Wstępna analiza pobranych próbek

wymazy z policzkaChcesz mieć pewność, że Twoje próbki  zostały prawidłowo pobrane? Zależy Ci na tym, aby przed zleceniem testu sprawdzić jakiej jakości jest materiał? Wyślij do nas pobrane wymazy z policzka, a my wykonamy dla Ciebie wstępną analizę przesłanego materiału – zero ryzyka. Koszt takiej analizy to zaledwie 99 zł! Jeśli próbki są dobrej jakości możesz kontynuować badanie mając pewność, że uzyskasz pewny rezultat.

Test ojcostwa z wymazów z policzka

Na czym polega analiza?

Wielu z Państwa przed wykonaniem badania ojcostwa zastanawia się czy zebrany materiał będzie przydatny do badania, czy jest w nim wystarczająca ilość DNA. Dlatego też jako pierwsze laboratorium w Polsce wprowadziliśmy możliwość wykonania wstępnej analizy określającej czy pobrane próbki są dobrej jakości i czy na ich podstawie uda się ustalić profile genetyczne i wydać ostateczny wynik.

.

Wykonaj analizę wstępną jeżeli chcesz mieć pewność, że:
  • Próbki zostały prawidłowo pobrane
  • Materiał jest dobrej jakości
  • Nie będziesz musiał pobierać materiału jeszcze raz
  • Po analizie końcowej otrzymasz wynik

Jak wykupić analizę wstępną?

Wystarczy, że przy zamawianiu zestawu lub badania online zaznaczysz, że jesteś zainteresowany wykonaniem wstępnej analizy. Możesz także powiedzieć o tym w trakcie składania zamówienia telefonicznie..

 Zobacz jak wygląda praca w naszym laboratorium

.