Test na ojcostwo nawet na kwarantannie

Test na ojcostwo jak najbardziej może być wykonany nawet w tak trudnych warunkach, jak kwarantanna. Warto jednak wiedzieć, jak się do niego zabrać oraz, co należy wiedzieć. Dzięki temu wszystko uda się sprawnie, a wyniki już w kilka chwil będą znów u klienta. Oczywiście warto powiedzieć na samym początku, że wszystko można załatwić w sposób bezkontaktowy, a same rezultaty zobaczyć online, co znacznie ułatwia sprawę. Zwłaszcza, przebywając na kwarantannie.

Czy można zrobić test na ojcostwo na kwarantannie?
Jak zrobić test na ojcostwo na kwarantannie?
Jakie próbki można przekazać do testu na ojcostwo na kwarantannie?
Jak długo czeka się na wynik testu na ojcostwo na kwarantannie?

Czy można zrobić test na ojcostwo na kwarantannie?

Oczywiście, tak jak było to już wspomniane, takie badanie na ojcostwo jest jak najbardziej możliwe. Próbki można pobrać samemu lub zamówić kuriera, który przywiezie specjalny zestaw do ich pobrania. Warto mieć również świadomość tego, że kurier jest wliczony już w cenę samej usługi, a więc można z niego skorzystać, gdy pojawiają się trudności z samodzielnym zapakowaniem próbek.

Jak zrobić test na ojcostwo na kwarantannie?

Najłatwiej, aby zrobić test DNA na ojcostwo na kwarantannie, jest zamówić kuriera z zestawem do pobierania próbek genetycznych. Dzięki temu można od razu sprawnie pobrać na przykład wymaz z policzka i zamknąć go w specjalnym pojemniczku, mając pewność, że wykonane jest to fachowo. W przeciwnym wypadku można taki wymaz pobrać samemu na przykład na patyczek higieniczny lub do analizy wysłać szczoteczkę do zębów lub szczotkę do włosów. To znacząco ułatwia sprawę.

Jakie próbki można przekazać do testu na ojcostwo na kwarantannie?

Do badania genetycznego na ojcostwo można przekazać przeróżne próbki. Między innymi są to wymazy z policzka, ślina, włosy. Przesłać można także szczoteczkę do zębów, smoczek czy szczotkę do włosów. Dzięki temu specjaliści wybiorą najlepszy materiał genetyczny i dzięki temu sprawnie uzyskają wyniki.

Jak długo czeka się na wynik testu na ojcostwo na kwarantannie?

Wiele w tym przypadku zależy po prostu od danego laboratorium. To dlatego warto przeczytać to wcześniej na stronie. Z reguły jest to okres około dwóch tygodni, ale zdarza się, że rezultat można mieć już nawet po kilku dniach.