Testy na ojcostwo Gdańsk

Pewny test ojcostwa w Gdańsku

W Gdańsku wykonasz pewny i skuteczny test na ojcostwo przy wykorzystaniu największej możliwej liczby markerów DNA w analizie – aż 24 miejsc na DNA. Dzięki temu gwarantujemy Ci pewny i jednoznaczny wynik testu na ojcostwo, który jest uznawany przez Polskie Towarzystwo Genetyki Sądowej i Kryminologii.

Pobranie próbek do testu ojcostwa w Gdańsku

Próbki do testu możesz pobrać na miejscu w przychodni w Gdańsku

Adres:

ul. Krzemowa 16

ul. Na Zaspę 3, 80-546 Gdańsk

Gdańsk 80-041

.Punkt pobrań obsługuje miejscowości:
Gdańsk, Gdynia, Sopot, Tczew, Nowy Dwór, Starogard Gdański.

Informacja telefoniczna i umawianie wizyt

tel: 534 942 008

Pewny wynik badania ojcostwa – aż 24 markery DNA

Wynik testu wyklucza biologiczne ojcostwo w 100% lub potwierdza je z prawdopodobieństwem wynoszącym ponad 99,9999%. Jest to rezultat pewny według zaleceń   Polskiego Towarzystwa Medycyny Sądowej i Kryminologii . Taka sama pewność uzyskiwana jest również wtedy gdy badane są tylko dwie osoby – dziecko i ojciec. O skuteczności testów świadczą liczne certyfikaty jakości uzyskane przez laboratorium.

Wynik testu na ojcostwo Gdańsk – 100% dyskrecji

Gwarantujemy poufność i ochronę danych osobowych. Co więcej, wysyłane e-mailem i przekazywane telefonicznie wyniki są hasłowane. Test na ojcostwo możesz zlecić z danymi osobowymi lub anonimowo. Osoby badane są wtedy opisane na wyniku jedynie jako „Dziecko” i „Domniemany ojciec”. Czytaj więcej o anonimowym teście na ojcostwo… Przesyłki na życzenie realizowane są w opcji dyskretnej czyli bez danych laboratorium. Nadawcą jest wtedy osoba prywatna i osoby trzecie nie domyślą się zawartości koperty. Czytaj więcej o szybkiej i dyskretnej przesyłce…

dyskretna przesyłka

.

Więcej informacji:

>