bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Pewny wynik – wstępny dowód w sądzie

Zyskaj absolutną pewność ojcostwa dzięki najczęściej wybieranym testom DNA. Do badania wystarczy pobranie dowolnej próbki od ojca i dziecka np. wymazu z policzka, szczoteczki do zębów, szklanki, sztućców, słomki itp. Gwarantujemy Ci dyskrecję na każdy etapie realizacji badania – do kontaktu z Tobą ustalamy specjalne hasło bezpieczeństwa.

Wynik badania DNA, który otrzymujesz to pewny dokument z profilami genetycznymi, podpisami i pieczątkami osób  wykonujących i zatwierdzających test. Na każdym wyniku znajdują się również numery uprawnień osób odpowiedzialnych za badanie. Dzięki temu możesz łatwo sprawdzić, czy diagnosta, który wykonywał Twój test DNA ma do tego odpowiednie kwalifikacje. Zobacz wynik badania na ojcostwo…

O laboratorium. Gwarancja pewności

CentrumDNA  to wiodący dostawca badań na ojcostwo na rynku. Nasze testy są prawdopodobnie najczęściej wybieranymi w Polsce. Dzieje się tak dlatego, że gwarantujemy Państwu najwyższą jakość, co potwierdzają liczne certyfikaty i referencje i jednocześnie korzystne ceny.

Każde badanie ojcostwa, które zlecają Państwo w CentrumDNA przeprowadzane jest tak, jak badania zlecane przez sądy. Dodatkowo na życzenie mogą Państwo omówić z naszym ekspertem pełną dokumentację z badania – z każdego jego etapu, aby mieć pewność, że cały proces został właściwie wykonany. Czytaj więcej o laboratorium…

informacje o centrumdna

Najłatwiejsze badanie ojcostwa

Chcielibyśmy, aby zlecenie testu na ojcostwo było dla Państwa jak najłatwiejsze i najwygodniejsze. Wystarczy zamówić u nas – telefonicznie lub przez stronę internetową specjalny zestaw pobraniowy, pobrać próbkę, wypełnić formularz i zadzwonić po kuriera. Wynik przekazujemy Państwu telefonicznie, e-mailem oraz listownie. Gwarantujemy poufność dzięki zastosowaniu hasła bezpieczeństwa.

Test na ojcostwo – 7 rzeczy, o których warto wiedzieć:

 • Pewny wynik testu na ojcostwo gwarantuje Ci analiza aż 24 markerów DNA
 • Do badania DNA na ojcostwo możesz pobrać dowolną próbkę – wymaz z policzka, włosy, szklankę, sztućce i wiele innych
 • Za badanie możesz zapłacić dopiero przy odbiorze wyniku
 • Test ojcostwa wykonywany jest w certyfikowanym laboratorium funkcjonującym zgodnie ze standardami ISO 17025
 • Gwarantujemy Ci bezpłatnego kuriera po próbki i dyskretną przesyłkę
 • Przy wykluczeniu ojcostwa próbki badamy 2 razy dla absolutnej pewności
 • Wynik możesz odebrać w formie listownej, telefonicznej oraz e-mailem.

Korzyści z pewnego badania na ojcostwo:

