Test na ojcostwo cena – czy warto przepłacać?

czy warto przepłacać za test na ojcostwoTest na ojcostwo cena – ceny testów na ojcostwo są zróżnicowane w zależności od laboratorium, sposobu pobierania próbek czy wybranych opcji dodatkowych. Warto wybrać więc test, który spełnia oczekiwania w 100% i przeanalizować, co jest wliczone w jego cenę. Centrum DNA oferuje testy bez żadnych ukrytych kosztów, dlatego podana cena badania na ojcostwo jest tą ostateczną.

Test na ojcostwo – cena – na co zwracać uwagę?

Nasze laboratorium zawsze gwarantuje klientom niezmienną cenę testu na ojcostwo – bez ukrytych kosztów czy dodatkowych płatności. Niektóre laboratoria podają natomiast cenę, do której należy doliczyć np. koszty przesyłki czy ubezpieczenia. Wybierając ofertę, warto więc prześledzić ją pod względem kosztów dodatkowych i sprawdzić, co jest zawarte w podanej kwocie. Dzięki temu uniknąć można sytuacji, w których doliczone zostaną inne płatności.

Test na ojcostwo – cena – co zawiera?

Centrum DNA w cenie ostatecznej testu DNA na ojcostwo oferuje analizę aż 24 markerów DNA, dzięki czemu wynik jest zawsze pewny – także wtedy, kiedy bada się wyłącznie dziecko i mężczyznę. Co więcej, na wyniku zawsze znajdują się profile genetyczne osób badanych, a wynik dostępny jest już w 5-10 dni roboczych (w zależności od próbek). Płatność rozłożyć można na raty, dzięki czemu nie trzeba wpłacać od razu całej kwoty.