo szybko – zazwyczaj w ciągu kilku dni roboczych i przekazywany jest Pacjentowi natychmiast po zakończeniu analiz. Jeśli zależy Ci na czasie, możesz uzyskać raport z wynikiem nawet do 48 godzin. Czas oczekiwania różni się w zależności od rodzaju próbek, a rezultat jest zawsze pewny dzięki analizie aż 24 markerów DNA. Co więcej… test na ojcostwo możesz zrobić również w ciąży.

Badanie ojcostwa jest bardzo łatwe i szybkie w realizacji. Wystarczy, że zamówisz zestaw do pobrania próbek DNA, który dostarczymy Ci w 24h bezpłatną i dyskretną przesyłką. Po pobraniu próbek możesz zadzwonić do nas i zamówić bezpłatnego kuriera, który dostarczy je do laboratorium. Rezultat przekażemy w wybrany przez Ciebie sposób: on-line i/lub listownie.

Ile się czeka na wyniki badań genetycznych?

Czas oczekiwania na wynik badania na ojcostwo na wymazach z policzka od wszystkich badanych osób wynosi od 3 do 5 dni roboczych od momentu dotarcia próbek do laboratorium. Można przyspieszyć go nawet do 48 godzin. To bardzo krótki czas oczekiwania, dzięki czemu możesz szybko uzyskać spokój i poczuć się pewnie.

Wymaz z policzka pobierzesz szybko i bezboleśnie. Wystarczy potrzeć wnętrze policzka wymazówką, która znajduje się w naszym zestawie do pobrania próbek DNA. Wymazówka ma postać długiego patyczka z miękką, bawełnianą główką (przypomina patyczek higieniczny). Możesz również umówić się na pobranie do placówki blisko miejsca zamieszkania. Czytaj więcej o badaniu ojcostwa…


Próbki dyskretne – jak długo trwa ich analiza?

Jeśli zdecydujesz się na badanie DNA na podstawie dyskretnych próbek, czas oczekiwania na wynik wynosi do 10 dni roboczych (również od momentu dotarcia próbek do laboratorium). Do testu na ojcostwo można dostarczyć dowolne przedmioty zawierające DNA danej osoby: włosy z cebulkami, przybory toaletowe (takie jak np. szczoteczka do zębów, maszynka do golenia), puszkę czy butelkę po napoju, niedopałek papierosa, smoczek, gryzaczek i inne.


Test na ojcostwo w ciąży – ile czeka się na wynik?

W ciąży test na ojcostwo można wykonać na podstawie krwi ciężarnej i wymazu z policzka od domniemanego ojca (od 8 tygodnia ciąży) lub na podstawie płynu owodniowego i dowolnych próbek rodziców (od 15 tygodnia ciąży). Bez względu na rodzaj wybranego badania, czas oczekiwania wynosi od 5 do 15 dni roboczych.

>>Więcej o teście na ojcostwo w ciąży

Czy test na ojcostwo jest pewny?

Należy podkreślić, że rezultat badania jest zawsze tak samo pewny niezależnie od rodzaju próbek i czasu realizacji. Fragmenty DNA analizowane w testach na ojcostwo są takie same przez całe życie i nie różnią się w zależności od źródła materiału, z którego zostaną wyizolowane.

Wynik badania na podstawie 24 markerów DNA wyklucza ojcostwo w 100% lub potwierdza je w ponad 99,9999% i jest pewny według Polskiego Towarzystwa Medycyny Sądowej i Kryminologii. Ponadto zawiera profile genetyczne oraz słowną interpretację. Zobacz przykładowy wynik badania ojcostwa…

Opinie Pacjentów – sprawdź co o nas mówią


Więcej informacji:

https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/06/large_blue_triangle_01.png

WIĘCEJ BADAŃBadania genetyczne w CentrumDNA

Testy na ojcostwo
Ustalenie ojcostwa nigdy nie było prostsze. Wykonaj badanie i zyskaj bezcenną pewność.
Nietolerancje pokarmowe
Ciągłe wzdęcia i zaparcia? Odkryj wroga w jedzeniu.
Test zdrady
Prosty sposób na sprawdzenie wierności partnerki - nawet w 24 godziny.
Test na raka jelita grubego
Pragniesz cieszyć się życiem jak najdłużej, ale obawiasz się kolonoskopii? Wykonaj ColoAlert!

ZAREZERWUJ TERMINUmów wizytę w domu lub w placówce

Chcesz umówić się na badanie? Wypełnij formularz, a my do Ciebie oddzwonimy i wszystko zorganizujemy.

Szybkie terminy badań

Wizyta nawet następnego dnia!

Bezpłatne konsultacje

Tel. 534 942 008

UMÓW WIZYTĘ

  Administratorem Twoich danych osobowych będzie testDNA Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Feliksa Bocheńskiego 38 A, zarejestrowaną w rejestrze przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla Katowice-Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0001091570, NIP: 634-282-27-48, Regon: 243413225. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych znajdziesz w polityce prywatności

  Book your visit

   Administratorem Twoich danych osobowych będzie testDNA Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Feliksa Bocheńskiego 38 A, zarejestrowaną w rejestrze przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla Katowice-Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0001091570, NIP: 634-282-27-48, Regon: 243413225. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych znajdziesz w polityce prywatności

   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/06/large_blue_triangle_02.png
   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/home_experience_07.jpg
   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/home_experience_08.jpg
   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/home_experience_02.jpg
   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/home_experience_04.jpg
   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/experience_02.png

   LIST OF ALLFrequently Asked Questions

   What products are cosmetics?

   Podcasting operational change management inside of workflows to establish a framework. Taking seamless key performance indicators offline to maximise the long tail. Keeping your eye on the ball while performing a deep dive on the start-up mentality to derive convergence on cross-platform integration.

   Collaboratively administrate empowered markets via plug-and-play networks. Dynamically procrastinate B2C users after installed base benefits. Dramatically visualize customer directed convergence without revolutionary ROI.

   Is animal testing legally required?

   Bring to the table win-win survival strategies to ensure proactive domination. At the end of the day, going forward, a new normal that has evolved from generation X is on the runway heading towards a streamlined cloud solution. User generated content in real-time will have multiple touchpoints for offshoring.

   What are the alternatives to testing?

   Leverage agile frameworks to provide a robust synopsis for high level overviews. Iterative approaches to corporate strategy foster collaborative thinking to further the overall value proposition. Organically grow the holistic world view of disruptive innovation via workplace diversity and empowerment.

   Where is animal testing safe?

   Collaboratively administrate empowered markets via plug-and-play networks. Dynamically procrastinate B2C users after installed base benefits. Dramatically visualize customer directed convergence without revolutionary ROI.