 • Zyskasz spokój ducha i radość życia. Dzięki pewności związanej z wynikiem testu DNA na ojcostwo przywrócisz w swoim życiu równowagę i harmonię. Zadbasz też o swoje zdrowie i samopoczucie, a także odzyskasz kontrolę w każdym aspekcie życia. To wszystko pozwoli Ci dobrze zaplanować przyszłość i wyeliminować niepotrzebny stres.
 • Zadbasz o harmonijny rozwój dziecka. Jest on możliwy tylko w atmosferze pewności, zrozumienia i miłości. Pewność co do tożsamości i identyfikacja z rodzicami są koniecznie, by struktura osobowości małego człowieka ukształtowała się prawidłowo. Realizując test DNA, umożliwiasz dziecku odzyskanie poczucia przynależności. Pamiętaj, że wątpliwości co do ojcostwa rodzą w jego świecie chaos i niepewność, mogąc prowadzić do poważnych zaburzeń emocjonalnych również w przyszłości.
 • Zapewnisz rodzinie stabilizację i poczucie bezpieczeństwa. Dzięki którym odbudujesz więzi rodzinne, tworząc stabilne relacje – nie tylko między dzieckiem a rodzicami, ale też między Tobą a mamą dziecka. Znikną wątpliwości i wzajemne obwinianie, a pojawią się szacunek, wspólne plany i zrozumienie. Pewność, jaką da Ci wynik testu na ojcostwo, pozwoli Ci też zaplanować przyszłość dziecka i opiekę nad nim – również jeśli chodzi o bezpieczeństwo finansowe.
 • Staniesz się lepszym rodzicem. Pewność co do ojcostwa biologicznego jest bardzo ważna dla każdego mężczyzny. To właśnie dzięki niej możesz utożsamiać się z dzieckiem, lepiej przygotowywać do roli ojca i rozwijać instynkt ojcowski. Wykonanie testu na ojcostwo jest więc szansą na zbudowanie szczerej i pięknej relacji z dzieckiem i zapewnienie mu troski i opieki. To także możliwość zagwarantowania poczucia bezpieczeństwa matce dziecka. Czytaj więcej
https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/06/large_blue_triangle_01.png

WIĘCEJ BADAŃBadania genetyczne w CentrumDNA

Testy na ojcostwo
Ustalenie ojcostwa nigdy nie było prostsze. Wykonaj badanie i zyskaj bezcenną pewność.
Nietolerancje pokarmowe
Ciągłe wzdęcia i zaparcia? Odkryj wroga w jedzeniu.
Test zdrady
Prosty sposób na sprawdzenie wierności partnerki - nawet w 24 godziny.
Test na raka jelita grubego
Pragniesz cieszyć się życiem jak najdłużej, ale obawiasz się kolonoskopii? Wykonaj ColoAlert!

ZAREZERWUJ TERMINUmów wizytę w domu lub w placówce

Chcesz umówić się na badanie? Wypełnij formularz, a my do Ciebie oddzwonimy i wszystko zorganizujemy.

Szybkie terminy badań

Wizyta nawet następnego dnia!

Bezpłatne konsultacje

Tel. 534 942 008

UMÓW WIZYTĘ

  Administratorem Twoich danych osobowych będzie testDNA Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Feliksa Bocheńskiego 38 A, zarejestrowaną w rejestrze przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla Katowice-Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0001091570, NIP: 634-282-27-48, Regon: 243413225. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych znajdziesz w polityce prywatności

  Book your visit

   Administratorem Twoich danych osobowych będzie testDNA Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Feliksa Bocheńskiego 38 A, zarejestrowaną w rejestrze przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla Katowice-Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0001091570, NIP: 634-282-27-48, Regon: 243413225. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych znajdziesz w polityce prywatności

   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/06/large_blue_triangle_02.png
   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/home_experience_07.jpg
   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/home_experience_08.jpg
   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/home_experience_02.jpg
   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/home_experience_04.jpg
   https://centrumdna.pl/wp-content/uploads/2020/04/experience_02.png

   LIST OF ALLFrequently Asked Questions

   What products are cosmetics?

   Podcasting operational change management inside of workflows to establish a framework. Taking seamless key performance indicators offline to maximise the long tail. Keeping your eye on the ball while performing a deep dive on the start-up mentality to derive convergence on cross-platform integration.

   Collaboratively administrate empowered markets via plug-and-play networks. Dynamically procrastinate B2C users after installed base benefits. Dramatically visualize customer directed convergence without revolutionary ROI.

   Is animal testing legally required?

   Bring to the table win-win survival strategies to ensure proactive domination. At the end of the day, going forward, a new normal that has evolved from generation X is on the runway heading towards a streamlined cloud solution. User generated content in real-time will have multiple touchpoints for offshoring.

   What are the alternatives to testing?

   Leverage agile frameworks to provide a robust synopsis for high level overviews. Iterative approaches to corporate strategy foster collaborative thinking to further the overall value proposition. Organically grow the holistic world view of disruptive innovation via workplace diversity and empowerment.

   Where is animal testing safe?

   Collaboratively administrate empowered markets via plug-and-play networks. Dynamically procrastinate B2C users after installed base benefits. Dramatically visualize customer directed convergence without revolutionary ROI.