Pewny wynik – wstępny dowód w sądzie

Zyskaj absolutną pewność ojcostwa dzięki najczęściej wybieranym testom DNA. Do badania wystarczy pobranie dowolnej próbki od ojca i dziecka np. wymazu z policzka, szczoteczki do zębów, szklanki, sztućców, słomki itp. Gwarantujemy Ci dyskrecję na każdy etapie realizacji badania – do kontaktu z Tobą ustalamy specjalne hasło bezpieczeństwa.

Wynik badania, który otrzymujesz to pewny dokument z profilami genetycznymi, podpisami i pieczątkami osób  wykonujących i zatwierdzających test. Na każdym wyniku znajdują się również numery uprawnień osób odpowiedzialnych za badanie. Dzięki temu możesz łatwo sprawdzić, czy diagnosta, który wykonywał Twój test DNA ma do tego odpowiednie kwalifikacje. Zobacz wynik badania…

O laboratorium. Gwarancja pewności

CentrumDNA  to wiodący dostawca badań DNA na rynku. Nasze testy są prawdopodobnie najczęściej wybieranymi w Polsce. Dzieje się tak dlatego, że gwarantujemy Państwu najwyższą jakość, co potwierdzają liczne certyfikaty i referencje i jednocześnie korzystne ceny.

Każde badanie ojcostwa, które zlecają Państwo w CentrumDNA przeprowadzane jest tak, jak badania zlecane przez sądy. Dodatkowo na życzenie mogą Państwo omówić z naszym ekspertem pełną dokumentację z badania – z każdego jego etapu, aby mieć pewność, że cały proces został właściwie wykonany. Czytaj więcej o laboratorium…

Najłatwiejsze badanie ojcostwa

Chcielibyśmy, aby zlecenie badania ojcostwa było dla Państwa jak najłatwiejsze i najwygodniejsze. Wystarczy zamówić u nas – telefonicznie lub przez stronę internetową specjalny zestaw pobraniowy, pobrać próbkę, wypełnić formularz i zadzwonić po kuriera. Wynik przekazujemy Państwu telefonicznie, e-mailem oraz listownie. Gwarantujemy poufność dzięki zastosowaniu hasła bezpieczeństwa.

Test na ojcostwo – 7 rzeczy, o których warto wiedzieć:

 • Pewny wynik gwarantuje Ci analiza aż 24 markerów DNA
 • Do badania możesz pobrać dowolną próbkę – wymaz z policzka, włosy, szklankę, sztućce i wiele innych
 • Za badanie możesz zapłacić dopiero przy odbiorze wyniku
 • Test ojcostwa wykonywany jest w certyfikowanym laboratorium funkcjonującym zgodnie ze standardami ISO 17025
 • Gwarantujemy Ci bezpłatnego kuriera po próbki i dyskretną przesyłkę
 • Przy wykluczeniu ojcostwa próbki badamy 2 razy dla absolutnej pewności
 • Wynik możesz odebrać w formie listownej, telefonicznej oraz e-mailem.

Korzyści z pewnego badania na ojcostwo:

 • Zyskasz spokój ducha i radość życia. Dzięki pewności związanej z wynikiem testu DNA przywrócisz w swoim życiu równowagę i harmonię. Zadbasz też o swoje zdrowie i samopoczucie, a także odzyskasz kontrolę w każdym aspekcie życia. To wszystko pozwoli Ci dobrze zaplanować przyszłość i wyeliminować niepotrzebny stres.
 • Zadbasz o harmonijny rozwój dziecka. Jest on możliwy tylko w atmosferze pewności, zrozumienia i miłości. Pewność co do tożsamości i identyfikacja z rodzicami są koniecznie, by struktura osobowości małego człowieka ukształtowała się prawidłowo. Realizując test DNA, umożliwiasz dziecku odzyskanie poczucia przynależności. Pamiętaj, że wątpliwości co do ojcostwa rodzą w jego świecie chaos i niepewność, mogąc prowadzić do poważnych zaburzeń emocjonalnych również w przyszłości.
 • Zapewnisz rodzinie stabilizację i poczucie bezpieczeństwa. Dzięki którym odbudujesz więzi rodzinne, tworząc stabilne relacje – nie tylko między dzieckiem a rodzicami, ale też między Tobą a mamą dziecka. Znikną wątpliwości i wzajemne obwinianie, a pojawią się szacunek, wspólne plany i zrozumienie. Pewność, jaką da Ci wynik testu na ojcostwo, pozwoli Ci też zaplanować przyszłość dziecka i opiekę nad nim – również jeśli chodzi o bezpieczeństwo finansowe.
 • Staniesz się lepszym rodzicem. Pewność co do ojcostwa biologicznego jest bardzo ważna dla każdego mężczyzny. To właśnie dzięki niej możesz utożsamiać się z dzieckiem, lepiej przygotowywać do roli ojca i rozwijać instynkt ojcowski. Wykonanie testu na ojcostwo jest więc szansą na zbudowanie szczerej i pięknej relacji z dzieckiem i zapewnienie mu troski i opieki. To także możliwość zagwarantowania poczucia bezpieczeństwa matce dziecka. Czytaj więcej